Çorluspor 1947 vs Menemen FK: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Çorluspor 1947
formă acasă
D L L
2. Lig
General Basri Saran Stadyumu
Sigla Menemen FK
formă în deplasare
L W L W L

Analiza AI a meciului

Çorluspor 1947
Menemen FK

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Çorluspor 1947 (General) (Acasă) (Deplasare)
Menemen FK (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.75
0.50
5.00
2.50
3.00
2.00
Coeficient Peste 2.5
3.33
3.33
3.33
3.50
4.00
3.00
Coeficient GG
3.00
3.33
2.67
2.90
3.60
2.20
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Çorluspor 1947 (General) (Acasă) (Deplasare)
Menemen FK (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W L W L
D L L
W W W
vs
L W W W L
L W L W W
L W L W L
Formă Peste 2.5
U U O O O
U O O
O U O
vs
O O U U U
O O O O U
O O O U U
Formă GG
N N Y Y Y
N Y Y
N N Y
vs
N N N N N
Y Y Y N N
N Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.50 3.00 4.00 Çorluspor 1947 (General) (Acasă) (Deplasare)
3.60 3.20 4.00 Menemen FK (General) (Acasă) (Deplasare)
Menemen FK +0.10
Çorluspor 1947 +0.30
Menemen FK +0.50
Menemen FK +0.60
Menemen FK +0.20
Menemen FK +1.00
Çorluspor 1947 +0.40
Çorluspor 1947 +0.80
Egalitate
Media goluri marcate/meci
2.17 1.00 3.33 Çorluspor 1947 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.80 1.20 Menemen FK (General) (Acasă) (Deplasare)
Çorluspor 1947 +0.67
Çorluspor 1947 +0.37
Çorluspor 1947 +0.97
Menemen FK +0.50
Menemen FK +0.80
Menemen FK +0.20
Çorluspor 1947 +1.83
Çorluspor 1947 +1.53
Çorluspor 1947 +2.13
Media goluri primite/meci
1.33 2.00 0.67 Çorluspor 1947 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 1.40 2.80 Menemen FK (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Çorluspor 1947
Mai bine: Çorluspor 1947
Mai bine: Çorluspor 1947
Mai bine: Çorluspor 1947
Mai bine: Menemen FK
Mai bine: Çorluspor 1947
Mai bine: Çorluspor 1947
Mai bine: Çorluspor 1947
Mai bine: Çorluspor 1947
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Çorluspor 1947
Menemen FK

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Çorluspor 1947 (General) (Acasă) (Deplasare)
Menemen FK (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.17 1 3.33 1.5 1.8 1.2
Goluri primite/meci 1.33 2 0.67 2.1 1.4 2.8
Goluri totale/meci 3.5 3 4 3.6 3.2 4
Rată GG 50% 67% 33% 40% 60% 20%
Rată meciuri fără gol primit 50% 33% 67% 30% 40% 20%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Çorluspor 1947
Menemen FK

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Çorluspor 1947 (General) (Acasă) (Deplasare)
Menemen FK (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: White Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0