Clyde vs Stirling Albion: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Clyde
formă acasă
W W W W W
League Two
ZLX Stadium
Sigla Stirling Albion
formă în deplasare
L L L W D

Analiza AI a meciului

Clyde
Stirling Albion

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Clyde (General) (Acasă) (Deplasare)
Stirling Albion (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
5.00
1.60
1.95
2.60
1.30
Coeficient Peste 2.5
4.00
5.00
3.00
2.50
2.00
3.00
Coeficient GG
4.30
4.30
4.30
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Clyde (General) (Acasă) (Deplasare)
Stirling Albion (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D L W W
W W W W W
L W D D L
vs
L D W W D
W D L D W
L L L W D
Formă Peste 2.5
O U O O O
O O O O O
U O O U O
vs
O U U O U
U O U U O
O O O U U
Formă GG
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
N Y Y Y Y
vs
Y Y N Y Y
N Y N Y Y
N N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.10 4.20 4.00 Clyde (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 2.60 4.00 Stirling Albion (General) (Acasă) (Deplasare)
Clyde +0.80
Clyde +1.50
Clyde +0.10
Clyde +0.90
Clyde +1.60
Clyde +0.20
Clyde +0.70
Clyde +1.40
Egalitate
Media goluri marcate/meci
2.40 3.20 1.60 Clyde (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.40 1.00 Stirling Albion (General) (Acasă) (Deplasare)
Clyde +1.20
Clyde +1.00
Clyde +1.40
Clyde +2.00
Clyde +1.80
Clyde +2.20
Clyde +0.40
Clyde +0.20
Clyde +0.60
Media goluri primite/meci
1.70 1.00 2.40 Clyde (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 1.20 3.00 Stirling Albion (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Clyde
Mai bine: Stirling Albion
Mai bine: Clyde
Mai bine: Clyde
Mai bine: Clyde
Mai bine: Clyde
Mai bine: Stirling Albion
Mai bine: Stirling Albion
Mai bine: Clyde
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Clyde
Stirling Albion

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Clyde (General) (Acasă) (Deplasare)
Stirling Albion (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.4 3.2 1.6 1.2 1.4 1
Goluri primite/meci 1.7 1 2.4 2.1 1.2 3
Goluri totale/meci 4.1 4.2 4 3.3 2.6 4
Rată GG 80% 80% 80% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League Two - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Clyde
Stirling Albion

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Clyde (General) (Acasă) (Deplasare)
Stirling Albion (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League Two · Division3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Stranraer 11 7 2 2 25:9 +16 23 W W D W W
2 Clyde 11 7 2 2 27:18 +9 23 W D L W W
3 Elgin City 11 5 3 3 27:17 +10 18 L L W W D
4 Spartans 11 4 3 4 22:20 +2 15 W L L W L
5 Kelty Hearts 11 5 0 6 16:21 -5 15 L L W L W
6 Dumbarton 11 4 1 6 12:18 -6 13 L W W L D
7 Stirling Albion 11 3 3 5 14:24 -10 12 L D W W D
8 Edinburgh City 11 4 4 3 20:18 +2 11 W W D L D
9 Forfar Athletic 11 3 2 6 11:19 -8 11 L W L L L
10 Annan Athletic 11 3 0 8 11:21 -10 9 W L L L L
  • Promotion - League One
  • Promotion - League One (Promotion - Play Offs)
  • League Two (Promotion - Play Offs)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Clyde 6 6 0 0 19:6 +13 18
2 Dumbarton 6 4 1 1 9:6 +3 13
3 Kelty Hearts 5 4 0 1 11:8 +3 12
4 Elgin City 6 3 2 1 16:9 +7 11
5 Stranraer 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Forfar Athletic 5 3 0 2 6:5 +1 9
7 Stirling Albion 5 2 2 1 7:6 +1 8
8 Edinburgh City 5 2 1 2 10:12 -2 7
9 Spartans 6 1 3 2 13:13 0 6
10 Annan Athletic 6 2 0 4 8:13 -5 6
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Stranraer 6 4 1 1 19:7 +12 13
2 Edinburgh City 6 2 3 1 10:6 +4 9
3 Spartans 5 3 0 2 9:7 +2 9
4 Elgin City 5 2 1 2 11:8 +3 7
5 Clyde 5 1 2 2 8:12 -4 5
6 Stirling Albion 6 1 1 4 7:18 -11 4
7 Annan Athletic 5 1 0 4 3:8 -5 3
8 Kelty Hearts 6 1 0 5 5:13 -8 3
9 Forfar Athletic 6 0 2 4 5:14 -9 2
10 Dumbarton 5 0 0 5 3:12 -9 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.