Kluczbork vs Karkonosze Jelenia Góra: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Kluczbork
formă acasă
W L W W L
III Liga - Group 3
Stadion Miejski
Sigla Karkonosze Jelenia Góra
formă în deplasare
D L L L L

Analiza AI a meciului

Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Kluczbork (General) (Acasă) (Deplasare)
Karkonosze Jelenia Góra (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.00
3.00
1.00
2.30
4.30
0.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
4.00
2.00
1.50
2.00
1.00
Coeficient GG
3.25
4.30
2.20
2.40
1.90
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Kluczbork (General) (Acasă) (Deplasare)
Karkonosze Jelenia Góra (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W L L L
W L W W L
L W L L L
vs
W L W L W
W D W W W
D L L L L
Formă Peste 2.5
O O O O U
O O U O O
U U O O U
vs
O U U U U
O U O U U
U O U U U
Formă GG
N Y Y Y N
Y Y N Y Y
N N N Y N
vs
Y N N N N
N N Y N N
Y Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.60 3.40 1.80 Kluczbork (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 2.40 1.80 Karkonosze Jelenia Góra (General) (Acasă) (Deplasare)
Kluczbork +0.50
Kluczbork +0.20
Kluczbork +0.80
Kluczbork +1.30
Kluczbork +1.00
Kluczbork +1.60
Karkonosze Jelenia Góra +0.30
Karkonosze Jelenia Góra +0.60
Egalitate
Media goluri marcate/meci
1.00 1.60 0.40 Kluczbork (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 2.00 0.40 Karkonosze Jelenia Góra (General) (Acasă) (Deplasare)
Karkonosze Jelenia Góra +0.20
Karkonosze Jelenia Góra +1.00
Kluczbork +0.60
Kluczbork +0.40
Karkonosze Jelenia Góra +0.40
Kluczbork +1.20
Karkonosze Jelenia Góra +0.80
Karkonosze Jelenia Góra +1.60
Egalitate
Media goluri primite/meci
1.60 1.80 1.40 Kluczbork (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 0.40 1.40 Karkonosze Jelenia Góra (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Mai bine: Karkonosze Jelenia Góra
Egalitate
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kluczbork (General) (Acasă) (Deplasare)
Karkonosze Jelenia Góra (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1.6 0.4 1.2 2 0.4
Goluri primite/meci 1.6 1.8 1.4 0.9 0.4 1.4
Goluri totale/meci 2.6 3.4 1.8 2.1 2.4 1.8
Rată GG 50% 80% 20% 30% 20% 40%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 40% 80% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din III Liga - Group 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kluczbork (General) (Acasă) (Deplasare)
Karkonosze Jelenia Góra (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

III Liga - Group 3 · Group III

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Sparta Katowice 12 7 3 2 19:8 +11 24 D W W D L
2 Zagłębie Lubin II 12 6 6 0 24:14 +10 24 D W D D D
3 Odra Bytom Odrzański 12 7 3 2 13:6 +7 24 D W W L D
4 Zaglebie Sosnowiec 11 7 1 3 16:9 +7 22 L W W W W
5 Barycz Sułów 12 6 3 3 19:14 +5 21 W L D L D
6 ROW Rybnik 12 6 2 4 25:19 +6 20 D D W W W
7 Górnik Polkowice 12 5 3 4 23:19 +4 18 L L L D W
8 Karkonosze Jelenia Góra 12 5 3 4 13:9 +4 18 W L W L W
9 Miedź Legnica II 12 5 2 5 27:22 +5 17 W W L W W
10 Stilon Gorzów 12 4 4 4 20:19 +1 16 L D W W L
11 Warta Gorzów 12 3 5 4 11:18 -7 14 W L D D L
12 Stal Brzeg 12 3 3 6 19:18 +1 12 L W L L D
13 Goczałkowice Zdrój 12 3 3 6 11:16 -5 12 L W L L D
14 Kluczbork 11 4 0 7 10:18 -8 12 L W L L L
15 Polonia Nysa 12 3 2 7 13:24 -11 11 L L W L W
16 Ślęza Wrocław 12 3 1 8 18:28 -10 10 L L D W L
17 Rakow II 10 2 3 5 13:19 -6 9 D W D W L
18 Carina Gubin 12 2 3 7 8:22 -14 9 D L L W D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sparta Katowice 7 6 1 0 15:4 +11 19
2 Karkonosze Jelenia Góra 7 5 2 0 11:2 +9 17
3 ROW Rybnik 7 5 1 1 22:11 +11 16
4 Barycz Sułów 7 4 3 0 15:7 +8 15
5 Zagłębie Lubin II 6 4 2 0 11:5 +6 14
6 Górnik Polkowice 7 4 1 2 17:13 +4 13
7 Odra Bytom Odrzański 7 4 1 2 9:5 +4 13
8 Stal Brzeg 7 3 2 2 13:8 +5 11
9 Goczałkowice Zdrój 5 3 0 2 9:4 +5 9
10 Zaglebie Sosnowiec 3 3 0 0 6:1 +5 9
11 Stilon Gorzów 6 2 3 1 7:5 +2 9
12 Kluczbork 5 3 0 2 8:9 -1 9
13 Warta Gorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
14 Miedź Legnica II 6 2 1 3 10:8 +2 7
15 Carina Gubin 7 1 3 3 5:11 -6 6
16 Polonia Nysa 6 1 1 4 8:13 -5 4
17 Ślęza Wrocław 3 1 0 2 6:7 -1 3
18 Rakow II 4 0 2 2 2:6 -4 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Zaglebie Sosnowiec 8 4 1 3 10:8 +2 13
2 Odra Bytom Odrzański 5 3 2 0 4:1 +3 11
3 Zagłębie Lubin II 6 2 4 0 13:9 +4 10
4 Miedź Legnica II 6 3 1 2 17:14 +3 10
5 Stilon Gorzów 6 2 1 3 13:14 -1 7
6 Rakow II 6 2 1 3 11:13 -2 7
7 Polonia Nysa 6 2 1 3 5:11 -6 7
8 Ślęza Wrocław 9 2 1 6 12:21 -9 7
9 Barycz Sułów 5 2 0 3 4:7 -3 6
10 Warta Gorzów 6 1 3 2 7:13 -6 6
11 Górnik Polkowice 5 1 2 2 6:6 0 5
12 Sparta Katowice 5 1 2 2 4:4 0 5
13 ROW Rybnik 5 1 1 3 3:8 -5 4
14 Kluczbork 6 1 0 5 2:9 -7 3
15 Carina Gubin 5 1 0 4 3:11 -8 3
16 Goczałkowice Zdrój 7 0 3 4 2:12 -10 3
17 Stal Brzeg 5 0 1 4 6:10 -4 1
18 Karkonosze Jelenia Góra 5 0 1 4 2:7 -5 1

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.