Yeni Orduspor vs Sakaryaspor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Yeni Orduspor
formă acasă
W L W
2. Lig
Yeni Ordu Stadyumu
Sigla Sakaryaspor
formă în deplasare
W W W

Analiza AI a meciului

Yeni Orduspor
Sakaryaspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Yeni Orduspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sakaryaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.33
3.33
3.33
4.42
3.83
5.00
Coeficient Peste 2.5
3.33
1.67
5.00
3.33
1.67
5.00
Coeficient GG
2.67
2.67
2.67
3.83
2.67
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Yeni Orduspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sakaryaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L W W
W L W
W L W
vs
W W W W D
W W D
W W W
Formă Peste 2.5
U O U O O
U U O
O O O
vs
U O U O O
U U O
O O O
Formă GG
N Y N N Y
N N Y
N Y N
vs
N Y N Y Y
N N Y
Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.83 1.67 4.00 Yeni Orduspor (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 2.67 4.33 Sakaryaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sakaryaspor +0.67
Yeni Orduspor +0.16
Sakaryaspor +1.50
Sakaryaspor +1.83
Sakaryaspor +1.00
Sakaryaspor +2.66
Yeni Orduspor +0.50
Yeni Orduspor +1.33
Sakaryaspor +0.33
Media goluri marcate/meci
2.00 1.00 3.00 Yeni Orduspor (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.00 3.00 Sakaryaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sakaryaspor +0.50
Egalitate
Sakaryaspor +1.00
Sakaryaspor +1.50
Sakaryaspor +1.00
Sakaryaspor +2.00
Yeni Orduspor +0.50
Yeni Orduspor +1.00
Egalitate
Media goluri primite/meci
0.83 0.67 1.00 Yeni Orduspor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.67 1.33 Sakaryaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Yeni Orduspor
Mai bine: Sakaryaspor
Mai bine: Yeni Orduspor
Mai bine: Yeni Orduspor
Egalitate
Mai bine: Yeni Orduspor
Egalitate
Mai bine: Sakaryaspor
Mai bine: Yeni Orduspor
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Yeni Orduspor
Sakaryaspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Yeni Orduspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sakaryaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2 1 3 2.5 2 3
Goluri primite/meci 0.83 0.67 1 1 0.67 1.33
Goluri totale/meci 2.83 1.67 4 3.5 2.67 4.33
Rată GG 33% 33% 33% 67% 33% 100%
Rată meciuri fără gol primit 50% 33% 67% 33% 67% 0%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Yeni Orduspor
Sakaryaspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Yeni Orduspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sakaryaspor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: Red Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 +9 16 W W W W D
2 Adana 01 FK 6 4 1 1 12:10 +2 13 L W W W W
3 Yeni Orduspor 6 4 0 2 12:5 +7 12 W L L W W
4 24 Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 +4 12 D W D W W
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 +5 10 W D L L W
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 3 1 1 10:5 +5 10 D W W W L
7 1461 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 +2 8 L D W W D
8 12 Bingölspor 6 2 2 2 7:7 0 8 W D L L W
9 Karacabey Belediyespor 5 2 2 1 6:7 -1 8 D W L W D
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 2 2 2 6:7 -1 8 D L W W L
11 Ankaragücü 5 2 1 2 9:5 +4 7 L L D W W
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 -4 5 W D L L L
13 Kırklarelispor 5 1 1 3 4:7 -3 4 W L D L L
14 İnegölspor 5 1 1 3 6:10 -4 4 D L L L W
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 -6 4 L D W L L
16 Kütahyaspor 6 1 0 5 6:15 -9 3 L L L L L
17 İskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -10 L L L L D
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 2 1 0 6:2 +4 7
2 Adana 01 FK 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Beyoğlu Yeni Çarşı 2 2 0 0 7:1 +6 6
4 Ankara Demirspor 3 2 0 1 11:6 +5 6
5 12 Bingölspor 3 2 0 1 4:3 +1 6
6 Yeni Orduspor 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 24 Erzincanspor 3 1 2 0 5:3 +2 5
8 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 8:6 +2 4
9 Ankaragücü 3 1 1 1 5:3 +2 4
10 İnegölspor 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 2:3 -1 4
12 Serik Spor 3 1 0 2 2:3 -1 3
13 Kütahyaspor 3 1 0 2 4:6 -2 3
14 Karacabey Belediyespor 3 0 2 1 4:7 -3 2
15 Fethiyespor 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 İskenderunspor 2 0 0 2 2:4 -2 0
17 Kırklarelispor 2 0 0 2 2:5 -3 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 3 0 0 9:4 +5 9
2 24 Erzincanspor 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Yeni Orduspor 3 2 0 1 9:3 +6 6
4 Karacabey Belediyespor 2 2 0 0 2:0 +2 6
5 Adana 01 FK 3 2 0 1 5:5 0 6
6 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 4:4 0 4
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 4:4 0 4
8 Ankara Demirspor 3 1 1 1 3:3 0 4
9 Kırklarelispor 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Beyoğlu Yeni Çarşı 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Ankaragücü 2 1 0 1 4:2 +2 3
12 Fethiyespor 3 1 0 2 3:5 -2 3
13 12 Bingölspor 3 0 2 1 3:4 -1 2
14 Serik Spor 3 0 2 1 3:6 -3 2
15 İskenderunspor 3 0 1 2 3:11 -8 1
16 İnegölspor 2 0 0 2 2:6 -4 0
17 Kütahyaspor 3 0 0 3 2:9 -7 0