Cove Rangers vs East Kilbride: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Cove Rangers
formă acasă
D W D L D
League One
Balmoral Stadium
Sigla East Kilbride
formă în deplasare
D L L W W

Analiza AI a meciului

Cove Rangers
East Kilbride

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Cove Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
East Kilbride (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.95
1.90
0.00
2.45
2.60
2.30
Coeficient Peste 2.5
2.00
1.00
3.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
2.75
2.60
2.90
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Cove Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
East Kilbride (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L D L
D W D L D
L L L L L
vs
W W W D D
W L W D D
D L L W W
Formă Peste 2.5
O U O U U
U O U U U
O U O O U
vs
O O O O U
O U O O U
U O O O O
Formă GG
Y N Y Y N
N N Y N Y
N N Y Y N
vs
Y Y N Y Y
N N Y Y Y
Y N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.50 1.80 3.20 Cove Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 2.80 3.00 East Kilbride (General) (Acasă) (Deplasare)
East Kilbride +0.40
East Kilbride +0.30
East Kilbride +0.50
East Kilbride +1.10
East Kilbride +1.00
East Kilbride +1.20
Cove Rangers +0.30
Cove Rangers +0.40
Cove Rangers +0.20
Media goluri marcate/meci
0.90 1.00 0.80 Cove Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.80 1.20 East Kilbride (General) (Acasă) (Deplasare)
East Kilbride +0.60
East Kilbride +0.90
East Kilbride +0.30
East Kilbride +0.50
East Kilbride +0.80
East Kilbride +0.20
East Kilbride +0.70
East Kilbride +1.00
East Kilbride +0.40
Media goluri primite/meci
1.60 0.80 2.40 Cove Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.00 1.80 East Kilbride (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: East Kilbride
Mai bine: East Kilbride
Mai bine: Cove Rangers
Mai bine: Cove Rangers
Mai bine: Cove Rangers
Mai bine: Cove Rangers
Mai bine: East Kilbride
Mai bine: East Kilbride
Mai bine: East Kilbride
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Cove Rangers
East Kilbride

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Cove Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
East Kilbride (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.9 1 0.8 1.5 1.8 1.2
Goluri primite/meci 1.6 0.8 2.4 1.4 1 1.8
Goluri totale/meci 2.5 1.8 3.2 2.9 2.8 3
Rată GG 40% 40% 40% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League One - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Cove Rangers
East Kilbride

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Cove Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
East Kilbride (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League One · Division2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Ross County 10 9 1 0 38:6 +32 28 W W W W W
2 Hamilton Academical 10 9 1 0 23:3 +20 28 W W W W W
3 East Kilbride 11 5 3 3 20:15 +5 18 W W W D D
4 Montrose 11 5 1 5 14:20 -6 16 W W L L D
5 Airdrie United 11 3 4 4 10:15 -5 13 W W W D L
6 Alloa Athletic 11 3 3 5 12:13 -1 12 L L L L W
7 Peterhead 11 3 1 7 9:17 -8 10 L L L L W
8 Queen of the South 11 3 1 7 12:34 -22 10 L L W W L
9 East Fife 11 1 6 4 8:14 -6 9 D L L D L
10 Cove Rangers 11 1 3 7 9:18 -9 6 L L L D L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Promotion - Play Offs)
  • League One (Promotion - Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Hamilton Academical 5 5 0 0 12:2 +10 15
2 Ross County 4 4 0 0 18:2 +16 12
3 East Kilbride 6 3 2 1 14:6 +8 11
4 Montrose 5 3 0 2 7:12 -5 9
5 Airdrie United 6 2 2 2 5:6 -1 8
6 Queen of the South 6 2 1 3 8:15 -7 7
7 Cove Rangers 5 1 3 1 5:4 +1 6
8 Peterhead 6 2 0 4 5:8 -3 6
9 Alloa Athletic 5 1 2 2 5:6 -1 5
10 East Fife 6 1 2 3 5:10 -5 5
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Ross County 6 5 1 0 20:4 +16 16
2 Hamilton Academical 5 4 1 0 11:1 +10 13
3 Alloa Athletic 6 2 1 3 7:7 0 7
4 Montrose 6 2 1 3 7:8 -1 7
5 East Kilbride 5 2 1 2 6:9 -3 7
6 Airdrie United 5 1 2 2 5:9 -4 5
7 East Fife 5 0 4 1 3:4 -1 4
8 Peterhead 5 1 1 3 4:9 -5 4
9 Queen of the South 5 1 0 4 4:19 -15 3
10 Cove Rangers 6 0 0 6 4:14 -10 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.