Chitipa United vs Moyale Barracks: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Chitipa United
formă acasă
D W W D W
Super League
Mzuzu Stadium
Sigla Moyale Barracks
formă în deplasare
L W L W L

Analiza AI a meciului

Chitipa United
Moyale Barracks

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Chitipa United (General) (Acasă) (Deplasare)
Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.45
3.60
1.30
2.45
2.90
2.00
Coeficient Peste 2.5
0.50
0.00
1.00
2.00
2.00
2.00
Coeficient GG
1.90
0.90
2.90
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Chitipa United (General) (Acasă) (Deplasare)
Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W D D W
D W W D W
L L W L D
vs
D L D W L
W W D D D
L W L W L
Formă Peste 2.5
U U U U U
U U U U U
U U O U U
vs
U U O O O
U U O U O
U U U O O
Formă GG
N Y N N N
N N N N N
N Y N Y N
vs
N Y Y Y N
N Y Y Y N
N N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.40 0.80 2.00 Chitipa United (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.60 1.80 Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Moyale Barracks +0.80
Moyale Barracks +1.20
Moyale Barracks +0.40
Moyale Barracks +1.40
Moyale Barracks +1.80
Moyale Barracks +1.00
Moyale Barracks +0.20
Moyale Barracks +0.60
Chitipa United +0.20
Media goluri marcate/meci
0.70 0.80 0.60 Chitipa United (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.60 0.80 Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Moyale Barracks +0.50
Moyale Barracks +0.90
Moyale Barracks +0.10
Moyale Barracks +0.40
Moyale Barracks +0.80
Egalitate
Moyale Barracks +0.60
Moyale Barracks +1.00
Moyale Barracks +0.20
Media goluri primite/meci
0.70 0.00 1.40 Chitipa United (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Chitipa United
Mai bine: Chitipa United
Mai bine: Chitipa United
Mai bine: Chitipa United
Mai bine: Chitipa United
Mai bine: Chitipa United
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Chitipa United
Moyale Barracks

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chitipa United (General) (Acasă) (Deplasare)
Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.7 0.8 0.6 1.2 1.6 0.8
Goluri primite/meci 0.7 0 1.4 1 1 1
Goluri totale/meci 1.4 0.8 2 2.2 2.6 1.8
Rată GG 20% 0% 40% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 50% 100% 0% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Super League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Chitipa United
Moyale Barracks

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chitipa United (General) (Acasă) (Deplasare)
Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Super League · Regular Season

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nyasa Big Bullets 16 9 6 1 22:7 +15 33 W W D W W
2 Be Forward Wanderers 16 9 5 2 28:11 +17 32 D W W L W
3 Blue Eagles 16 10 1 5 24:18 +6 31 W L W W L
4 Silver Strikers 16 8 5 3 23:11 +12 29 W W D L L
5 Chitipa United 16 7 3 6 13:16 -3 24 L W D D W
6 Masters FC 16 6 4 6 17:17 0 22 W D L D L
7 Ekhaya 16 5 6 5 17:14 +3 21 D L L D W
8 Mitundu Baptist 16 5 6 5 13:14 -1 21 W L D D D
9 Red Lions 16 5 6 5 13:14 -1 21 D W L D D
10 Moyale Barracks 16 5 6 5 17:19 -2 21 D L D W L
11 CIVO United 16 6 2 8 10:15 -5 20 L W W W L
12 Dedza Dynamos 16 4 6 6 10:19 -9 18 D D D D W
13 Karonga United 16 4 5 7 15:23 -8 17 L L D D W
14 MAFCO 16 3 4 9 12:19 -7 13 L D L L L
15 Creck 16 3 4 9 13:21 -8 13 L D W D W
16 Kamuzu Barracks 16 3 3 10 15:24 -9 12 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nyasa Big Bullets 8 6 2 0 14:1 +13 20
2 Chitipa United 9 6 2 1 8:5 +3 20
3 Silver Strikers 8 6 1 1 18:3 +15 19
4 Blue Eagles 8 6 1 1 14:9 +5 19
5 Red Lions 8 5 3 0 8:1 +7 18
6 Ekhaya 8 4 4 0 9:2 +7 16
7 Mitundu Baptist 9 4 4 1 11:7 +4 16
8 Masters FC 7 5 0 2 11:5 +6 15
9 Moyale Barracks 7 3 4 0 11:7 +4 13
10 Be Forward Wanderers 7 3 3 1 12:6 +6 12
11 MAFCO 8 3 3 2 10:5 +5 12
12 Karonga United 9 3 3 3 8:9 -1 12
13 Dedza Dynamos 9 3 3 3 6:7 -1 12
14 CIVO United 7 2 2 3 5:7 -2 8
15 Kamuzu Barracks 8 2 1 5 9:14 -5 7
16 Creck 8 2 0 6 7:13 -6 6
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Be Forward Wanderers 9 6 2 1 16:5 +11 20
2 Nyasa Big Bullets 8 3 4 1 8:6 +2 13
3 Blue Eagles 8 4 0 4 10:9 +1 12
4 CIVO United 9 4 0 5 5:8 -3 12
5 Silver Strikers 8 2 4 2 5:8 -3 10
6 Moyale Barracks 9 2 2 5 6:12 -6 8
7 Creck 8 1 4 3 6:8 -2 7
8 Masters FC 9 1 4 4 6:12 -6 7
9 Dedza Dynamos 7 1 3 3 4:12 -8 6
10 Ekhaya 8 1 2 5 8:12 -4 5
11 Kamuzu Barracks 8 1 2 5 6:10 -4 5
12 Mitundu Baptist 7 1 2 4 2:7 -5 5
13 Karonga United 7 1 2 4 7:14 -7 5
14 Chitipa United 7 1 1 5 5:11 -6 4
15 Red Lions 8 0 3 5 5:13 -8 3
16 MAFCO 8 0 1 7 2:14 -12 1