San Antonio vs Orange County SC: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla San Antonio
formă acasă
W L L D D
USL Championship
Toyota Field
Sigla Orange County SC
formă în deplasare
D W D L L

Analiza AI a meciului

San Antonio
Orange County SC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

San Antonio (General) (Acasă) (Deplasare)
Orange County SC (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.60
1.60
1.60
1.45
1.30
1.60
Coeficient Peste 2.5
2.00
2.00
2.00
3.00
2.00
4.00
Coeficient GG
1.95
1.60
2.30
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

San Antonio (General) (Acasă) (Deplasare)
Orange County SC (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D D L D
W L L D D
W L D L D
vs
L L W L L
L D L W L
D W D L L
Formă Peste 2.5
O U U U U
O O U U U
O O U U U
vs
U O U O O
O U U U O
O O U O O
Formă GG
Y N N N N
Y N N N N
Y Y N N N
vs
N N N Y Y
Y Y N N Y
Y Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.50 1.60 1.40 San Antonio (General) (Acasă) (Deplasare)
3.20 2.80 3.60 Orange County SC (General) (Acasă) (Deplasare)
Orange County SC +1.70
Orange County SC +1.30
Orange County SC +2.10
Orange County SC +1.60
Orange County SC +1.20
Orange County SC +2.00
Orange County SC +1.80
Orange County SC +1.40
Orange County SC +2.20
Media goluri marcate/meci
0.60 0.60 0.60 San Antonio (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.80 1.20 Orange County SC (General) (Acasă) (Deplasare)
Orange County SC +0.40
Orange County SC +0.20
Orange County SC +0.60
Orange County SC +0.40
Orange County SC +0.20
Orange County SC +0.60
Orange County SC +0.40
Orange County SC +0.20
Orange County SC +0.60
Media goluri primite/meci
0.90 1.00 0.80 San Antonio (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.00 2.40 Orange County SC (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Mai bine: San Antonio
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

San Antonio
Orange County SC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

San Antonio (General) (Acasă) (Deplasare)
Orange County SC (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.6 0.6 0.6 1 0.8 1.2
Goluri primite/meci 0.9 1 0.8 2.2 2 2.4
Goluri totale/meci 1.5 1.6 1.4 3.2 2.8 3.6
Rată GG 30% 20% 40% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 10% 20% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din USL Championship - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
San Antonio
Orange County SC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

San Antonio (General) (Acasă) (Deplasare)
Orange County SC (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

USL Championship

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 El Paso Locomotive 28 15 5 8 48:36 +12 50 W W D L W
2 New Mexico United 28 14 7 7 44:33 +11 49 D L L W W
3 Sacramento Republic 28 11 12 5 38:26 +12 45 D W W D D
4 Lexington 28 13 5 10 49:33 +16 44 W W W W D
5 FC Tulsa 28 11 10 7 32:25 +7 43 D D W D D
6 Colorado Springs 28 11 8 9 41:38 +3 41 W D D D D
7 Orange County SC 28 10 9 9 37:44 -7 39 L L W L L
8 San Antonio 28 9 12 7 29:29 0 39 L D D L D
9 Phoenix Rising 28 9 9 10 39:42 -3 36 W L L L W
10 Las Vegas Lights 28 10 6 12 37:41 -4 36 W D L W L
11 Oakland Roots 28 8 11 9 33:35 -2 35 L W W D D
12 Monterey Bay 28 5 6 17 30:50 -20 21 D L L W L
  • Play Offs: 1/8-finals
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 New Mexico United 15 9 3 3 26:18 +8 30
2 Lexington 15 9 2 4 28:14 +14 29
3 Sacramento Republic 14 8 4 2 24:12 +12 28
4 Colorado Springs 14 7 4 3 23:15 +8 25
5 Phoenix Rising 14 7 4 3 26:20 +6 25
6 FC Tulsa 14 7 4 3 14:8 +6 25
7 El Paso Locomotive 13 7 3 3 23:20 +3 24
8 San Antonio 13 5 5 3 14:12 +2 20
9 Las Vegas Lights 14 5 5 4 15:14 +1 20
10 Oakland Roots 15 4 6 5 17:18 -1 18
11 Orange County SC 14 5 3 6 15:20 -5 18
12 Monterey Bay 13 4 3 6 17:20 -3 15
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 El Paso Locomotive 15 8 2 5 25:16 +9 26
2 Orange County SC 14 5 6 3 22:24 -2 21
3 New Mexico United 13 5 4 4 18:15 +3 19
4 San Antonio 15 4 7 4 15:17 -2 19
5 FC Tulsa 14 4 6 4 18:17 +1 18
6 Sacramento Republic 14 3 8 3 14:14 0 17
7 Oakland Roots 13 4 5 4 16:17 -1 17
8 Las Vegas Lights 14 5 1 8 22:27 -5 16
9 Colorado Springs 14 4 4 6 18:23 -5 16
10 Lexington 13 4 3 6 21:19 +2 15
11 Phoenix Rising 14 2 5 7 13:22 -9 11
12 Monterey Bay 15 1 3 11 13:30 -17 6

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.