Imisli FK vs Zira H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Imisli FK logosu
iç saha formu
L D L L L
Premyer Liqa
Stadyum belli değil
Zira logosu
deplasman formu
W W D L L

AI Maç Analizi

Imisli FK
Zira

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Imisli FK (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zira (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.80
0.30
1.30
2.95
3.60
2.30
2.5 Üst katsayısı
2.50
2.00
3.00
1.50
1.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.10
2.90
3.30
2.90
3.60
2.20
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Imisli FK (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zira (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L L L L
L D L L L
D L W L L
vs
W L D L D
W W W D D
W W D L L
2.5 Üst Formu
U O O O U
O U U O U
U O U O O
vs
U O U U U
U O U U U
U U O O U
KG VAR Formu
N Y Y Y N
N Y N Y N
N Y N Y Y
vs
N N Y N Y
N Y N Y Y
N N Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.80 3.20 2.40 Imisli FK (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 2.20 2.40 Zira (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Imisli FK +0.50
Imisli FK +0.60
Imisli FK +0.40
Imisli FK +0.90
Imisli FK +1.00
Imisli FK +0.80
Imisli FK +0.10
Imisli FK +0.20
Eşit
Maç başı ort. atılan gol
0.70 0.60 0.80 Imisli FK (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.60 0.80 Zira (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zira +0.50
Zira +0.90
Zira +0.10
Zira +0.60
Zira +1.00
Zira +0.20
Zira +0.40
Zira +0.80
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
2.10 2.60 1.60 Imisli FK (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 0.60 1.60 Zira (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zira daha iyi
Zira daha iyi
Zira daha iyi
Zira daha iyi
Zira daha iyi
Zira daha iyi
Zira daha iyi
Zira daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Imisli FK
Zira

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Imisli FK (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zira (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.7 0.6 0.8 1.2 1.6 0.8
Maç başı yenen gol 2.1 2.6 1.6 1.1 0.6 1.6
Maç başı toplam gol 2.8 3.2 2.4 2.3 2.2 2.4
KG VAR oranı 50% 40% 60% 40% 60% 20%
Gol yememe oranı 20% 0% 40% 40% 40% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Premyer Liqa maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Imisli FK
Zira

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Imisli FK (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zira (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Premyer Liqa · Premyer Liqasi

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Neftchi Baku 7 5 1 1 18:5 +13 16 L W W W D
2 Sabah FA 6 5 1 0 14:1 +13 16 W W W W D
3 Qarabag 6 5 1 0 11:4 +7 16 W W D W W
4 Turan 7 4 2 1 7:4 +3 14 L W D W W
5 Zira 7 3 2 2 8:9 -1 11 W L D L D
6 Kapaz 6 3 1 2 6:7 -1 10 W L W D W
7 Şamaxı FK 7 2 4 1 9:7 +2 10 D W D W D
8 Sumqayıt 6 1 2 3 8:9 -1 5 L L D D W
9 Qabala 7 1 1 5 3:11 -8 4 D W L L L
10 Imisli FK 7 1 1 5 6:13 -7 4 W L L L L
11 Safa Baku 7 1 0 6 2:12 -10 3 L L L L L
12 Araz 7 0 2 5 5:15 -10 2 L L D L L
  • Promotion - Champions League (Qualification)
  • Promotion - Conference League (Qualification)
  • Premier League (Relegation)
  • Relegation - I Liqa
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Zira 5 3 2 0 8:3 +5 11
2 Turan 4 3 1 0 4:1 +3 10
3 Sabah FA 3 3 0 0 10:1 +9 9
4 Qarabag 3 3 0 0 7:3 +4 9
5 Neftchi Baku 3 2 1 0 9:1 +8 7
6 Kapaz 4 2 1 1 4:5 -1 7
7 Sumqayıt 4 1 1 2 6:6 0 4
8 Qabala 4 1 1 2 2:5 -3 4
9 Şamaxı FK 1 1 0 0 2:1 +1 3
10 Araz 4 0 2 2 2:5 -3 2
11 Imisli FK 2 0 0 2 2:5 -3 0
12 Safa Baku 3 0 0 3 0:5 -5 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Neftchi Baku 4 3 0 1 9:4 +5 9
2 Sabah FA 3 2 1 0 4:0 +4 7
3 Qarabag 3 2 1 0 4:1 +3 7
4 Şamaxı FK 6 1 4 1 7:6 +1 7
5 Turan 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Imisli FK 5 1 1 3 4:8 -4 4
7 Kapaz 2 1 0 1 2:2 0 3
8 Safa Baku 4 1 0 3 2:7 -5 3
9 Sumqayıt 2 0 1 1 2:3 -1 1
10 Qabala 3 0 0 3 1:6 -5 0
11 Zira 2 0 0 2 0:6 -6 0
12 Araz 3 0 0 3 3:10 -7 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.