Kluczevia Stargard vs Kotwica Kórnik: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Kluczevia Stargard
formă acasă
W D W W
III Liga - Group 2
Boisko ZKS Kluczevia
Sigla Kotwica Kórnik
formă în deplasare
L L W L L

Analiza AI a meciului

Kluczevia Stargard
Kotwica Kórnik

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Kluczevia Stargard (General) (Acasă) (Deplasare)
Kotwica Kórnik (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.94
4.13
2.00
1.65
2.30
1.00
Coeficient Peste 2.5
3.33
3.75
3.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.83
4.13
3.60
3.60
4.30
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Kluczevia Stargard (General) (Acasă) (Deplasare)
Kotwica Kórnik (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W L L
W D W W
W L W L L
vs
W L L L D
L W W L D
L L W L L
Formă Peste 2.5
O O O U U
O O U O
O O O U U
vs
O O O O U
U O O O U
U U O O O
Formă GG
Y Y Y N N
Y Y N Y
Y Y Y N N
vs
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
N N Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.20 3.00 3.40 Kluczevia Stargard (General) (Acasă) (Deplasare)
4.00 3.40 4.60 Kotwica Kórnik (General) (Acasă) (Deplasare)
Kotwica Kórnik +0.80
Kotwica Kórnik +0.20
Kotwica Kórnik +1.40
Kotwica Kórnik +1.00
Kotwica Kórnik +0.40
Kotwica Kórnik +1.60
Kotwica Kórnik +0.60
Egalitate
Kotwica Kórnik +1.20
Media goluri marcate/meci
1.70 2.00 1.40 Kluczevia Stargard (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 2.00 1.00 Kotwica Kórnik (General) (Acasă) (Deplasare)
Kluczevia Stargard +0.20
Kotwica Kórnik +0.30
Kluczevia Stargard +0.70
Kluczevia Stargard +0.50
Egalitate
Kluczevia Stargard +1.00
Kotwica Kórnik +0.10
Kotwica Kórnik +0.60
Kluczevia Stargard +0.40
Media goluri primite/meci
1.50 1.00 2.00 Kluczevia Stargard (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 1.40 3.60 Kotwica Kórnik (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Kluczevia Stargard
Mai bine: Kotwica Kórnik
Mai bine: Kluczevia Stargard
Mai bine: Kluczevia Stargard
Mai bine: Kluczevia Stargard
Mai bine: Kluczevia Stargard
Mai bine: Kluczevia Stargard
Mai bine: Kotwica Kórnik
Mai bine: Kluczevia Stargard
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Kluczevia Stargard
Kotwica Kórnik

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kluczevia Stargard (General) (Acasă) (Deplasare)
Kotwica Kórnik (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.7 2 1.4 1.5 2 1
Goluri primite/meci 1.5 1 2 2.5 1.4 3.6
Goluri totale/meci 3.2 3 3.4 4 3.4 4.6
Rată GG 68% 75% 60% 60% 80% 40%
Rată meciuri fără gol primit 13% 25% 0% 0% 0% 0%
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din III Liga - Group 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Kluczevia Stargard
Kotwica Kórnik

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kluczevia Stargard (General) (Acasă) (Deplasare)
Kotwica Kórnik (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

III Liga - Group 2 · Group II

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Polonia Środa 12 9 3 0 35:16 +19 30 W D D W W
2 Luzino 12 9 1 2 34:13 +21 28 W W W L W
3 Kluczevia Stargard 11 6 1 4 19:18 +1 19 L W W L L
4 Stargard Szczeciński 12 5 3 4 30:23 +7 18 W D D W L
5 Lech Poznań II 10 5 3 2 21:17 +4 18 L D W D W
6 Wda Świecie 11 5 3 3 15:17 -2 18 W D L L L
7 Noteć Czarnków 12 5 2 5 19:16 +3 17 L D L W D
8 Kalisz 12 4 5 3 18:19 -1 17 D D W L L
9 Bałtyk Koszalin 12 4 4 4 16:16 0 16 L L W W D
10 Unia Swarzędz 12 4 2 6 21:20 +1 14 L L W W D
11 Gedania Gdansk 12 3 5 4 26:26 0 14 D W L D W
12 Flota Świnoujście 12 4 2 6 15:21 -6 14 D L L L L
13 Grom Nowy Staw 12 4 1 7 28:29 -1 13 L W W L L
14 Elana Toruń 12 3 4 5 17:22 -5 13 L D D W W
15 Chemik Bydgoszcz 12 2 6 4 19:24 -5 12 D D D W L
16 Victoria Września 12 2 5 5 12:23 -11 11 D D D D W
17 Kotwica Kórnik 12 3 2 7 19:33 -14 11 W L L L D
18 Lipno Stęszew 12 2 2 8 15:26 -11 8 L W D L W
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Luzino 6 5 1 0 16:4 +12 16
2 Polonia Środa 6 5 1 0 17:9 +8 16
3 Stargard Szczeciński 7 3 2 2 18:13 +5 11
4 Noteć Czarnków 5 3 1 1 9:4 +5 10
5 Kluczevia Stargard 4 3 1 0 8:4 +4 10
6 Kalisz 6 3 1 2 10:7 +3 10
7 Elana Toruń 7 2 3 2 10:9 +1 9
8 Wda Świecie 5 3 0 2 9:10 -1 9
9 Victoria Września 7 2 3 2 11:14 -3 9
10 Gedania Gdansk 6 2 2 2 14:12 +2 8
11 Kotwica Kórnik 7 2 2 3 14:15 -1 8
12 Bałtyk Koszalin 7 2 2 3 8:10 -2 8
13 Flota Świnoujście 6 2 1 3 9:9 0 7
14 Lech Poznań II 4 2 1 1 6:6 0 7
15 Chemik Bydgoszcz 7 1 4 2 13:14 -1 7
16 Unia Swarzędz 5 1 1 3 9:8 +1 4
17 Grom Nowy Staw 6 1 1 4 16:16 0 4
18 Lipno Stęszew 5 1 0 4 6:12 -6 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Polonia Środa 6 4 2 0 18:7 +11 14
2 Luzino 6 4 0 2 18:9 +9 12
3 Lech Poznań II 6 3 2 1 15:11 +4 11
4 Unia Swarzędz 7 3 1 3 12:12 0 10
5 Grom Nowy Staw 6 3 0 3 12:13 -1 9
6 Wda Świecie 6 2 3 1 6:7 -1 9
7 Kluczevia Stargard 7 3 0 4 11:14 -3 9
8 Bałtyk Koszalin 5 2 2 1 8:6 +2 8
9 Stargard Szczeciński 5 2 1 2 12:10 +2 7
10 Noteć Czarnków 7 2 1 4 10:12 -2 7
11 Kalisz 6 1 4 1 8:12 -4 7
12 Flota Świnoujście 6 2 1 3 6:12 -6 7
13 Gedania Gdansk 6 1 3 2 12:14 -2 6
14 Chemik Bydgoszcz 5 1 2 2 6:10 -4 5
15 Lipno Stęszew 7 1 2 4 9:14 -5 5
16 Elana Toruń 5 1 1 3 7:13 -6 4
17 Kotwica Kórnik 5 1 0 4 5:18 -13 3
18 Victoria Września 5 0 2 3 1:9 -8 2

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.