Moyale Barracks vs Karonga United: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Moyale Barracks
formă acasă
W W D D D
Super League
Mzuzu Stadium
Sigla Karonga United
formă în deplasare
L L L L D

Analiza AI a meciului

Moyale Barracks
Karonga United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.45
2.90
2.00
1.30
2.30
0.30
Coeficient Peste 2.5
2.00
2.00
2.00
3.00
2.00
4.00
Coeficient GG
3.25
3.60
2.90
3.80
3.60
4.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L D W L
W W D D D
L W L W L
vs
L L D D W
L W L D W
L L L L D
Formă Peste 2.5
U U O O O
U U O U O
U U U O O
vs
O U U U U
O O U U U
O O O O U
Formă GG
N Y Y Y N
N Y Y Y N
N N N Y Y
vs
Y N Y N N
Y Y N Y N
Y Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.20 2.60 1.80 Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 2.20 3.60 Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Karonga United +0.70
Egalitate
Karonga United +1.40
Karonga United +0.30
Moyale Barracks +0.40
Karonga United +1.00
Karonga United +1.10
Karonga United +0.40
Karonga United +1.80
Media goluri marcate/meci
1.20 1.60 0.80 Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Moyale Barracks +0.20
Moyale Barracks +0.20
Moyale Barracks +0.20
Moyale Barracks +0.60
Moyale Barracks +0.60
Moyale Barracks +0.60
Karonga United +0.20
Karonga United +0.20
Karonga United +0.20
Media goluri primite/meci
1.00 1.00 1.00 Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 1.20 2.60 Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Mai bine: Moyale Barracks
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Moyale Barracks
Karonga United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.6 0.8 1 1 1
Goluri primite/meci 1 1 1 1.9 1.2 2.6
Goluri totale/meci 2.2 2.6 1.8 2.9 2.2 3.6
Rată GG 50% 60% 40% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Super League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Moyale Barracks
Karonga United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Moyale Barracks (General) (Acasă) (Deplasare)
Karonga United (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Super League · Regular Season

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nyasa Big Bullets 16 9 6 1 22:7 +15 33 W W D W W
2 Be Forward Wanderers 16 9 5 2 28:11 +17 32 D W W L W
3 Blue Eagles 16 10 1 5 24:18 +6 31 W L W W L
4 Silver Strikers 16 8 5 3 23:11 +12 29 W W D L L
5 Chitipa United 16 7 3 6 13:16 -3 24 L W D D W
6 Masters FC 16 6 4 6 17:17 0 22 W D L D L
7 Ekhaya 16 5 6 5 17:14 +3 21 D L L D W
8 Mitundu Baptist 16 5 6 5 13:14 -1 21 W L D D D
9 Red Lions 16 5 6 5 13:14 -1 21 D W L D D
10 Moyale Barracks 16 5 6 5 17:19 -2 21 D L D W L
11 CIVO United 16 6 2 8 10:15 -5 20 L W W W L
12 Dedza Dynamos 16 4 6 6 10:19 -9 18 D D D D W
13 Karonga United 16 4 5 7 15:23 -8 17 L L D D W
14 MAFCO 16 3 4 9 12:19 -7 13 L D L L L
15 Creck 16 3 4 9 13:21 -8 13 L D W D W
16 Kamuzu Barracks 16 3 3 10 15:24 -9 12 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nyasa Big Bullets 8 6 2 0 14:1 +13 20
2 Chitipa United 9 6 2 1 8:5 +3 20
3 Silver Strikers 8 6 1 1 18:3 +15 19
4 Blue Eagles 8 6 1 1 14:9 +5 19
5 Red Lions 8 5 3 0 8:1 +7 18
6 Ekhaya 8 4 4 0 9:2 +7 16
7 Mitundu Baptist 9 4 4 1 11:7 +4 16
8 Masters FC 7 5 0 2 11:5 +6 15
9 Moyale Barracks 7 3 4 0 11:7 +4 13
10 Be Forward Wanderers 7 3 3 1 12:6 +6 12
11 MAFCO 8 3 3 2 10:5 +5 12
12 Karonga United 9 3 3 3 8:9 -1 12
13 Dedza Dynamos 9 3 3 3 6:7 -1 12
14 CIVO United 7 2 2 3 5:7 -2 8
15 Kamuzu Barracks 8 2 1 5 9:14 -5 7
16 Creck 8 2 0 6 7:13 -6 6
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Be Forward Wanderers 9 6 2 1 16:5 +11 20
2 Nyasa Big Bullets 8 3 4 1 8:6 +2 13
3 Blue Eagles 8 4 0 4 10:9 +1 12
4 CIVO United 9 4 0 5 5:8 -3 12
5 Silver Strikers 8 2 4 2 5:8 -3 10
6 Moyale Barracks 9 2 2 5 6:12 -6 8
7 Creck 8 1 4 3 6:8 -2 7
8 Masters FC 9 1 4 4 6:12 -6 7
9 Dedza Dynamos 7 1 3 3 4:12 -8 6
10 Ekhaya 8 1 2 5 8:12 -4 5
11 Kamuzu Barracks 8 1 2 5 6:10 -4 5
12 Mitundu Baptist 7 1 2 4 2:7 -5 5
13 Karonga United 7 1 2 4 7:14 -7 5
14 Chitipa United 7 1 1 5 5:11 -6 4
15 Red Lions 8 0 3 5 5:13 -8 3
16 MAFCO 8 0 1 7 2:14 -12 1