Sepsi II vs Carpati Covasna: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Sepsi II
formă acasă
W W W W L
Liga III - Serie 2
Stadionul Municipal
Sigla Carpati Covasna
formă în deplasare
L L D

Analiza AI a meciului

Sepsi II
Carpati Covasna

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Carpati Covasna (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.50
4.00
3.00
0.19
0.00
0.50
Coeficient Peste 2.5
4.50
4.00
5.00
3.75
4.00
3.33
Coeficient GG
3.25
3.60
2.90
3.25
2.90
3.83
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Carpati Covasna (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L L W
W W W W L
W W L L W
vs
L L D L L
L L L L L
L L D
Formă Peste 2.5
U O O O O
O O O U O
O O O O O
vs
O O U U O
O O O U O
O O U
Formă GG
N Y N Y Y
Y N Y N Y
N N Y N Y
vs
N Y Y N N
N Y Y N N
Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.10 4.20 4.00 Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
4.23 3.80 4.67 Carpati Covasna (General) (Acasă) (Deplasare)
Carpati Covasna +0.13
Sepsi II +0.30
Carpati Covasna +0.57
Carpati Covasna +0.03
Sepsi II +0.40
Carpati Covasna +0.47
Carpati Covasna +0.23
Sepsi II +0.20
Carpati Covasna +0.67
Media goluri marcate/meci
2.50 2.80 2.20 Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
0.70 0.40 1.00 Carpati Covasna (General) (Acasă) (Deplasare)
Sepsi II +1.80
Sepsi II +2.10
Sepsi II +1.50
Sepsi II +2.10
Sepsi II +2.40
Sepsi II +1.80
Sepsi II +1.50
Sepsi II +1.80
Sepsi II +1.20
Media goluri primite/meci
1.60 1.40 1.80 Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
3.53 3.40 3.67 Carpati Covasna (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Sepsi II
Carpati Covasna

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Carpati Covasna (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.5 2.8 2.2 0.7 0.4 1
Goluri primite/meci 1.6 1.4 1.8 3.53 3.4 3.67
Goluri totale/meci 4.1 4.2 4 4.23 3.8 4.67
Rată GG 50% 60% 40% 53% 40% 67%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Sepsi II
Carpati Covasna

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Carpati Covasna (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 2 · Group 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0