Sepsi II vs Săcele: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Sepsi II
formă acasă
W W W W L
Liga III - Serie 2
Stadionul Municipal
Sigla Săcele
formă în deplasare
W L L W

Analiza AI a meciului

Sepsi II
Săcele

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.50
4.00
3.00
1.88
1.25
2.50
Coeficient Peste 2.5
4.50
4.00
5.00
3.13
5.00
1.25
Coeficient GG
3.25
3.60
2.90
2.81
4.13
1.50
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L L W
W W W W L
W W L L W
vs
L L L L W
W L L L
W L L W
Formă Peste 2.5
U O O O O
O O O U O
O O O O O
vs
U O O O U
O O O O
U U O U
Formă GG
N Y N Y Y
Y N Y N Y
N N Y N Y
vs
N Y N Y N
Y N Y Y
N N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.10 4.20 4.00 Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
3.38 5.00 1.75 Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Sepsi II +0.72
Săcele +0.90
Sepsi II +2.35
Sepsi II +0.82
Săcele +0.80
Sepsi II +2.45
Sepsi II +0.62
Săcele +1.00
Sepsi II +2.25
Media goluri marcate/meci
2.50 2.80 2.20 Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.25 2.00 0.50 Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Sepsi II +1.25
Sepsi II +0.50
Sepsi II +2.00
Sepsi II +1.55
Sepsi II +0.80
Sepsi II +2.30
Sepsi II +0.95
Sepsi II +0.20
Sepsi II +1.70
Media goluri primite/meci
1.60 1.40 1.80 Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
2.13 3.00 1.25 Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Săcele
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Săcele
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Sepsi II
Mai bine: Săcele
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Sepsi II
Săcele

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.5 2.8 2.2 1.25 2 0.5
Goluri primite/meci 1.6 1.4 1.8 2.13 3 1.25
Goluri totale/meci 4.1 4.2 4 3.38 5 1.75
Rată GG 50% 60% 40% 38% 75% 0%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 25% 0% 50%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Sepsi II
Săcele

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sepsi II (General) (Acasă) (Deplasare)
Săcele (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 2 · Group 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0