Columbus Crew II vs New England II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Columbus Crew II
formă acasă
L W W D D
MLS Next Pro
Historic Crew Stadium
Sigla New England II
formă în deplasare
L L D D W

Analiza AI a meciului

Columbus Crew II
New England II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Columbus Crew II (General) (Acasă) (Deplasare)
New England II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.45
2.60
0.30
1.45
1.30
1.60
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
4.50
5.00
4.00
Coeficient GG
3.95
4.30
3.60
4.30
3.60
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Columbus Crew II (General) (Acasă) (Deplasare)
New England II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L D D
L W W D D
D L L L L
vs
L L D D W
L D W L L
L L D D W
Formă Peste 2.5
O U O U U
O O O U U
O O U U O
vs
O O O U O
O O O O O
O O O U O
Formă GG
N N Y Y Y
Y Y N Y Y
Y Y N N Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y N Y Y
Y Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.20 3.40 3.00 Columbus Crew II (General) (Acasă) (Deplasare)
4.20 4.60 3.80 New England II (General) (Acasă) (Deplasare)
New England II +1.00
New England II +1.40
New England II +0.60
New England II +0.80
New England II +1.20
New England II +0.40
New England II +1.20
New England II +1.60
New England II +0.80
Media goluri marcate/meci
1.60 2.20 1.00 Columbus Crew II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.80 1.80 New England II (General) (Acasă) (Deplasare)
New England II +0.20
New England II +0.20
New England II +0.20
Columbus Crew II +0.40
Columbus Crew II +0.40
Columbus Crew II +0.40
New England II +0.80
New England II +0.80
New England II +0.80
Media goluri primite/meci
1.60 1.20 2.00 Columbus Crew II (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 2.80 2.00 New England II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Columbus Crew II
Mai bine: Columbus Crew II
Mai bine: Columbus Crew II
Mai bine: Columbus Crew II
Mai bine: Columbus Crew II
Mai bine: Columbus Crew II
Mai bine: Columbus Crew II
Mai bine: Columbus Crew II
Egalitate
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Columbus Crew II
New England II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Columbus Crew II (General) (Acasă) (Deplasare)
New England II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 2.2 1 1.8 1.8 1.8
Goluri primite/meci 1.6 1.2 2 2.4 2.8 2
Goluri totale/meci 3.2 3.4 3 4.2 4.6 3.8
Rată GG 70% 80% 60% 80% 60% 100%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 10% 20% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din MLS Next Pro - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Columbus Crew II
New England II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Columbus Crew II (General) (Acasă) (Deplasare)
New England II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

MLS Next Pro · Eastern Conference

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Crown Legacy 28 20 0 8 67:39 +28 58 W L W O L W
1 Austin II 28 21 0 7 54:21 +33 65 W L W W W
2 Chattanooga 28 19 0 9 56:39 +17 56 L W W W W
2 Portland Timbers II 28 19 0 9 37:29 +8 57 O W W O L O W O L
3 Atlanta United II 28 15 0 13 62:46 +16 48 W O W W L W
3 Ventura County 28 18 0 10 58:36 +22 53 W O W W W L
4 Columbus Crew II 28 17 0 11 49:43 +6 48 W L L O L O W
4 Houston Dynamo FC II 28 18 0 10 53:33 +20 52 L L W O L L
5 New England II 28 16 0 12 47:42 +5 48 L L O L O W W
5 Minnesota United II 28 15 0 13 43:39 +4 45 W W W O W W
6 New York City II 28 16 0 12 50:44 +6 47 L L W W O W
6 Los Angeles FC II 28 14 0 14 50:48 +2 45 L L O L W L
7 Connecticut FC 28 16 0 12 59:52 +7 46 W L L L W
7 St. Louis City II 28 14 0 14 42:40 +2 44 O L O L W O L L
8 New York RB II 28 15 0 13 58:48 +10 46 W W L O W L
8 The Town 28 14 0 14 51:36 +15 42 W L L W W
9 Huntsville City 28 14 0 14 49:47 +2 44 W W L W W
9 Tacoma Defiance 28 14 0 14 40:44 -4 41 W L W L O W
10 Orlando City II 28 15 0 13 55:56 -1 44 L W W W L
10 North Texas 28 14 0 14 42:41 +1 40 O W W L O W L
11 Philadelphia Union II 28 14 0 14 37:40 -3 43 L W W W O L
11 Real Monarchs 28 12 0 16 38:55 -17 33 W L L O L W
12 Toronto II 28 13 0 15 48:56 -8 39 W W W L L
12 Vancouver Whitecaps II 28 10 0 18 39:62 -23 27 W W O W L L
13 Chicago Fire II 28 13 0 15 50:48 +2 39 W L L L L
13 Sporting KC II 28 7 0 21 36:75 -39 23 L L L L W
14 Carolina Core 28 10 0 18 40:53 -13 31 L L O W O W O L
14 Colorado Rapids II 28 6 0 22 28:52 -24 21 W L L L W
15 FC Cincinnati II 28 7 0 21 32:62 -30 20 W L L O L L
16 Inter Miami II 28 4 0 24 30:74 -44 15 O L W L L L
  • Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals)
  • Promotion - MLS Next Pro (Play-in)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Chattanooga 14 11 0 3 33:15 +18 33
2 Columbus Crew II 14 11 0 3 30:15 +15 33
3 New York City II 14 11 0 3 29:18 +11 33
4 Crown Legacy 14 10 0 4 32:15 +17 30
5 Austin II 14 10 0 4 29:15 +14 30
6 Los Angeles FC II 14 10 0 4 27:15 +12 30
7 Ventura County 14 9 0 5 35:16 +19 27
8 Atlanta United II 14 9 0 5 39:22 +17 27
9 Houston Dynamo FC II 14 9 0 5 28:13 +15 27
10 Chicago Fire II 14 9 0 5 32:19 +13 27
11 Minnesota United II 14 9 0 5 28:19 +9 27
12 North Texas 14 9 0 5 27:19 +8 27
13 Tacoma Defiance 14 9 0 5 22:14 +8 27
14 Toronto II 14 9 0 5 28:24 +4 27
15 Real Monarchs 14 9 0 5 24:21 +3 27
16 New York RB II 14 8 0 6 36:22 +14 24
17 Orlando City II 14 8 0 6 34:29 +5 24
18 Connecticut FC 14 8 0 6 31:26 +5 24
19 Portland Timbers II 14 8 0 6 16:15 +1 24
20 Vancouver Whitecaps II 14 8 0 6 24:25 -1 24
21 New England II 14 8 0 6 22:23 -1 24
22 The Town 14 7 0 7 30:16 +14 21
23 St. Louis City II 14 7 0 7 24:19 +5 21
24 Huntsville City 14 7 0 7 25:21 +4 21
25 Carolina Core 14 7 0 7 23:21 +2 21
26 Philadelphia Union II 14 7 0 7 17:15 +2 21
27 FC Cincinnati II 14 6 0 8 21:23 -2 18
28 Colorado Rapids II 14 4 0 10 17:24 -7 12
29 Inter Miami II 14 3 0 11 18:31 -13 9
30 Sporting KC II 14 3 0 11 15:34 -19 9
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Austin II 14 11 0 3 25:6 +19 33
2 Portland Timbers II 14 11 0 3 21:14 +7 33
3 Crown Legacy 14 10 0 4 35:24 +11 30
4 Houston Dynamo FC II 14 9 0 5 25:20 +5 27
5 Ventura County 14 9 0 5 23:20 +3 27
6 New England II 14 8 0 6 25:19 +6 24
7 Connecticut FC 14 8 0 6 28:26 +2 24
8 Chattanooga 14 8 0 6 23:24 -1 24
9 The Town 14 7 0 7 21:20 +1 21
10 Huntsville City 14 7 0 7 24:26 -2 21
11 St. Louis City II 14 7 0 7 18:21 -3 21
12 New York RB II 14 7 0 7 22:26 -4 21
13 Philadelphia Union II 14 7 0 7 20:25 -5 21
14 Orlando City II 14 7 0 7 21:27 -6 21
15 Atlanta United II 14 6 0 8 23:24 -1 18
16 Minnesota United II 14 6 0 8 15:20 -5 18
17 Columbus Crew II 14 6 0 8 19:28 -9 18
18 New York City II 14 5 0 9 21:26 -5 15
19 North Texas 14 5 0 9 15:22 -7 15
20 Tacoma Defiance 14 5 0 9 18:30 -12 15
21 Los Angeles FC II 14 4 0 10 23:33 -10 12
22 Chicago Fire II 14 4 0 10 18:29 -11 12
23 Toronto II 14 4 0 10 20:32 -12 12
24 Sporting KC II 14 4 0 10 21:41 -20 12
25 Carolina Core 14 3 0 11 17:32 -15 9
26 Real Monarchs 14 3 0 11 14:34 -20 9
27 Colorado Rapids II 14 2 0 12 11:28 -17 6
28 Vancouver Whitecaps II 14 2 0 12 15:37 -22 6
29 FC Cincinnati II 14 1 0 13 11:39 -28 3
30 Inter Miami II 14 1 0 13 12:43 -31 3

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.