Uta Arad vs CFR 1907 Cluj: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Uta Arad
formă acasă
D D D W W
Liga I
Stadionul Francisc von Neuman
Sigla CFR 1907 Cluj
formă în deplasare
L L W L W

Analiza AI a meciului

Uta Arad
CFR 1907 Cluj

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.95
2.90
1.00
2.65
3.30
2.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
2.00
3.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
2.95
2.30
3.60
3.10
2.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L W L
D D D W W
L L W L L
vs
D L W L W
W W D W L
L L W L W
Formă Peste 2.5
O O O U U
O U U O U
U O O O U
vs
U O O O U
O U U O O
O O O O U
Formă GG
Y Y Y N N
Y N N Y N
N Y Y Y N
vs
N Y Y Y N
N N N Y Y
Y N Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.70 2.20 3.20 Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
3.10 2.80 3.40 CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)
CFR 1907 Cluj +0.40
CFR 1907 Cluj +0.10
CFR 1907 Cluj +0.70
CFR 1907 Cluj +0.90
CFR 1907 Cluj +0.60
CFR 1907 Cluj +1.20
Uta Arad +0.10
Uta Arad +0.40
CFR 1907 Cluj +0.20
Media goluri marcate/meci
1.40 1.60 1.20 Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 2.00 1.20 CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)
CFR 1907 Cluj +0.20
CFR 1907 Cluj +0.60
Uta Arad +0.20
Egalitate
CFR 1907 Cluj +0.40
Uta Arad +0.40
CFR 1907 Cluj +0.40
CFR 1907 Cluj +0.80
Egalitate
Media goluri primite/meci
1.30 0.60 2.00 Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 0.80 2.20 CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Uta Arad
Mai bine: CFR 1907 Cluj
Mai bine: Uta Arad
Mai bine: Uta Arad
Mai bine: Uta Arad
Mai bine: Uta Arad
Mai bine: CFR 1907 Cluj
Mai bine: CFR 1907 Cluj
Mai bine: Uta Arad
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Uta Arad
CFR 1907 Cluj

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1.6 1.2 1.6 2 1.2
Goluri primite/meci 1.3 0.6 2 1.5 0.8 2.2
Goluri totale/meci 2.7 2.2 3.2 3.1 2.8 3.4
Rată GG 50% 40% 60% 50% 40% 60%
Rată meciuri fără gol primit 30% 60% 0% 40% 60% 20%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga I - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Uta Arad
CFR 1907 Cluj

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Uta Arad
CFR 1907 Cluj

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Uta Arad (General) (Acasă) (Deplasare)
CFR 1907 Cluj (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga I

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Uta Arad

Antrenor: A. Mihalcea

4-2-3-1
1 Márcio Rosa
14 S. Gueulette
4 A. Benga
22 R. Bădescu
3 S. Alomeroviс
6 A. Ivanov
5 S. Mino
11 H. Abdallah
8 A. Roman
20 Denis Taroi
9 M. Coman

Rezerve

  • 10M. TzionisF
  • 7Ismet SinaniF
  • 60D. PospelovD
  • 17Roland Remus Patrik SabauD
  • 77J. PapeauM
  • 42O. El SawyM
  • 33A. GorceaG

CFR 1907 Cluj

Antrenor: M. Şumudică

3-4-2-1
31 O. Vâlceanu
3 I. Gelashvili
41 A. Krešić
42 R. Pantalon
47 C. Braun
6 O. Perianu
18 E. Omić
14 Simão Rocha
11 A. Cordea
17 L. Biliboc
9 S. Dražić

Rezerve

  • 99J. DumasF
  • 86V. KunM
  • 45M. CamoraD
  • 7A. NalićM
  • 29B. OmraniF
  • 66Cristian DavidM
  • 10A. PaunM
  • 77A. SfaitM
  • 96Á. TordaiG
  • 23A. ZiblimM
  • 20A. ȚîrleaD
  • 19S. BușF