Podbeskidzie vs Nieciecza: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Podbeskidzie
formă acasă
D D D W
I Liga
Stadion Miejski
Sigla Nieciecza
formă în deplasare
W L D W D

Analiza AI a meciului

Podbeskidzie
Nieciecza

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Podbeskidzie (General) (Acasă) (Deplasare)
Nieciecza (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.72
2.38
1.20
2.80
3.00
2.60
Coeficient Peste 2.5
1.67
1.25
2.00
4.00
3.00
5.00
Coeficient GG
3.67
4.13
3.30
4.30
3.60
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Podbeskidzie (General) (Acasă) (Deplasare)
Nieciecza (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D D D W
D D D W
D D L D D
vs
D W W W D
W L L W W
W L D W D
Formă Peste 2.5
U U O U U
O U U U
O U U U O
vs
O O O U O
U O O O U
O O O O O
Formă GG
N N Y Y N
Y Y Y N
Y Y N N Y
vs
Y Y Y N Y
N Y Y Y N
Y Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.73 2.25 3.20 Podbeskidzie (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 2.60 3.40 Nieciecza (General) (Acasă) (Deplasare)
Nieciecza +0.27
Podbeskidzie +0.13
Nieciecza +0.67
Nieciecza +0.75
Nieciecza +0.35
Nieciecza +1.15
Podbeskidzie +0.20
Podbeskidzie +0.60
Nieciecza +0.20
Media goluri marcate/meci
1.33 1.25 1.40 Podbeskidzie (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.40 1.80 Nieciecza (General) (Acasă) (Deplasare)
Nieciecza +0.27
Nieciecza +0.07
Nieciecza +0.47
Nieciecza +0.35
Nieciecza +0.15
Nieciecza +0.55
Nieciecza +0.20
Egalitate
Nieciecza +0.40
Media goluri primite/meci
1.40 1.00 1.80 Podbeskidzie (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.20 1.60 Nieciecza (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Mai bine: Nieciecza
Mai bine: Podbeskidzie
Mai bine: Podbeskidzie
Mai bine: Podbeskidzie
Mai bine: Podbeskidzie
Mai bine: Nieciecza
Mai bine: Nieciecza
Mai bine: Nieciecza
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Podbeskidzie
Nieciecza

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Podbeskidzie (General) (Acasă) (Deplasare)
Nieciecza (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.33 1.25 1.4 1.6 1.4 1.8
Goluri primite/meci 1.4 1 1.8 1.4 1.2 1.6
Goluri totale/meci 2.73 2.25 3.2 3 2.6 3.4
Rată GG 68% 75% 60% 80% 60% 100%
Rată meciuri fără gol primit 23% 25% 20% 20% 40% 0%
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din I Liga - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Podbeskidzie
Nieciecza

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Podbeskidzie (General) (Acasă) (Deplasare)
Nieciecza (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

I Liga

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 6 3 1 19:8 +11 21 D W L W W
2 Polonia Warszawa 10 5 2 3 17:13 +4 17 L L D W W
3 Nieciecza 10 5 2 3 16:14 +2 17 D W W W D
4 Lechia Gdansk 10 5 1 4 19:16 +3 16 W L W W W
5 Warta Poznań 10 5 0 5 18:15 +3 15 L L W W L
6 ŁKS Łódź 10 4 3 3 13:11 +2 15 D D W L L
7 Ruch Chorzów 10 4 3 3 11:11 0 15 L W D D W
8 Miedz Legnica 10 4 2 4 14:10 +4 14 W D L L L
9 Stal Rzeszów 10 4 2 4 11:17 -6 14 W W W W L
10 Pogoń Siedlce 9 3 3 3 9:8 +1 12 L W D W L
11 Odra Opole 10 3 3 4 8:9 -1 12 D D L L W
12 Chrobry Głogów 10 3 3 4 11:12 -1 12 W D D L L
13 Polonia Bytom 10 2 6 2 15:17 -2 12 D D D D W
14 Stal Mielec 10 3 3 4 16:24 -8 12 L D L L W
15 Podbeskidzie 10 1 8 1 13:14 -1 11 L D D D W
16 Arka Gdynia 10 3 2 5 12:13 -1 11 D D L L L
17 Unia Skierniewice 10 3 2 5 12:17 -5 11 L L W D D
18 Puszcza Niepołomice 9 2 0 7 8:13 -5 6 L W L L L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 5 3 2 0 7:3 +4 11
2 Pogoń Siedlce 5 3 1 1 7:4 +3 10
3 Stal Mielec 6 2 3 1 13:10 +3 9
4 ŁKS Łódź 5 3 0 2 9:6 +3 9
5 Lechia Gdansk 5 3 0 2 10:8 +2 9
6 Nieciecza 5 3 0 2 7:6 +1 9
7 Arka Gdynia 5 2 2 1 10:4 +6 8
8 Polonia Warszawa 5 2 2 1 10:8 +2 8
9 Miedz Legnica 6 2 2 2 8:7 +1 8
10 Polonia Bytom 5 1 4 0 8:7 +1 7
11 Ruch Chorzów 4 2 1 1 7:6 +1 7
12 Odra Opole 5 2 1 2 4:3 +1 7
13 Unia Skierniewice 6 2 1 3 8:10 -2 7
14 Warta Poznań 2 2 0 0 6:2 +4 6
15 Podbeskidzie 4 1 3 0 5:4 +1 6
16 Puszcza Niepołomice 6 2 0 4 6:6 0 6
17 Chrobry Głogów 6 1 2 3 3:7 -4 5
18 Stal Rzeszów 4 1 0 3 4:9 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Stal Rzeszów 6 3 2 1 7:8 -1 11
2 Pogoń Grod. Mazowiecki 5 3 1 1 12:5 +7 10
3 Polonia Warszawa 5 3 0 2 7:5 +2 9
4 Warta Poznań 8 3 0 5 12:13 -1 9
5 Nieciecza 5 2 2 1 9:8 +1 8
6 Ruch Chorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
7 Chrobry Głogów 4 2 1 1 8:5 +3 7
8 Lechia Gdansk 5 2 1 2 9:8 +1 7
9 Miedz Legnica 4 2 0 2 6:3 +3 6
10 ŁKS Łódź 5 1 3 1 4:5 -1 6
11 Podbeskidzie 6 0 5 1 8:10 -2 5
12 Odra Opole 5 1 2 2 4:6 -2 5
13 Polonia Bytom 5 1 2 2 7:10 -3 5
14 Unia Skierniewice 4 1 1 2 4:7 -3 4
15 Arka Gdynia 5 1 0 4 2:9 -7 3
16 Stal Mielec 4 1 0 3 3:14 -11 3
17 Pogoń Siedlce 4 0 2 2 2:4 -2 2
18 Puszcza Niepołomice 3 0 0 3 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.