Metalul Buzău vs Ştefăneşti: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Metalul Buzău
formă acasă
W W L W W
Liga II
Teren Sintetic Cornel Negoescu
Sigla Ştefăneşti
formă în deplasare
L L L L L

Analiza AI a meciului

Metalul Buzău
Ştefăneşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Metalul Buzău (General) (Acasă) (Deplasare)
Ştefăneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
4.00
2.60
1.11
2.50
0.00
Coeficient Peste 2.5
1.00
2.00
0.00
3.33
2.50
4.00
Coeficient GG
2.40
2.90
1.90
2.67
3.25
2.20
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Metalul Buzău (General) (Acasă) (Deplasare)
Ştefăneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D W W W
W W L W W
D W L D W
vs
L L L L L
W W L L
L L L L L
Formă Peste 2.5
O U U U U
U O O U U
U U U U U
vs
O O O U O
U O O U
O U O O O
Formă GG
Y Y N N N
N Y Y N N
N N N Y N
vs
N Y Y N N
N Y Y N
N N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.90 2.60 1.20 Metalul Buzău (General) (Acasă) (Deplasare)
2.73 2.25 3.20 Ştefăneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Ştefăneşti +0.83
Ştefăneşti +0.35
Ştefăneşti +1.30
Ştefăneşti +0.13
Metalul Buzău +0.35
Ştefăneşti +0.60
Ştefăneşti +1.53
Ştefăneşti +1.05
Ştefăneşti +2.00
Media goluri marcate/meci
1.20 1.80 0.60 Metalul Buzău (General) (Acasă) (Deplasare)
0.73 1.25 0.20 Ştefăneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Metalul Buzău +0.47
Ştefăneşti +0.05
Metalul Buzău +1.00
Metalul Buzău +1.07
Metalul Buzău +0.55
Metalul Buzău +1.60
Ştefăneşti +0.13
Ştefăneşti +0.65
Metalul Buzău +0.40
Media goluri primite/meci
0.70 0.80 0.60 Metalul Buzău (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 1.00 3.00 Ştefăneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Mai bine: Metalul Buzău
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Metalul Buzău
Ştefăneşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Metalul Buzău (General) (Acasă) (Deplasare)
Ştefăneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.8 0.6 0.73 1.25 0.2
Goluri primite/meci 0.7 0.8 0.6 2 1 3
Goluri totale/meci 1.9 2.6 1.2 2.73 2.25 3.2
Rată GG 30% 40% 20% 35% 50% 20%
Rată meciuri fără gol primit 60% 60% 60% 13% 25% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga II - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Metalul Buzău
Ştefăneşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Metalul Buzău (General) (Acasă) (Deplasare)
Ştefăneşti (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga II

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.