Karonga United vs Be Forward Wanderers: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Karonga United
formă acasă
L W L D W
Super League
Karonga Stadium
Sigla Be Forward Wanderers
formă în deplasare
W D W L W

Analiza AI a meciului

Karonga United
Be Forward Wanderers

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Be Forward Wanderers (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.30
2.30
0.30
3.45
3.60
3.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
2.00
4.00
1.50
2.00
1.00
Coeficient GG
3.80
3.60
4.00
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Be Forward Wanderers (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D D W
L W L D W
L L L L D
vs
W W L W W
D W D W W
W D W L W
Formă Peste 2.5
O U U U U
O O U U U
O O O O U
vs
U O O U U
U O U O U
U U U O U
Formă GG
Y N Y N N
Y Y N Y N
Y Y Y Y N
vs
N Y Y N N
Y N Y Y N
N Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.90 2.20 3.60 Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 2.20 2.00 Be Forward Wanderers (General) (Acasă) (Deplasare)
Karonga United +0.80
Karonga United +0.70
Karonga United +0.90
Karonga United +0.10
Egalitate
Karonga United +0.20
Karonga United +1.50
Karonga United +1.40
Karonga United +1.60
Media goluri marcate/meci
1.00 1.00 1.00 Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.60 1.40 Be Forward Wanderers (General) (Acasă) (Deplasare)
Be Forward Wanderers +0.50
Be Forward Wanderers +0.60
Be Forward Wanderers +0.40
Be Forward Wanderers +0.50
Be Forward Wanderers +0.60
Be Forward Wanderers +0.40
Be Forward Wanderers +0.50
Be Forward Wanderers +0.60
Be Forward Wanderers +0.40
Media goluri primite/meci
1.90 1.20 2.60 Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 0.60 0.60 Be Forward Wanderers (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Mai bine: Be Forward Wanderers
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Karonga United
Be Forward Wanderers

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Be Forward Wanderers (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1 1 1.5 1.6 1.4
Goluri primite/meci 1.9 1.2 2.6 0.6 0.6 0.6
Goluri totale/meci 2.9 2.2 3.6 2.1 2.2 2
Rată GG 70% 60% 80% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 50% 40% 60%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Super League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Karonga United
Be Forward Wanderers

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Be Forward Wanderers (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Super League · Regular Season

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nyasa Big Bullets 16 9 6 1 22:7 +15 33 W W D W W
2 Be Forward Wanderers 16 9 5 2 28:11 +17 32 D W W L W
3 Blue Eagles 16 10 1 5 24:18 +6 31 W L W W L
4 Silver Strikers 16 8 5 3 23:11 +12 29 W W D L L
5 Chitipa United 16 7 3 6 13:16 -3 24 L W D D W
6 Masters FC 16 6 4 6 17:17 0 22 W D L D L
7 Ekhaya 16 5 6 5 17:14 +3 21 D L L D W
8 Mitundu Baptist 16 5 6 5 13:14 -1 21 W L D D D
9 Red Lions 16 5 6 5 13:14 -1 21 D W L D D
10 Moyale Barracks 16 5 6 5 17:19 -2 21 D L D W L
11 CIVO United 16 6 2 8 10:15 -5 20 L W W W L
12 Dedza Dynamos 16 4 6 6 10:19 -9 18 D D D D W
13 Karonga United 16 4 5 7 15:23 -8 17 L L D D W
14 MAFCO 16 3 4 9 12:19 -7 13 L D L L L
15 Creck 16 3 4 9 13:21 -8 13 L D W D W
16 Kamuzu Barracks 16 3 3 10 15:24 -9 12 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nyasa Big Bullets 8 6 2 0 14:1 +13 20
2 Chitipa United 9 6 2 1 8:5 +3 20
3 Silver Strikers 8 6 1 1 18:3 +15 19
4 Blue Eagles 8 6 1 1 14:9 +5 19
5 Red Lions 8 5 3 0 8:1 +7 18
6 Ekhaya 8 4 4 0 9:2 +7 16
7 Mitundu Baptist 9 4 4 1 11:7 +4 16
8 Masters FC 7 5 0 2 11:5 +6 15
9 Moyale Barracks 7 3 4 0 11:7 +4 13
10 Be Forward Wanderers 7 3 3 1 12:6 +6 12
11 MAFCO 8 3 3 2 10:5 +5 12
12 Karonga United 9 3 3 3 8:9 -1 12
13 Dedza Dynamos 9 3 3 3 6:7 -1 12
14 CIVO United 7 2 2 3 5:7 -2 8
15 Kamuzu Barracks 8 2 1 5 9:14 -5 7
16 Creck 8 2 0 6 7:13 -6 6
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Be Forward Wanderers 9 6 2 1 16:5 +11 20
2 Nyasa Big Bullets 8 3 4 1 8:6 +2 13
3 Blue Eagles 8 4 0 4 10:9 +1 12
4 CIVO United 9 4 0 5 5:8 -3 12
5 Silver Strikers 8 2 4 2 5:8 -3 10
6 Moyale Barracks 9 2 2 5 6:12 -6 8
7 Creck 8 1 4 3 6:8 -2 7
8 Masters FC 9 1 4 4 6:12 -6 7
9 Dedza Dynamos 7 1 3 3 4:12 -8 6
10 Ekhaya 8 1 2 5 8:12 -4 5
11 Kamuzu Barracks 8 1 2 5 6:10 -4 5
12 Mitundu Baptist 7 1 2 4 2:7 -5 5
13 Karonga United 7 1 2 4 7:14 -7 5
14 Chitipa United 7 1 1 5 5:11 -6 4
15 Red Lions 8 0 3 5 5:13 -8 3
16 MAFCO 8 0 1 7 2:14 -12 1