Montrose vs East Fife: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Montrose
formă acasă
L W W W L
League One
Links Park
Sigla East Fife
formă în deplasare
D L D D D

Analiza AI a meciului

Montrose
East Fife

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Montrose (General) (Acasă) (Deplasare)
East Fife (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
3.00
2.30
0.90
0.60
1.20
Coeficient Peste 2.5
4.00
5.00
3.00
2.50
4.00
1.00
Coeficient GG
2.90
2.90
2.90
2.80
2.60
3.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Montrose (General) (Acasă) (Deplasare)
East Fife (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L L D
L W W W L
L W W L D
vs
D L L D L
D D L L L
D L D D D
Formă Peste 2.5
O O U O U
O O O O O
O O O U U
vs
U O O U O
U O O O O
U O U U U
Formă GG
Y Y N N Y
N N Y Y N
N N Y N Y
vs
Y Y N Y N
N Y Y N N
N Y N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.10 3.80 2.40 Montrose (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 2.60 1.40 East Fife (General) (Acasă) (Deplasare)
Montrose +1.10
Montrose +0.50
Montrose +1.70
Montrose +1.80
Montrose +1.20
Montrose +2.40
Montrose +0.40
East Fife +0.20
Montrose +1.00
Media goluri marcate/meci
1.30 1.40 1.20 Montrose (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 0.60 0.60 East Fife (General) (Acasă) (Deplasare)
Montrose +0.70
Montrose +0.70
Montrose +0.70
Montrose +0.80
Montrose +0.80
Montrose +0.80
Montrose +0.60
Montrose +0.60
Montrose +0.60
Media goluri primite/meci
1.80 2.40 1.20 Montrose (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 2.00 0.80 East Fife (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: East Fife
Mai bine: Montrose
Mai bine: East Fife
Mai bine: East Fife
Mai bine: East Fife
Mai bine: East Fife
Mai bine: Montrose
Mai bine: Montrose
Mai bine: East Fife
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Montrose
East Fife

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Montrose (General) (Acasă) (Deplasare)
East Fife (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1.4 1.2 0.6 0.6 0.6
Goluri primite/meci 1.8 2.4 1.2 1.4 2 0.8
Goluri totale/meci 3.1 3.8 2.4 2 2.6 1.4
Rată GG 40% 40% 40% 50% 40% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 30% 20% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League One - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Montrose
East Fife

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Montrose (General) (Acasă) (Deplasare)
East Fife (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League One · Division2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Ross County 10 9 1 0 38:6 +32 28 W W W W W
2 Hamilton Academical 10 9 1 0 23:3 +20 28 W W W W W
3 East Kilbride 11 5 3 3 20:15 +5 18 W W W D D
4 Montrose 11 5 1 5 14:20 -6 16 W W L L D
5 Airdrie United 11 3 4 4 10:15 -5 13 W W W D L
6 Alloa Athletic 11 3 3 5 12:13 -1 12 L L L L W
7 Peterhead 11 3 1 7 9:17 -8 10 L L L L W
8 Queen of the South 11 3 1 7 12:34 -22 10 L L W W L
9 East Fife 11 1 6 4 8:14 -6 9 D L L D L
10 Cove Rangers 11 1 3 7 9:18 -9 6 L L L D L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Promotion - Play Offs)
  • League One (Promotion - Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Hamilton Academical 5 5 0 0 12:2 +10 15
2 Ross County 4 4 0 0 18:2 +16 12
3 East Kilbride 6 3 2 1 14:6 +8 11
4 Montrose 5 3 0 2 7:12 -5 9
5 Airdrie United 6 2 2 2 5:6 -1 8
6 Queen of the South 6 2 1 3 8:15 -7 7
7 Cove Rangers 5 1 3 1 5:4 +1 6
8 Peterhead 6 2 0 4 5:8 -3 6
9 Alloa Athletic 5 1 2 2 5:6 -1 5
10 East Fife 6 1 2 3 5:10 -5 5
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Ross County 6 5 1 0 20:4 +16 16
2 Hamilton Academical 5 4 1 0 11:1 +10 13
3 Alloa Athletic 6 2 1 3 7:7 0 7
4 Montrose 6 2 1 3 7:8 -1 7
5 East Kilbride 5 2 1 2 6:9 -3 7
6 Airdrie United 5 1 2 2 5:9 -4 5
7 East Fife 5 0 4 1 3:4 -1 4
8 Peterhead 5 1 1 3 4:9 -5 4
9 Queen of the South 5 1 0 4 4:19 -15 3
10 Cove Rangers 6 0 0 6 4:14 -10 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.