Erbaaspor vs Arnavutköy Belediyespor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Erbaaspor
formă acasă
L D D W L
2. Lig
Erbaa İlçe Stadyumu
Sigla Arnavutköy Belediyespor
formă în deplasare
L W L L L

Analiza AI a meciului

Erbaaspor
Arnavutköy Belediyespor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Arnavutköy Belediyespor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.30
1.60
1.00
1.15
1.30
1.00
Coeficient Peste 2.5
4.00
3.00
5.00
2.00
2.00
2.00
Coeficient GG
3.95
4.30
3.60
2.75
2.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Arnavutköy Belediyespor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W L L
L D D W L
L L L W L
vs
L L L L L
D W L L L
L W L L L
Formă Peste 2.5
O O O O O
U U O O O
O O O O O
vs
U U U O O
U U O U O
O U U U O
Formă GG
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N Y Y N Y
vs
N N N Y Y
N N Y N Y
Y N N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.90 4.60 3.20 Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 2.80 2.00 Arnavutköy Belediyespor (General) (Acasă) (Deplasare)
Erbaaspor +1.50
Erbaaspor +1.10
Erbaaspor +1.90
Erbaaspor +2.20
Erbaaspor +1.80
Erbaaspor +2.60
Erbaaspor +0.80
Erbaaspor +0.40
Erbaaspor +1.20
Media goluri marcate/meci
1.60 2.00 1.20 Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
0.80 1.00 0.60 Arnavutköy Belediyespor (General) (Acasă) (Deplasare)
Erbaaspor +0.80
Erbaaspor +0.60
Erbaaspor +1.00
Erbaaspor +1.20
Erbaaspor +1.00
Erbaaspor +1.40
Erbaaspor +0.40
Erbaaspor +0.20
Erbaaspor +0.60
Media goluri primite/meci
2.30 2.60 2.00 Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.80 1.40 Arnavutköy Belediyespor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Mai bine: Arnavutköy Belediyespor
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Erbaaspor
Arnavutköy Belediyespor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Arnavutköy Belediyespor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 2 1.2 0.8 1 0.6
Goluri primite/meci 2.3 2.6 2 1.6 1.8 1.4
Goluri totale/meci 3.9 4.6 3.2 2.4 2.8 2
Rată GG 70% 80% 60% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Erbaaspor
Arnavutköy Belediyespor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Arnavutköy Belediyespor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: White Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0