Plopeni vs Tunari: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Plopeni
formă acasă
W W L D
Liga III - Serie 3
Stadionul Gheorghe Șilaev
Sigla Tunari
formă în deplasare
W D W L D

Analiza AI a meciului

Plopeni
Tunari

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Tunari (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.06
2.88
1.25
3.50
5.00
2.60
Coeficient Peste 2.5
2.50
1.25
3.75
3.75
3.33
4.00
Coeficient GG
2.19
1.13
3.25
2.81
1.50
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Tunari (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L W D L
W W L D
L L W L
vs
W W L W D
W W W
W D W L D
Formă Peste 2.5
O O U U O
U U O U
O O U O
vs
O U O U O
O O U
O O U O O
Formă GG
Y N N N Y
N N N N
N Y N Y
vs
N N N N Y
N N N
Y Y N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.63 1.50 3.75 Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
3.23 2.67 3.80 Tunari (General) (Acasă) (Deplasare)
Tunari +0.60
Tunari +0.04
Tunari +1.17
Tunari +1.73
Tunari +1.17
Tunari +2.30
Plopeni +0.52
Plopeni +1.08
Tunari +0.05
Media goluri marcate/meci
1.00 0.75 1.25 Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
2.13 2.67 1.60 Tunari (General) (Acasă) (Deplasare)
Tunari +1.13
Tunari +1.67
Tunari +0.60
Tunari +1.38
Tunari +1.92
Tunari +0.85
Tunari +0.88
Tunari +1.42
Tunari +0.35
Media goluri primite/meci
1.63 0.75 2.50 Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.00 2.20 Tunari (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Tunari
Mai bine: Tunari
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Tunari
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Tunari
Mai bine: Tunari
Mai bine: Tunari
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Plopeni
Tunari

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Tunari (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 0.75 1.25 2.13 2.67 1.6
Goluri primite/meci 1.63 0.75 2.5 1.1 0 2.2
Goluri totale/meci 2.63 1.5 3.75 3.23 2.67 3.8
Rată GG 25% 0% 50% 30% 0% 60%
Rată meciuri fără gol primit 50% 75% 25% 60% 100% 20%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Plopeni
Tunari

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Tunari (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2