Stilon Gorzów vs Odra Bytom Odrzański: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Stilon Gorzów
formă acasă
D L D D W
III Liga - Group 3
Stadion OSiR ul. Olimpijska
Sigla Odra Bytom Odrzański
formă în deplasare
W W D D W

Analiza AI a meciului

Stilon Gorzów
Odra Bytom Odrzański

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Stilon Gorzów (General) (Acasă) (Deplasare)
Odra Bytom Odrzański (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.10
1.90
2.30
2.95
2.30
3.60
Coeficient Peste 2.5
3.00
1.00
5.00
0.50
1.00
0.00
Coeficient GG
4.15
3.30
5.00
2.40
2.90
1.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Stilon Gorzów (General) (Acasă) (Deplasare)
Odra Bytom Odrzański (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D W W L
D L D D W
W D L W L
vs
D W W L D
L W W L D
W W D D W
Formă Peste 2.5
O U O O O
U U U U O
O O O O O
vs
U U U U U
U O U U U
U U U U U
Formă GG
Y N Y Y Y
Y N Y N Y
Y Y Y Y Y
vs
Y N N N Y
N Y N N Y
N N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.20 1.60 4.80 Stilon Gorzów (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 2.00 1.00 Odra Bytom Odrzański (General) (Acasă) (Deplasare)
Stilon Gorzów +1.70
Stilon Gorzów +1.20
Stilon Gorzów +2.20
Stilon Gorzów +0.10
Odra Bytom Odrzański +0.40
Stilon Gorzów +0.60
Stilon Gorzów +3.30
Stilon Gorzów +2.80
Stilon Gorzów +3.80
Media goluri marcate/meci
1.60 0.80 2.40 Stilon Gorzów (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 1.00 0.80 Odra Bytom Odrzański (General) (Acasă) (Deplasare)
Stilon Gorzów +0.70
Stilon Gorzów +0.60
Stilon Gorzów +0.80
Odra Bytom Odrzański +0.10
Odra Bytom Odrzański +0.20
Egalitate
Stilon Gorzów +1.50
Stilon Gorzów +1.40
Stilon Gorzów +1.60
Media goluri primite/meci
1.60 0.80 2.40 Stilon Gorzów (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 1.00 0.20 Odra Bytom Odrzański (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Mai bine: Stilon Gorzów
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Mai bine: Odra Bytom Odrzański
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Stilon Gorzów
Odra Bytom Odrzański

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stilon Gorzów (General) (Acasă) (Deplasare)
Odra Bytom Odrzański (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 0.8 2.4 0.9 1 0.8
Goluri primite/meci 1.6 0.8 2.4 0.6 1 0.2
Goluri totale/meci 3.2 1.6 4.8 1.5 2 1
Rată GG 80% 60% 100% 30% 40% 20%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 50% 20% 80%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din III Liga - Group 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Stilon Gorzów
Odra Bytom Odrzański

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stilon Gorzów (General) (Acasă) (Deplasare)
Odra Bytom Odrzański (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

III Liga - Group 3 · Group III

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Sparta Katowice 12 7 3 2 19:8 +11 24 D W W D L
2 Zagłębie Lubin II 12 6 6 0 24:14 +10 24 D W D D D
3 Odra Bytom Odrzański 12 7 3 2 13:6 +7 24 D W W L D
4 Zaglebie Sosnowiec 11 7 1 3 16:9 +7 22 L W W W W
5 Barycz Sułów 12 6 3 3 19:14 +5 21 W L D L D
6 ROW Rybnik 12 6 2 4 25:19 +6 20 D D W W W
7 Górnik Polkowice 12 5 3 4 23:19 +4 18 L L L D W
8 Karkonosze Jelenia Góra 12 5 3 4 13:9 +4 18 W L W L W
9 Miedź Legnica II 12 5 2 5 27:22 +5 17 W W L W W
10 Stilon Gorzów 12 4 4 4 20:19 +1 16 L D W W L
11 Warta Gorzów 12 3 5 4 11:18 -7 14 W L D D L
12 Stal Brzeg 12 3 3 6 19:18 +1 12 L W L L D
13 Goczałkowice Zdrój 12 3 3 6 11:16 -5 12 L W L L D
14 Kluczbork 11 4 0 7 10:18 -8 12 L W L L L
15 Polonia Nysa 12 3 2 7 13:24 -11 11 L L W L W
16 Ślęza Wrocław 12 3 1 8 18:28 -10 10 L L D W L
17 Rakow II 10 2 3 5 13:19 -6 9 D W D W L
18 Carina Gubin 12 2 3 7 8:22 -14 9 D L L W D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sparta Katowice 7 6 1 0 15:4 +11 19
2 Karkonosze Jelenia Góra 7 5 2 0 11:2 +9 17
3 ROW Rybnik 7 5 1 1 22:11 +11 16
4 Barycz Sułów 7 4 3 0 15:7 +8 15
5 Zagłębie Lubin II 6 4 2 0 11:5 +6 14
6 Górnik Polkowice 7 4 1 2 17:13 +4 13
7 Odra Bytom Odrzański 7 4 1 2 9:5 +4 13
8 Stal Brzeg 7 3 2 2 13:8 +5 11
9 Goczałkowice Zdrój 5 3 0 2 9:4 +5 9
10 Zaglebie Sosnowiec 3 3 0 0 6:1 +5 9
11 Stilon Gorzów 6 2 3 1 7:5 +2 9
12 Kluczbork 5 3 0 2 8:9 -1 9
13 Warta Gorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
14 Miedź Legnica II 6 2 1 3 10:8 +2 7
15 Carina Gubin 7 1 3 3 5:11 -6 6
16 Polonia Nysa 6 1 1 4 8:13 -5 4
17 Ślęza Wrocław 3 1 0 2 6:7 -1 3
18 Rakow II 4 0 2 2 2:6 -4 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Zaglebie Sosnowiec 8 4 1 3 10:8 +2 13
2 Odra Bytom Odrzański 5 3 2 0 4:1 +3 11
3 Zagłębie Lubin II 6 2 4 0 13:9 +4 10
4 Miedź Legnica II 6 3 1 2 17:14 +3 10
5 Stilon Gorzów 6 2 1 3 13:14 -1 7
6 Rakow II 6 2 1 3 11:13 -2 7
7 Polonia Nysa 6 2 1 3 5:11 -6 7
8 Ślęza Wrocław 9 2 1 6 12:21 -9 7
9 Barycz Sułów 5 2 0 3 4:7 -3 6
10 Warta Gorzów 6 1 3 2 7:13 -6 6
11 Górnik Polkowice 5 1 2 2 6:6 0 5
12 Sparta Katowice 5 1 2 2 4:4 0 5
13 ROW Rybnik 5 1 1 3 3:8 -5 4
14 Kluczbork 6 1 0 5 2:9 -7 3
15 Carina Gubin 5 1 0 4 3:11 -8 3
16 Goczałkowice Zdrój 7 0 3 4 2:12 -10 3
17 Stal Brzeg 5 0 1 4 6:10 -4 1
18 Karkonosze Jelenia Góra 5 0 1 4 2:7 -5 1

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.