Fundación Lara Deportiva vs Deportivo Lara: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Fundación Lara Deportiva
formă acasă
D W D W L
Segunda División
Live Pauză 0-0
Stadion neconfirmat
Sigla Deportivo Lara
formă în deplasare
W W W W L

Analiza AI a meciului

Fundación Lara Deportiva
Deportivo Lara

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Fundación Lara Deportiva (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportivo Lara (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.30
2.60
2.00
4.50
5.00
4.00
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
2.50
4.00
1.00
Coeficient GG
3.80
3.30
4.30
2.20
2.20
2.20
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Fundación Lara Deportiva (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportivo Lara (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W L L
D W D W L
L L W W L
vs
W W W L W
W W W W W
W W W W L
Formă Peste 2.5
U O O O O
U O U O O
O O U O O
vs
O U O O U
O O O O U
U U U U O
Formă GG
N N Y Y Y
N Y Y N Y
Y Y N Y Y
vs
N N N Y N
N Y N N N
N N N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.70 3.40 4.00 Fundación Lara Deportiva (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 3.00 1.60 Deportivo Lara (General) (Acasă) (Deplasare)
Fundación Lara Deportiva +1.40
Fundación Lara Deportiva +0.70
Fundación Lara Deportiva +2.10
Fundación Lara Deportiva +1.10
Fundación Lara Deportiva +0.40
Fundación Lara Deportiva +1.80
Fundación Lara Deportiva +1.70
Fundación Lara Deportiva +1.00
Fundación Lara Deportiva +2.40
Media goluri marcate/meci
2.00 2.20 1.80 Fundación Lara Deportiva (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 2.80 1.20 Deportivo Lara (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Deportivo Lara +0.80
Fundación Lara Deportiva +0.80
Fundación Lara Deportiva +0.20
Deportivo Lara +0.60
Fundación Lara Deportiva +1.00
Deportivo Lara +0.20
Deportivo Lara +1.00
Fundación Lara Deportiva +0.60
Media goluri primite/meci
1.70 1.20 2.20 Fundación Lara Deportiva (General) (Acasă) (Deplasare)
0.30 0.20 0.40 Deportivo Lara (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Mai bine: Deportivo Lara
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Fundación Lara Deportiva
Deportivo Lara

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Fundación Lara Deportiva (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportivo Lara (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2 2.2 1.8 2 2.8 1.2
Goluri primite/meci 1.7 1.2 2.2 0.3 0.2 0.4
Goluri totale/meci 3.7 3.4 4 2.3 3 1.6
Rată GG 70% 60% 80% 20% 20% 20%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 80% 80% 80%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Segunda División - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Fundación Lara Deportiva
Deportivo Lara

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Fundación Lara Deportiva (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportivo Lara (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Segunda División

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Deportivo Lara 30 20 6 4 53:22 +31 66 W W W L W
2 Fundación Lara Deportiva 30 15 8 7 54:35 +19 53 W W W L L
3 Yaracuyanos FC 30 14 7 9 44:30 +14 49 L W W W W
4 Urena SC 30 12 11 7 43:36 +7 47 W L L D D
5 Atletico el Vigia FC 31 11 8 12 42:52 -10 41 W D W W D
6 Zamora FC B 30 11 7 12 46:46 0 40 W W L L L
7 Puerto Cabello II 31 9 7 15 38:47 -9 34 L D L W L
8 Club Atletico Barinas 30 9 5 16 50:61 -11 32 D W L L D
9 Real Frontera 30 4 3 23 25:66 -41 15 D L L L W
  • Play Offs: Quarter-finals
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Deportivo Lara 15 11 3 1 33:10 +23 36
2 Fundación Lara Deportiva 15 9 4 2 32:13 +19 31
3 Yaracuyanos FC 15 10 1 4 24:15 +9 31
4 Atletico el Vigia FC 16 7 4 5 28:25 +3 25
5 Club Atletico Barinas 15 7 2 6 30:27 +3 23
6 Puerto Cabello II 15 6 4 5 24:20 +4 22
7 Zamora FC B 15 5 4 6 20:22 -2 19
8 Urena SC 15 4 6 5 10:14 -4 18
9 Real Frontera 15 3 3 9 18:30 -12 12
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Deportivo Lara 15 9 3 3 20:12 +8 30
2 Urena SC 15 8 5 2 33:22 +11 29
3 Fundación Lara Deportiva 15 6 4 5 22:22 0 22
4 Zamora FC B 15 6 3 6 26:24 +2 21
5 Yaracuyanos FC 15 4 6 5 20:15 +5 18
6 Atletico el Vigia FC 15 4 4 7 14:27 -13 16
7 Puerto Cabello II 16 3 3 10 14:27 -13 12
8 Club Atletico Barinas 15 2 3 10 20:34 -14 9
9 Real Frontera 15 1 0 14 7:36 -29 3