Heart Of Midlothian vs Rangers: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Heart Of Midlothian
formă acasă
W W W W W
Premiership
Tynecastle Park
Sigla Rangers
formă în deplasare
D W W W D

Analiza AI a meciului

Heart Of Midlothian
Rangers

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
5.00
1.60
3.80
4.00
3.60
Coeficient Peste 2.5
4.50
5.00
4.00
2.50
3.00
2.00
Coeficient GG
4.30
3.60
5.00
3.60
3.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L D W
W W W W W
D L W L D
vs
W W W W D
W L W W W
D W W W D
Formă Peste 2.5
O O O U O
O O O O O
O O O O U
vs
U U U O O
O O U U O
U U O U O
Formă GG
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y Y Y Y Y
vs
N N N Y Y
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.50 3.80 3.20 Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
2.60 3.00 2.20 Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
Heart Of Midlothian +0.90
Heart Of Midlothian +0.50
Heart Of Midlothian +1.30
Heart Of Midlothian +1.20
Heart Of Midlothian +0.80
Heart Of Midlothian +1.60
Heart Of Midlothian +0.60
Heart Of Midlothian +0.20
Heart Of Midlothian +1.00
Media goluri marcate/meci
2.40 3.20 1.60 Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 2.00 1.40 Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
Heart Of Midlothian +0.70
Heart Of Midlothian +0.40
Heart Of Midlothian +1.00
Heart Of Midlothian +1.50
Heart Of Midlothian +1.20
Heart Of Midlothian +1.80
Rangers +0.10
Rangers +0.40
Heart Of Midlothian +0.20
Media goluri primite/meci
1.10 0.60 1.60 Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 1.00 0.80 Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Rangers
Mai bine: Rangers
Mai bine: Rangers
Mai bine: Heart Of Midlothian
Mai bine: Heart Of Midlothian
Mai bine: Heart Of Midlothian
Mai bine: Rangers
Mai bine: Rangers
Mai bine: Rangers
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Heart Of Midlothian
Rangers

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.4 3.2 1.6 1.7 2 1.4
Goluri primite/meci 1.1 0.6 1.6 0.9 1 0.8
Goluri totale/meci 3.5 3.8 3.2 2.6 3 2.2
Rată GG 80% 60% 100% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 40% 40% 40%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Premiership - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Heart Of Midlothian
Rangers

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Heart Of Midlothian
Rangers

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Heart Of Midlothian (General) (Acasă) (Deplasare)
Rangers (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Premiership · Premier League

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Celtic 8 7 0 1 16:4 +12 21 W W W L W
2 Rangers 9 6 2 1 13:7 +6 20 W W W W D
3 Heart Of Midlothian 8 5 1 2 19:8 +11 16 W W L D W
4 Dundee 9 4 2 3 13:10 +3 14 D L W W D
5 ST Johnstone 9 3 3 3 11:11 0 12 W L D W D
6 Dundee Utd 9 3 3 3 11:12 -1 12 L D W W D
7 Aberdeen 9 3 2 4 10:10 0 11 D W D L W
8 ST Mirren 9 3 1 5 9:17 -8 10 L L L L L
9 Falkirk 9 2 3 4 9:12 -3 9 D W D L W
10 Motherwell 9 2 2 5 11:16 -5 8 L L L L L
11 Kilmarnock 9 2 2 5 10:20 -10 8 D W D L W
12 Hibernian 9 2 1 6 9:14 -5 7 L L D L L
  • Promotion - Premiership (Championship Group)
  • Premiership (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Heart Of Midlothian 4 4 0 0 13:2 +11 12
2 Celtic 4 3 0 1 6:2 +4 9
3 Rangers 4 3 0 1 6:3 +3 9
4 Dundee 5 2 2 1 8:6 +2 8
5 ST Johnstone 5 2 2 1 8:7 +1 8
6 Aberdeen 5 2 1 2 5:4 +1 7
7 Dundee Utd 4 1 2 1 3:4 -1 5
8 ST Mirren 4 1 1 2 5:8 -3 4
9 Motherwell 4 1 1 2 3:6 -3 4
10 Kilmarnock 5 1 1 3 5:13 -8 4
11 Falkirk 4 1 0 3 4:7 -3 3
12 Hibernian 5 0 1 4 4:9 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Celtic 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Rangers 5 3 2 0 7:4 +3 11
3 Dundee Utd 5 2 1 2 8:8 0 7
4 Dundee 4 2 0 2 5:4 +1 6
5 Falkirk 5 1 3 1 5:5 0 6
6 Hibernian 4 2 0 2 5:5 0 6
7 ST Mirren 5 2 0 3 4:9 -5 6
8 Heart Of Midlothian 4 1 1 2 6:6 0 4
9 Aberdeen 4 1 1 2 5:6 -1 4
10 ST Johnstone 4 1 1 2 3:4 -1 4
11 Motherwell 5 1 1 3 8:10 -2 4
12 Kilmarnock 4 1 1 2 5:7 -2 4

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Heart Of Midlothian

Antrenor: W. Vrancken

4-4-1-1
1 B. Reus
23 J. Altena
64 M. Fagan-Walcott
5 J. McCart
3 S. Kingsley
7 C. Miller
78 L. Mendy
6 O. McEntee
15 J. McPake
19 S. Guendouz
10 Cláudio Braga

Rezerve

  • 29S. KerjotaF
  • 22T. MagnússonM
  • 74R. MatoF
  • 18H. MilneD
  • 9J. WilliamsF
  • 21J. WilsonF
  • 17S. FindlayD
  • 30R. FultonG
  • 77A. Ba-SyF

Rangers

Antrenor: D. McInnes

4-2-3-1
1 I. Pandur
21 D. Sterling
24 O. Makhanya
37 E. Fernandez
29 J. Penrice
6 D. Neil
43 N. Raskin
26 B. Bouanani
10 Minsu Kim
23 D. Gassama
20 R. Naderi

Rezerve

  • 52Findlay CurtisF
  • 4B. GodfreyD
  • 31L. KellyG
  • 19K. KelsyF
  • 28B. MiovskiF
  • 18K. NedeljkovićD
  • 25T. RommensD
  • 42T. ChukwuaniM
  • 22V. DragojevićM