Valenii de Munte vs Corona Braşov: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Valenii de Munte
formă acasă
D W W L
Liga III - Serie 2
Stadionul Orășenesc
Sigla Corona Braşov
formă în deplasare
W D W

Analiza AI a meciului

Valenii de Munte
Corona Braşov

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Valenii de Munte (General) (Acasă) (Deplasare)
Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.69
2.88
2.50
4.13
4.30
3.83
Coeficient Peste 2.5
4.38
3.75
5.00
2.50
3.00
1.67
Coeficient GG
4.13
4.13
4.13
2.63
2.90
2.17
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Valenii de Munte (General) (Acasă) (Deplasare)
Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W L L
D W W L
L W W L
vs
W D W W W
D W W W W
W D W
Formă Peste 2.5
O O O O O
U O O O
O O O O
vs
O U O U U
U O O O U
O U U
Formă GG
Y Y N Y Y
Y Y N Y
N Y Y Y
vs
N N N N N
Y Y N N N
Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.00 3.75 4.25 Valenii de Munte (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 3.80 2.00 Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Valenii de Munte +1.10
Valenii de Munte +0.20
Valenii de Munte +2.00
Valenii de Munte +0.85
Corona Braşov +0.05
Valenii de Munte +1.75
Valenii de Munte +1.35
Valenii de Munte +0.45
Valenii de Munte +2.25
Media goluri marcate/meci
2.25 2.50 2.00 Valenii de Munte (General) (Acasă) (Deplasare)
2.53 3.40 1.67 Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Corona Braşov +0.28
Corona Braşov +1.15
Valenii de Munte +0.58
Corona Braşov +0.03
Corona Braşov +0.90
Valenii de Munte +0.83
Corona Braşov +0.53
Corona Braşov +1.40
Valenii de Munte +0.33
Media goluri primite/meci
1.75 1.25 2.25 Valenii de Munte (General) (Acasă) (Deplasare)
0.37 0.40 0.33 Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Mai bine: Corona Braşov
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Valenii de Munte
Corona Braşov

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Valenii de Munte (General) (Acasă) (Deplasare)
Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.25 2.5 2 2.53 3.4 1.67
Goluri primite/meci 1.75 1.25 2.25 0.37 0.4 0.33
Goluri totale/meci 4 3.75 4.25 2.9 3.8 2
Rată GG 75% 75% 75% 37% 40% 33%
Rată meciuri fără gol primit 13% 25% 0% 63% 60% 67%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Valenii de Munte
Corona Braşov

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Valenii de Munte (General) (Acasă) (Deplasare)
Corona Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 2 · Group 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0