Moravia Morawica vs Siarka Tarnobrzeg: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Moravia Morawica
formă acasă
W L L D D
III Liga - Group 4
Stadion neconfirmat
Sigla Siarka Tarnobrzeg
formă în deplasare
L W D L L

Analiza AI a meciului

Moravia Morawica
Siarka Tarnobrzeg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Moravia Morawica (General) (Acasă) (Deplasare)
Siarka Tarnobrzeg (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.06
1.60
0.38
1.65
2.00
1.30
Coeficient Peste 2.5
3.89
4.00
3.75
2.00
2.00
2.00
Coeficient GG
3.67
3.30
4.13
3.25
2.90
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Moravia Morawica (General) (Acasă) (Deplasare)
Siarka Tarnobrzeg (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D D D
W L L D D
L L L D
vs
D W L L L
L L W W L
L W D L L
Formă Peste 2.5
O O O O U
O O O O U
U O O O
vs
U U O O O
U O U U O
U U U O O
Formă GG
Y Y Y Y N
Y N Y Y N
N Y Y Y
vs
Y N Y Y Y
N Y N N Y
N N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.08 3.40 2.75 Moravia Morawica (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 2.20 3.20 Siarka Tarnobrzeg (General) (Acasă) (Deplasare)
Moravia Morawica +0.38
Moravia Morawica +0.88
Siarka Tarnobrzeg +0.12
Moravia Morawica +0.70
Moravia Morawica +1.20
Moravia Morawica +0.20
Moravia Morawica +0.05
Moravia Morawica +0.55
Siarka Tarnobrzeg +0.45
Media goluri marcate/meci
1.20 1.40 1.00 Moravia Morawica (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Siarka Tarnobrzeg (General) (Acasă) (Deplasare)
Moravia Morawica +0.20
Moravia Morawica +0.20
Moravia Morawica +0.20
Moravia Morawica +0.40
Moravia Morawica +0.40
Moravia Morawica +0.40
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Media goluri primite/meci
1.88 2.00 1.75 Moravia Morawica (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.20 2.20 Siarka Tarnobrzeg (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Siarka Tarnobrzeg
Mai bine: Siarka Tarnobrzeg
Mai bine: Moravia Morawica
Mai bine: Siarka Tarnobrzeg
Mai bine: Siarka Tarnobrzeg
Mai bine: Moravia Morawica
Mai bine: Siarka Tarnobrzeg
Mai bine: Siarka Tarnobrzeg
Mai bine: Moravia Morawica
Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Moravia Morawica
Siarka Tarnobrzeg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Moravia Morawica (General) (Acasă) (Deplasare)
Siarka Tarnobrzeg (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.4 1 1 1 1
Goluri primite/meci 1.88 2 1.75 1.7 1.2 2.2
Goluri totale/meci 3.08 3.4 2.75 2.7 2.2 3.2
Rată GG 68% 60% 75% 50% 40% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 30% 40% 20%
Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din III Liga - Group 4 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Moravia Morawica
Siarka Tarnobrzeg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Moravia Morawica (General) (Acasă) (Deplasare)
Siarka Tarnobrzeg (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

III Liga - Group 4 · Group IV

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Chełmianka Chełm 12 9 3 0 20:6 +14 30 D D W D W
2 KSZO 1929 12 6 5 1 21:9 +12 23 W D L D W
3 Naprzód 12 7 2 3 28:21 +7 23 W W W W W
4 Wisłoka Dębica 12 7 2 3 16:13 +3 23 W W W W D
5 Wiślanie Jaśkowice 12 6 2 4 19:12 +7 20 W D L L W
6 Czarni Połaniec 12 6 2 4 18:17 +1 20 W L D D L
7 Jarosław 12 5 2 5 28:22 +6 17 L W D L L
8 Hetman Zamosc 12 4 5 3 21:20 +1 17 L D W D W
9 Wisła Kraków II 12 4 4 4 15:17 -2 16 L D D L W
10 Korona Kielce II 12 4 2 6 27:27 0 14 D L W W W
11 Siarka Tarnobrzeg 12 4 2 6 15:19 -4 14 D W L L L
12 Busko-Zdroj 12 4 2 6 17:26 -9 14 L W L W L
13 Sokół Kolb. 12 2 7 3 12:13 -1 13 D D W D L
14 KS Wieczysta Krakow II 12 3 3 6 11:15 -4 12 L D L W D
15 Podlasie Biała Podlaska 12 3 3 6 10:17 -7 12 W L L D L
16 Star Starachowice 12 2 5 5 14:19 -5 11 L D W D L
17 Moravia Morawica 12 2 3 7 13:22 -9 9 L L D D D
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 2 2 8 12:22 -10 8 W L L L D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Naprzód 7 5 1 1 16:10 +6 16
2 Chełmianka Chełm 6 5 1 0 10:4 +6 16
3 KSZO 1929 7 4 2 1 13:6 +7 14
4 Jarosław 7 4 1 2 20:11 +9 13
5 Hetman Zamosc 7 3 3 1 12:8 +4 12
6 Wisłoka Dębica 5 4 0 1 7:5 +2 12
7 Korona Kielce II 7 3 2 2 17:11 +6 11
8 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 12:7 +5 10
9 Busko-Zdroj 5 3 1 1 9:7 +2 10
10 Wisła Kraków II 7 3 1 3 9:9 0 10
11 Podlasie Biała Podlaska 5 2 3 0 7:5 +2 9
12 Star Starachowice 5 2 2 1 9:5 +4 8
13 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 2 2 3 8:9 -1 8
14 Czarni Połaniec 5 2 1 2 9:9 0 7
15 Sokół Kolb. 5 1 3 1 6:5 +1 6
16 Siarka Tarnobrzeg 5 2 0 3 5:6 -1 6
17 KS Wieczysta Krakow II 5 1 2 2 3:6 -3 5
18 Moravia Morawica 7 1 2 4 7:15 -8 5
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Chełmianka Chełm 6 4 2 0 10:2 +8 14
2 Czarni Połaniec 7 4 1 2 9:8 +1 13
3 Wisłoka Dębica 7 3 2 2 9:8 +1 11
4 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 7:5 +2 10
5 KSZO 1929 5 2 3 0 8:3 +5 9
6 Siarka Tarnobrzeg 7 2 2 3 10:13 -3 8
7 Naprzód 5 2 1 2 12:11 +1 7
8 KS Wieczysta Krakow II 7 2 1 4 8:9 -1 7
9 Sokół Kolb. 7 1 4 2 6:8 -2 7
10 Wisła Kraków II 5 1 3 1 6:8 -2 6
11 Hetman Zamosc 5 1 2 2 9:12 -3 5
12 Moravia Morawica 5 1 1 3 6:7 -1 4
13 Jarosław 5 1 1 3 8:11 -3 4
14 Busko-Zdroj 7 1 1 5 8:19 -11 4
15 Korona Kielce II 5 1 0 4 10:16 -6 3
16 Star Starachowice 7 0 3 4 5:14 -9 3
17 Podlasie Biała Podlaska 7 1 0 6 3:12 -9 3
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 0 0 5 4:13 -9 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.