Metalourg vs Aral: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Metalourg
formă acasă
W D W W D
Pro League A
Metallurg Markaziy Stadion
Sigla Aral
formă în deplasare
D L D W W

Analiza AI a meciului

Metalourg
Aral

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Metalourg (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.80
3.60
4.00
3.80
5.00
2.60
Coeficient Peste 2.5
2.50
1.00
4.00
2.00
1.00
3.00
Coeficient GG
2.90
2.90
2.90
3.10
2.20
4.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Metalourg (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W W D
W D W W D
L W W W W
vs
W D W W W
W W W W W
D L D W W
Formă Peste 2.5
O O U U U
O U U U U
U O O O O
vs
U U U O O
O U U U U
U O U O O
Formă GG
N Y N N Y
N Y N N Y
N Y N N Y
vs
N Y N Y Y
Y N N N N
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.80 2.20 3.40 Metalourg (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.00 3.00 Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Metalourg +0.30
Metalourg +0.80
Aral +0.20
Aral +0.30
Metalourg +0.20
Aral +0.80
Metalourg +0.90
Metalourg +1.40
Metalourg +0.40
Media goluri marcate/meci
2.20 1.80 2.60 Metalourg (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.80 1.80 Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Metalourg +0.40
Metalourg +0.40
Metalourg +0.40
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Metalourg +0.80
Metalourg +0.80
Metalourg +0.80
Media goluri primite/meci
0.60 0.40 0.80 Metalourg (General) (Acasă) (Deplasare)
0.70 0.20 1.20 Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Metalourg
Mai bine: Aral
Mai bine: Metalourg
Mai bine: Metalourg
Mai bine: Aral
Mai bine: Metalourg
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Metalourg
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Metalourg
Aral

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Metalourg (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.2 1.8 2.6 1.8 1.8 1.8
Goluri primite/meci 0.6 0.4 0.8 0.7 0.2 1.2
Goluri totale/meci 2.8 2.2 3.4 2.5 2 3
Rată GG 40% 40% 40% 50% 20% 80%
Rată meciuri fără gol primit 50% 60% 40% 50% 80% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Pro League A - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Metalourg
Aral

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Metalourg (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Pro League A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Aral 22 17 4 1 47:14 +33 55 W D W W W
2 Shortan 22 14 4 4 39:21 +18 46 W W W W D
3 Metalourg 22 13 5 4 50:17 +33 44 W W W W D
4 FarDu 22 11 7 4 39:32 +7 40 D W W D L
5 Gazalkent 22 11 5 6 41:26 +15 38 D D W W W
6 Lochin 22 11 5 6 34:26 +8 38 D L L W W
7 Kattaqurgon 21 11 3 7 27:20 +7 36 L L L W W
8 Olimpik-Mobiuz 20 9 5 6 37:24 +13 32 W L W D L
9 Respublika FA 21 8 4 9 30:30 0 28 W L W W W
10 Yaypan 22 7 4 11 26:40 -14 25 L D L L W
11 Jayxun 22 7 3 12 24:30 -6 24 W W L L L
12 Pakhtakor II 22 3 1 18 16:51 -35 10 L L L L L
13 BuxDu 22 3 1 18 19:56 -37 10 L L L L L
14 Qiziriq 22 1 1 20 12:54 -42 4 L L L L L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Aral 11 11 0 0 25:3 +22 33
2 FarDu 11 7 3 1 28:13 +15 24
3 Metalourg 11 6 5 0 25:6 +19 23
4 Shortan 11 7 2 2 17:9 +8 23
5 Olimpik-Mobiuz 11 5 4 2 19:14 +5 19
6 Lochin 11 5 4 2 16:11 +5 19
7 Kattaqurgon 10 5 1 4 14:15 -1 16
8 Yaypan 11 5 0 6 15:22 -7 15
9 Jayxun 11 4 2 5 15:14 +1 14
10 Gazalkent 11 3 2 6 10:14 -4 11
11 Respublika FA 10 3 2 5 11:19 -8 11
12 BuxDu 12 3 1 8 15:30 -15 10
13 Pakhtakor II 11 2 0 9 8:26 -18 6
14 Qiziriq 10 0 0 10 4:23 -19 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Gazalkent 11 8 3 0 31:12 +19 27
2 Shortan 11 7 2 2 22:12 +10 23
3 Aral 11 6 4 1 22:11 +11 22
4 Metalourg 11 7 0 4 25:11 +14 21
5 Kattaqurgon 11 6 2 3 13:5 +8 20
6 Lochin 11 6 1 4 18:15 +3 19
7 Respublika FA 11 5 2 4 19:11 +8 17
8 FarDu 11 4 4 3 11:19 -8 16
9 Olimpik-Mobiuz 9 4 1 4 18:10 +8 13
10 Yaypan 11 2 4 5 11:18 -7 10
11 Jayxun 11 3 1 7 9:16 -7 10
12 Pakhtakor II 11 1 1 9 8:25 -17 4
13 Qiziriq 12 1 1 10 8:31 -23 4
14 BuxDu 10 0 0 10 4:26 -22 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.