Serik Spor vs 24 Erzincanspor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Serik Spor
formă acasă
W L L
2. Lig
İsmail Ogan Stadyumu
Sigla 24 Erzincanspor
formă în deplasare
L L D W W

Analiza AI a meciului

Serik Spor
24 Erzincanspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Serik Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
24 Erzincanspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.33
1.67
1.00
2.95
3.60
2.30
Coeficient Peste 2.5
1.67
1.67
1.67
3.50
4.00
3.00
Coeficient GG
3.83
2.67
5.00
3.45
3.30
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Serik Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
24 Erzincanspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D L L L
W L L
D D L
vs
D W D W W
W W D D W
L L D W W
Formă Peste 2.5
O U U O U
O U U
U U O
vs
O U U O O
O O O U O
O U O U O
Formă GG
Y Y N Y N
Y N N
Y Y Y
vs
Y N N Y Y
Y N Y N Y
Y N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.33 1.67 3.00 Serik Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 3.20 3.40 24 Erzincanspor (General) (Acasă) (Deplasare)
24 Erzincanspor +0.97
24 Erzincanspor +0.87
24 Erzincanspor +1.07
24 Erzincanspor +1.63
24 Erzincanspor +1.53
24 Erzincanspor +1.73
24 Erzincanspor +0.30
24 Erzincanspor +0.20
24 Erzincanspor +0.40
Media goluri marcate/meci
0.83 0.67 1.00 Serik Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.20 1.60 24 Erzincanspor (General) (Acasă) (Deplasare)
24 Erzincanspor +1.07
24 Erzincanspor +1.37
24 Erzincanspor +0.77
24 Erzincanspor +1.23
24 Erzincanspor +1.53
24 Erzincanspor +0.93
24 Erzincanspor +0.90
24 Erzincanspor +1.20
24 Erzincanspor +0.60
Media goluri primite/meci
1.50 1.00 2.00 Serik Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.00 1.80 24 Erzincanspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: 24 Erzincanspor
Mai bine: 24 Erzincanspor
Mai bine: Serik Spor
Mai bine: Serik Spor
Egalitate
Mai bine: Serik Spor
Mai bine: 24 Erzincanspor
Mai bine: 24 Erzincanspor
Mai bine: 24 Erzincanspor
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Serik Spor
24 Erzincanspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Serik Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
24 Erzincanspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.83 0.67 1 1.9 2.2 1.6
Goluri primite/meci 1.5 1 2 1.4 1 1.8
Goluri totale/meci 2.33 1.67 3 3.3 3.2 3.4
Rată GG 67% 33% 100% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 30% 40% 20%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Serik Spor
24 Erzincanspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Serik Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
24 Erzincanspor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: Red Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 +9 16 W W W W D
2 Adana 01 FK 6 4 1 1 12:10 +2 13 L W W W W
3 Yeni Orduspor 6 4 0 2 12:5 +7 12 W L L W W
4 24 Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 +4 12 D W D W W
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 +5 10 W D L L W
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 3 1 1 10:5 +5 10 D W W W L
7 1461 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 +2 8 L D W W D
8 12 Bingölspor 6 2 2 2 7:7 0 8 W D L L W
9 Karacabey Belediyespor 5 2 2 1 6:7 -1 8 D W L W D
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 2 2 2 6:7 -1 8 D L W W L
11 Ankaragücü 5 2 1 2 9:5 +4 7 L L D W W
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 -4 5 W D L L L
13 Kırklarelispor 5 1 1 3 4:7 -3 4 W L D L L
14 İnegölspor 5 1 1 3 6:10 -4 4 D L L L W
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 -6 4 L D W L L
16 Kütahyaspor 6 1 0 5 6:15 -9 3 L L L L L
17 İskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -10 L L L L D
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 2 1 0 6:2 +4 7
2 Adana 01 FK 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Beyoğlu Yeni Çarşı 2 2 0 0 7:1 +6 6
4 Ankara Demirspor 3 2 0 1 11:6 +5 6
5 12 Bingölspor 3 2 0 1 4:3 +1 6
6 Yeni Orduspor 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 24 Erzincanspor 3 1 2 0 5:3 +2 5
8 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 8:6 +2 4
9 Ankaragücü 3 1 1 1 5:3 +2 4
10 İnegölspor 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 2:3 -1 4
12 Serik Spor 3 1 0 2 2:3 -1 3
13 Kütahyaspor 3 1 0 2 4:6 -2 3
14 Karacabey Belediyespor 3 0 2 1 4:7 -3 2
15 Fethiyespor 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 İskenderunspor 2 0 0 2 2:4 -2 0
17 Kırklarelispor 2 0 0 2 2:5 -3 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 3 0 0 9:4 +5 9
2 24 Erzincanspor 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Yeni Orduspor 3 2 0 1 9:3 +6 6
4 Karacabey Belediyespor 2 2 0 0 2:0 +2 6
5 Adana 01 FK 3 2 0 1 5:5 0 6
6 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 4:4 0 4
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 4:4 0 4
8 Ankara Demirspor 3 1 1 1 3:3 0 4
9 Kırklarelispor 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Beyoğlu Yeni Çarşı 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Ankaragücü 2 1 0 1 4:2 +2 3
12 Fethiyespor 3 1 0 2 3:5 -2 3
13 12 Bingölspor 3 0 2 1 3:4 -1 2
14 Serik Spor 3 0 2 1 3:6 -3 2
15 İskenderunspor 3 0 1 2 3:11 -8 1
16 İnegölspor 2 0 0 2 2:6 -4 0
17 Kütahyaspor 3 0 0 3 2:9 -7 0