Deportivo Santani vs 3 de Noviembre: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Deportivo Santani
formă acasă
W L L W W
Division Intermedia
Estadio Juan José Vázquez
Sigla 3 de Noviembre
formă în deplasare
W L W W L

Analiza AI a meciului

Deportivo Santani
3 de Noviembre

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Deportivo Santani (General) (Acasă) (Deplasare)
3 de Noviembre (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.50
3.00
4.00
3.65
4.30
3.00
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.25
2.90
3.60
3.60
3.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Deportivo Santani (General) (Acasă) (Deplasare)
3 de Noviembre (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W W L
W L L W W
W W W W L
vs
W D W L W
W W W D W
W L W W L
Formă Peste 2.5
U O O U O
U O O O U
O O U O O
vs
O U O U O
O O U U O
U O O O U
Formă GG
N N Y N Y
N Y Y N N
Y N N Y Y
vs
Y Y Y N Y
N Y N Y Y
N Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.10 3.20 3.00 Deportivo Santani (General) (Acasă) (Deplasare)
3.40 3.60 3.20 3 de Noviembre (General) (Acasă) (Deplasare)
3 de Noviembre +0.30
3 de Noviembre +0.50
3 de Noviembre +0.10
3 de Noviembre +0.20
3 de Noviembre +0.40
Egalitate
3 de Noviembre +0.40
3 de Noviembre +0.60
3 de Noviembre +0.20
Media goluri marcate/meci
2.00 2.00 2.00 Deportivo Santani (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.60 1.80 3 de Noviembre (General) (Acasă) (Deplasare)
3 de Noviembre +0.20
3 de Noviembre +0.60
Deportivo Santani +0.20
3 de Noviembre +0.20
3 de Noviembre +0.60
Deportivo Santani +0.20
3 de Noviembre +0.20
3 de Noviembre +0.60
Deportivo Santani +0.20
Media goluri primite/meci
1.10 1.20 1.00 Deportivo Santani (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.00 1.40 3 de Noviembre (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Deportivo Santani
Mai bine: 3 de Noviembre
Mai bine: Deportivo Santani
Egalitate
Mai bine: 3 de Noviembre
Mai bine: Deportivo Santani
Mai bine: Deportivo Santani
Egalitate
Mai bine: Deportivo Santani
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Deportivo Santani
3 de Noviembre

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Deportivo Santani (General) (Acasă) (Deplasare)
3 de Noviembre (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2 2 2 2.2 2.6 1.8
Goluri primite/meci 1.1 1.2 1 1.2 1 1.4
Goluri totale/meci 3.1 3.2 3 3.4 3.6 3.2
Rată GG 50% 40% 60% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 50% 60% 40% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Division Intermedia - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Deportivo Santani
3 de Noviembre

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Deportivo Santani (General) (Acasă) (Deplasare)
3 de Noviembre (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Division Intermedia

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 General Caballero 28 17 5 6 56:34 +22 56 W L L W W
2 Deportivo Santani 28 17 3 8 47:27 +20 54 W W W W L
3 12 de Junio VH 28 14 9 5 37:28 +9 51 W L D D D
4 Independiente F.b.c. 28 11 10 7 43:35 +8 43 W W L W W
5 Benjamín Aceval 28 12 6 10 43:38 +5 42 L W L L L
6 Sportivo Carapeguá 28 12 6 10 36:41 -5 42 W D W D W
7 SOL DE America 28 9 14 5 35:29 +6 41 W L W D L
8 Paraguari AC 28 12 5 11 40:37 +3 41 W W L W W
9 Resistencia 28 9 9 10 32:33 -1 36 L L L W D
10 Atlético Tembetary 28 10 6 12 39:45 -6 36 L L W W L
11 Fernando De La Mora 28 9 7 12 32:40 -8 34 L W W L L
12 Deportivo Capiata 28 7 11 10 34:38 -4 32 L L D D W
13 3 de Noviembre 28 7 8 13 36:42 -6 29 W D W L W
14 Guairena FC 28 7 7 14 23:36 -13 28 L D L L W
15 Tacuary 28 4 12 12 32:47 -15 24 L D W L L
16 Encarnación 28 6 4 18 25:40 -15 22 L W L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 General Caballero 14 11 1 2 34:19 +15 34
2 Paraguari AC 14 8 2 4 20:13 +7 26
3 Deportivo Santani 14 8 1 5 21:14 +7 25
4 Deportivo Capiata 14 7 4 3 25:20 +5 25
5 Benjamín Aceval 14 6 4 4 20:17 +3 22
6 Resistencia 14 6 4 4 20:17 +3 22
7 12 de Junio VH 14 6 4 4 19:20 -1 22
8 SOL DE America 14 4 9 1 16:12 +4 21
9 Sportivo Carapeguá 14 6 3 5 17:17 0 21
10 Atlético Tembetary 14 6 3 5 21:22 -1 21
11 Independiente F.b.c. 14 5 5 4 15:11 +4 20
12 3 de Noviembre 14 4 7 3 21:19 +2 19
13 Fernando De La Mora 14 4 5 5 14:18 -4 17
14 Guairena FC 14 5 2 7 10:17 -7 17
15 Tacuary 14 3 4 7 16:23 -7 13
16 Encarnación 14 2 3 9 15:27 -12 9
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Deportivo Santani 14 9 2 3 26:13 +13 29
2 12 de Junio VH 14 8 5 1 18:8 +10 29
3 Independiente F.b.c. 14 6 5 3 28:24 +4 23
4 General Caballero 14 6 4 4 22:15 +7 22
5 Sportivo Carapeguá 14 6 3 5 19:24 -5 21
6 Benjamín Aceval 14 6 2 6 23:21 +2 20
7 SOL DE America 14 5 5 4 19:17 +2 20
8 Fernando De La Mora 14 5 2 7 18:22 -4 17
9 Paraguari AC 14 4 3 7 20:24 -4 15
10 Atlético Tembetary 14 4 3 7 18:23 -5 15
11 Resistencia 14 3 5 6 12:16 -4 14
12 Encarnación 14 4 1 9 10:13 -3 13
13 Guairena FC 14 2 5 7 13:19 -6 11
14 Tacuary 14 1 8 5 16:24 -8 11
15 3 de Noviembre 14 3 1 10 15:23 -8 10
16 Deportivo Capiata 14 0 7 7 9:18 -9 7