Forfar Athletic vs Spartans: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Forfar Athletic
formă acasă
W W L W L
League Two
Station Park
Sigla Spartans
formă în deplasare
W L W L W

Analiza AI a meciului

Forfar Athletic
Spartans

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Forfar Athletic (General) (Acasă) (Deplasare)
Spartans (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.65
3.00
0.30
2.30
1.60
3.00
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.25
2.20
4.30
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Forfar Athletic (General) (Acasă) (Deplasare)
Spartans (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W L L L
W W L W L
L D L L L
vs
W L L W L
D D W L L
W L W L W
Formă Peste 2.5
O U O O O
U O O U O
O U O O O
vs
O O U O U
O O O U U
O U U O O
Formă GG
Y N Y Y Y
N N N N Y
N Y Y Y Y
vs
Y N N Y N
Y Y Y N N
Y N N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.80 2.20 3.40 Forfar Athletic (General) (Acasă) (Deplasare)
3.80 4.40 3.20 Spartans (General) (Acasă) (Deplasare)
Spartans +1.00
Spartans +1.60
Spartans +0.40
Spartans +1.60
Spartans +2.20
Spartans +1.00
Spartans +0.40
Spartans +1.00
Forfar Athletic +0.20
Media goluri marcate/meci
1.00 1.20 0.80 Forfar Athletic (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 2.20 1.80 Spartans (General) (Acasă) (Deplasare)
Spartans +1.00
Spartans +1.20
Spartans +0.80
Spartans +0.80
Spartans +1.00
Spartans +0.60
Spartans +1.20
Spartans +1.40
Spartans +1.00
Media goluri primite/meci
1.80 1.00 2.60 Forfar Athletic (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 2.20 1.40 Spartans (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Mai bine: Forfar Athletic
Mai bine: Spartans
Mai bine: Forfar Athletic
Mai bine: Forfar Athletic
Mai bine: Forfar Athletic
Mai bine: Spartans
Mai bine: Spartans
Mai bine: Spartans
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Forfar Athletic
Spartans

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Forfar Athletic (General) (Acasă) (Deplasare)
Spartans (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1.2 0.8 2 2.2 1.8
Goluri primite/meci 1.8 1 2.6 1.8 2.2 1.4
Goluri totale/meci 2.8 2.2 3.4 3.8 4.4 3.2
Rată GG 50% 20% 80% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 60% 0% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League Two - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Forfar Athletic
Spartans

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Forfar Athletic (General) (Acasă) (Deplasare)
Spartans (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League Two · Division3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Stranraer 11 7 2 2 25:9 +16 23 W W D W W
2 Clyde 11 7 2 2 27:18 +9 23 W D L W W
3 Elgin City 11 5 3 3 27:17 +10 18 L L W W D
4 Spartans 11 4 3 4 22:20 +2 15 W L L W L
5 Kelty Hearts 11 5 0 6 16:21 -5 15 L L W L W
6 Dumbarton 11 4 1 6 12:18 -6 13 L W W L D
7 Stirling Albion 11 3 3 5 14:24 -10 12 L D W W D
8 Edinburgh City 11 4 4 3 20:18 +2 11 W W D L D
9 Forfar Athletic 11 3 2 6 11:19 -8 11 L W L L L
10 Annan Athletic 11 3 0 8 11:21 -10 9 W L L L L
  • Promotion - League One
  • Promotion - League One (Promotion - Play Offs)
  • League Two (Promotion - Play Offs)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Clyde 6 6 0 0 19:6 +13 18
2 Dumbarton 6 4 1 1 9:6 +3 13
3 Kelty Hearts 5 4 0 1 11:8 +3 12
4 Elgin City 6 3 2 1 16:9 +7 11
5 Stranraer 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Forfar Athletic 5 3 0 2 6:5 +1 9
7 Stirling Albion 5 2 2 1 7:6 +1 8
8 Edinburgh City 5 2 1 2 10:12 -2 7
9 Spartans 6 1 3 2 13:13 0 6
10 Annan Athletic 6 2 0 4 8:13 -5 6
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Stranraer 6 4 1 1 19:7 +12 13
2 Edinburgh City 6 2 3 1 10:6 +4 9
3 Spartans 5 3 0 2 9:7 +2 9
4 Elgin City 5 2 1 2 11:8 +3 7
5 Clyde 5 1 2 2 8:12 -4 5
6 Stirling Albion 6 1 1 4 7:18 -11 4
7 Annan Athletic 5 1 0 4 3:8 -5 3
8 Kelty Hearts 6 1 0 5 5:13 -8 3
9 Forfar Athletic 6 0 2 4 5:14 -9 2
10 Dumbarton 5 0 0 5 3:12 -9 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.