Club Sp. San Lorenzo vs Rubio NU: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Club Sp. San Lorenzo
formă acasă
L L L D D
Division Profesional - Clausura
Estadio Gunther Vogel
Sigla Rubio NU
formă în deplasare
W L L L W

Analiza AI a meciului

Club Sp. San Lorenzo
Rubio NU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.45
0.60
0.30
1.95
1.90
2.00
Coeficient Peste 2.5
2.00
3.00
1.00
3.00
2.00
4.00
Coeficient GG
2.75
2.60
2.90
3.30
2.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D D D
L L L D D
L L L L D
vs
L L D W D
D W L D D
W L L L W
Formă Peste 2.5
U O U U U
O O O U U
U U O U U
vs
U U O O U
U O U O U
O O O U O
Formă GG
N N N Y Y
N Y N N Y
N N Y N Y
vs
N N Y Y N
N Y N Y N
Y Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.00 2.20 1.80 Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 1.80 3.60 Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)
Rubio NU +0.70
Club Sp. San Lorenzo +0.20
Rubio NU +1.60
Rubio NU +0.50
Club Sp. San Lorenzo +0.40
Rubio NU +1.40
Rubio NU +0.90
Egalitate
Rubio NU +1.80
Media goluri marcate/meci
0.40 0.40 0.40 Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.00 1.60 Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)
Rubio NU +0.90
Rubio NU +0.60
Rubio NU +1.20
Rubio NU +0.90
Rubio NU +0.60
Rubio NU +1.20
Rubio NU +0.90
Rubio NU +0.60
Rubio NU +1.20
Media goluri primite/meci
1.60 1.80 1.40 Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 0.80 2.00 Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Rubio NU
Mai bine: Rubio NU
Mai bine: Club Sp. San Lorenzo
Mai bine: Rubio NU
Mai bine: Rubio NU
Mai bine: Club Sp. San Lorenzo
Egalitate
Mai bine: Rubio NU
Mai bine: Club Sp. San Lorenzo
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Club Sp. San Lorenzo
Rubio NU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.4 0.4 0.4 1.3 1 1.6
Goluri primite/meci 1.6 1.8 1.4 1.4 0.8 2
Goluri totale/meci 2 2.2 1.8 2.7 1.8 3.6
Rată GG 40% 40% 40% 60% 40% 80%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 20% 40% 0%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Division Profesional - Clausura - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Club Sp. San Lorenzo
Rubio NU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Club Sp. San Lorenzo
Rubio NU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Club Sp. San Lorenzo (General) (Acasă) (Deplasare)
Rubio NU (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Division Profesional - Clausura · Primera Division: Clausura

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 2 de Mayo 14 8 4 2 17:13 +4 28 L L D W W
2 Olimpia 14 8 3 3 22:10 +12 27 W W W D D
3 Libertad Asuncion 14 8 3 3 23:16 +7 27 W D L W D
4 Nacional Asuncion 14 7 5 2 21:8 +13 26 W W D D W
5 Sportivo Trinidense 14 7 3 4 24:14 +10 24 W L W W D
6 Club Guarani 14 5 7 2 16:12 +4 22 D W W D D
7 Cerro Porteno 14 6 2 6 18:14 +4 20 D W L L W
8 Sportivo Ameliano 14 4 6 4 15:16 -1 18 W D D L L
9 Sportivo Luqueno 14 4 1 9 14:27 -13 13 L W L L L
10 Rubio NU 14 3 4 7 15:24 -9 13 L L D W D
11 Deportivo Recoleta 14 2 2 10 14:27 -13 8 L L D L L
12 Club Sp. San Lorenzo 14 0 4 10 5:23 -18 4 L L D D D
  • Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nacional Asuncion 7 5 2 0 12:1 +11 17
2 Olimpia 7 4 2 1 14:5 +9 14
3 Libertad Asuncion 7 4 2 1 14:8 +6 14
4 2 de Mayo 7 4 2 1 7:5 +2 14
5 Cerro Porteno 7 4 1 2 8:5 +3 13
6 Sportivo Ameliano 7 3 2 2 8:8 0 11
7 Sportivo Trinidense 7 3 1 3 10:8 +2 10
8 Club Guarani 7 2 3 2 10:9 +1 9
9 Rubio NU 7 1 4 2 7:8 -1 7
10 Sportivo Luqueno 7 2 0 5 6:13 -7 6
11 Deportivo Recoleta 7 1 1 5 9:15 -6 4
12 Club Sp. San Lorenzo 7 0 2 5 2:12 -10 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sportivo Trinidense 7 4 2 1 14:6 +8 14
2 2 de Mayo 7 4 2 1 10:8 +2 14
3 Olimpia 7 4 1 2 8:5 +3 13
4 Club Guarani 7 3 4 0 6:3 +3 13
5 Libertad Asuncion 7 4 1 2 9:8 +1 13
6 Nacional Asuncion 7 2 3 2 9:7 +2 9
7 Cerro Porteno 7 2 1 4 10:9 +1 7
8 Sportivo Ameliano 7 1 4 2 7:8 -1 7
9 Sportivo Luqueno 7 2 1 4 8:14 -6 7
10 Rubio NU 7 2 0 5 8:16 -8 6
11 Deportivo Recoleta 7 1 1 5 5:12 -7 4
12 Club Sp. San Lorenzo 7 0 2 5 3:11 -8 2

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Club Sp. San Lorenzo

Antrenor: S. Orteman

4-4-2
31 L. Franco
24 Matias Aguero
5 T. Paredes
15 B. Piñatares
13 Isaias Fretes
22 K. Ferreira
6 H. Villamayor
21 H. Gonzalez
8 R. Amarilla
25 K. Fernández
9 J. Barrios

Rezerve

  • 35C. ColmánF
  • 32F. AragónM
  • 16Á. BenítezM
  • 39Lucas Andres Cohener GonzalezM
  • 4A. DoldánD
  • 26Amin Duarte Gonzalez JoseM
  • 28P. GerzelF
  • 20D. Meza MontielD
  • 27Elias OrtizM
  • 12W. QuiñónezG
  • 37Santiago Exequiel Salcedo Bernatto
  • 7S. SalcedoF

Rubio NU

4-2-3-1
25 F. Fragueda
2 R. Ferreira
3 J. Vallejos
5 P. Álvarez
13 V. Cabañas
23 Tobías Leiva
15 C. Núñez
26 S. Fretes
29 O. Alfonso
35 L. Montiel
9 R. Ruiz Díaz

Rezerve

  • 16J. GonzálezD
  • 32L. MaldonadoG
  • 10W. MendietaM
  • 17Kevin ParedesF
  • 40Estiven Osmar Pérez YegrosF
  • 14M. RamosD
  • 8R. RojasM
  • 11M. RoldánF
  • 36C. GiménezD
  • 19M. GarroneD
  • 7E. AlfonsoM
  • 18M. AcostaM