Corona Braşov vs Olimpic Zărneşti: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Corona Braşov
formă acasă
D W W W W
Liga III - Serie 2
Stadionul Tineretului
Sigla Olimpic Zărneşti
formă în deplasare
L W W W D

Analiza AI a meciului

Corona Braşov
Olimpic Zărneşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Olimpic Zărneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
4.13
4.30
3.83
3.31
3.33
3.30
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
1.67
3.13
3.33
3.00
Coeficient GG
2.63
2.90
2.17
4.13
3.83
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Olimpic Zărneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D W W W
D W W W W
W D W
vs
W W L W D
W W L
L W W W D
Formă Peste 2.5
O U O U U
U O O O U
O U U
vs
U U O O U
O U O
O O U O U
Formă GG
N N N N N
Y Y N N N
Y N N
vs
N N Y Y Y
Y N Y
Y Y N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.90 3.80 2.00 Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
4.40 5.00 3.80 Olimpic Zărneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Olimpic Zărneşti +1.50
Olimpic Zărneşti +2.10
Olimpic Zărneşti +0.90
Olimpic Zărneşti +0.60
Olimpic Zărneşti +1.20
Egalitate
Olimpic Zărneşti +2.40
Olimpic Zărneşti +3.00
Olimpic Zărneşti +1.80
Media goluri marcate/meci
2.53 3.40 1.67 Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 2.00 2.20 Olimpic Zărneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Corona Braşov +0.43
Corona Braşov +0.53
Corona Braşov +0.33
Corona Braşov +1.30
Corona Braşov +1.40
Corona Braşov +1.20
Olimpic Zărneşti +0.43
Olimpic Zărneşti +0.33
Olimpic Zărneşti +0.53
Media goluri primite/meci
0.37 0.40 0.33 Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 3.00 1.60 Olimpic Zărneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Corona Braşov
Olimpic Zărneşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Olimpic Zărneşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.53 3.4 1.67 2.1 2 2.2
Goluri primite/meci 0.37 0.4 0.33 2.3 3 1.6
Goluri totale/meci 2.9 3.8 2 4.4 5 3.8
Rată GG 37% 40% 33% 73% 67% 80%
Rată meciuri fără gol primit 63% 60% 67% 27% 33% 20%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Corona Braşov
Olimpic Zărneşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Olimpic Zărneşti (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 2 · Group 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0