Săcele vs Inter Sibiu: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Săcele
formă acasă
W L L L
Liga III - Serie 2
StadionulPrecizia Săcele
Sigla Inter Sibiu
formă în deplasare
W W L W L

Analiza AI a meciului

Săcele
Inter Sibiu

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.88
1.25
2.50
3.13
3.33
3.00
Coeficient Peste 2.5
3.13
5.00
1.25
2.50
3.33
2.00
Coeficient GG
2.81
4.13
1.50
2.81
3.83
2.20
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L L W
W L L L
W L L W
vs
L W W W L
L W W
W W L W L
Formă Peste 2.5
U O O O U
O O O O
U U O U
vs
U O O O U
U O O
O U U O U
Formă GG
N Y N Y N
Y N Y Y
N N N N
vs
N Y Y Y N
N Y Y
N N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.38 5.00 1.75 Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 3.00 3.60 Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Săcele +0.08
Săcele +0.38
Inter Sibiu +0.22
Săcele +1.70
Săcele +2.00
Săcele +1.40
Inter Sibiu +1.55
Inter Sibiu +1.25
Inter Sibiu +1.85
Media goluri marcate/meci
1.25 2.00 0.50 Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 2.00 2.60 Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Inter Sibiu +1.05
Inter Sibiu +0.75
Inter Sibiu +1.35
Inter Sibiu +0.30
Egalitate
Inter Sibiu +0.60
Inter Sibiu +1.80
Inter Sibiu +1.50
Inter Sibiu +2.10
Media goluri primite/meci
2.13 3.00 1.25 Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Săcele
Inter Sibiu

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.25 2 0.5 2.3 2 2.6
Goluri primite/meci 2.13 3 1.25 1 1 1
Goluri totale/meci 3.38 5 1.75 3.3 3 3.6
Rată GG 38% 75% 0% 43% 67% 20%
Rată meciuri fără gol primit 25% 0% 50% 20% 0% 40%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Săcele
Inter Sibiu

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 2 · Group 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0