Raith Rovers vs Dunfermline: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Raith Rovers
formă acasă
D W W L W
Championship
Stark's Park
Sigla Dunfermline
formă în deplasare
D L D W D

Analiza AI a meciului

Raith Rovers
Dunfermline

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Raith Rovers (General) (Acasă) (Deplasare)
Dunfermline (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.95
3.30
2.60
2.25
2.60
1.90
Coeficient Peste 2.5
1.00
1.00
1.00
0.00
0.00
0.00
Coeficient GG
2.40
2.20
2.60
2.25
1.90
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Raith Rovers (General) (Acasă) (Deplasare)
Dunfermline (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W W D
D W W L W
L W D W D
vs
D W W D D
L D W W D
D L D W D
Formă Peste 2.5
U U O U U
U U O U U
U U U O U
vs
U U U U U
U U U U U
U U U U U
Formă GG
N N Y N Y
Y N N N N
N N N Y Y
vs
Y N N Y N
N Y N N N
N N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.00 2.40 1.60 Raith Rovers (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.40 1.40 Dunfermline (General) (Acasă) (Deplasare)
Raith Rovers +0.60
Raith Rovers +0.60
Raith Rovers +0.60
Raith Rovers +1.00
Raith Rovers +1.00
Raith Rovers +1.00
Raith Rovers +0.20
Raith Rovers +0.20
Raith Rovers +0.20
Media goluri marcate/meci
1.40 1.80 1.00 Raith Rovers (General) (Acasă) (Deplasare)
0.70 0.80 0.60 Dunfermline (General) (Acasă) (Deplasare)
Raith Rovers +0.70
Raith Rovers +0.60
Raith Rovers +0.80
Raith Rovers +1.10
Raith Rovers +1.00
Raith Rovers +1.20
Raith Rovers +0.30
Raith Rovers +0.20
Raith Rovers +0.40
Media goluri primite/meci
0.60 0.60 0.60 Raith Rovers (General) (Acasă) (Deplasare)
0.70 0.60 0.80 Dunfermline (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Raith Rovers
Egalitate
Mai bine: Raith Rovers
Mai bine: Raith Rovers
Egalitate
Mai bine: Raith Rovers
Mai bine: Raith Rovers
Egalitate
Mai bine: Raith Rovers
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Raith Rovers
Dunfermline

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Raith Rovers (General) (Acasă) (Deplasare)
Dunfermline (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1.8 1 0.7 0.8 0.6
Goluri primite/meci 0.6 0.6 0.6 0.7 0.6 0.8
Goluri totale/meci 2 2.4 1.6 1.4 1.4 1.4
Rată GG 30% 20% 40% 30% 20% 40%
Rată meciuri fără gol primit 50% 60% 40% 50% 60% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Championship - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Raith Rovers
Dunfermline

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Raith Rovers (General) (Acasă) (Deplasare)
Dunfermline (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Championship · Division1

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.