Imisli FK vs Zira H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Imisli FK
thuisvorm
L D L L L
Premyer Liqa
Stadion nog onbekend
Logo van Zira
uitvorm
W W D L L

AI-wedstrijdinzichten

Imisli FK
Zira

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Imisli FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zira (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.80
0.30
1.30
2.95
3.60
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
1.50
1.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.10
2.90
3.30
2.90
3.60
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Imisli FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zira (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L L L
L D L L L
D L W L L
vs
W L D L D
W W W D D
W W D L L
Over 2.5-vorm
U O O O U
O U U O U
U O U O O
vs
U O U U U
U O U U U
U U O O U
BTS-vorm
N Y Y Y N
N Y N Y N
N Y N Y Y
vs
N N Y N Y
N Y N Y Y
N N Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.80 3.20 2.40 Imisli FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.20 2.40 Zira (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Imisli FK +0.50
Imisli FK +0.60
Imisli FK +0.40
Imisli FK +0.90
Imisli FK +1.00
Imisli FK +0.80
Imisli FK +0.10
Imisli FK +0.20
Gelijk
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 0.60 0.80 Imisli FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.60 0.80 Zira (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zira +0.50
Zira +0.90
Zira +0.10
Zira +0.60
Zira +1.00
Zira +0.20
Zira +0.40
Zira +0.80
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 2.60 1.60 Imisli FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 0.60 1.60 Zira (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zira beter
Zira beter
Zira beter
Zira beter
Zira beter
Zira beter
Zira beter
Zira beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Imisli FK
Zira

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Imisli FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zira (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 0.6 0.8 1.2 1.6 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 2.6 1.6 1.1 0.6 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.8 3.2 2.4 2.3 2.2 2.4
BTS-percentage 50% 40% 60% 40% 60% 20%
Clean sheet-percentage 20% 0% 40% 40% 40% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Premyer Liqa-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Imisli FK
Zira

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Imisli FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zira (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Premyer Liqa · Premyer Liqasi

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Neftchi Baku 7 5 1 1 18:5 +13 16 L W W W D
2 Sabah FA 6 5 1 0 14:1 +13 16 W W W W D
3 Qarabag 6 5 1 0 11:4 +7 16 W W D W W
4 Turan 7 4 2 1 7:4 +3 14 L W D W W
5 Zira 7 3 2 2 8:9 -1 11 W L D L D
6 Kapaz 6 3 1 2 6:7 -1 10 W L W D W
7 Şamaxı FK 7 2 4 1 9:7 +2 10 D W D W D
8 Sumqayıt 6 1 2 3 8:9 -1 5 L L D D W
9 Qabala 7 1 1 5 3:11 -8 4 D W L L L
10 Imisli FK 7 1 1 5 6:13 -7 4 W L L L L
11 Safa Baku 7 1 0 6 2:12 -10 3 L L L L L
12 Araz 7 0 2 5 5:15 -10 2 L L D L L
  • Promotion - Champions League (Qualification)
  • Promotion - Conference League (Qualification)
  • Premier League (Relegation)
  • Relegation - I Liqa
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Zira 5 3 2 0 8:3 +5 11
2 Turan 4 3 1 0 4:1 +3 10
3 Sabah FA 3 3 0 0 10:1 +9 9
4 Qarabag 3 3 0 0 7:3 +4 9
5 Neftchi Baku 3 2 1 0 9:1 +8 7
6 Kapaz 4 2 1 1 4:5 -1 7
7 Sumqayıt 4 1 1 2 6:6 0 4
8 Qabala 4 1 1 2 2:5 -3 4
9 Şamaxı FK 1 1 0 0 2:1 +1 3
10 Araz 4 0 2 2 2:5 -3 2
11 Imisli FK 2 0 0 2 2:5 -3 0
12 Safa Baku 3 0 0 3 0:5 -5 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Neftchi Baku 4 3 0 1 9:4 +5 9
2 Sabah FA 3 2 1 0 4:0 +4 7
3 Qarabag 3 2 1 0 4:1 +3 7
4 Şamaxı FK 6 1 4 1 7:6 +1 7
5 Turan 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Imisli FK 5 1 1 3 4:8 -4 4
7 Kapaz 2 1 0 1 2:2 0 3
8 Safa Baku 4 1 0 3 2:7 -5 3
9 Sumqayıt 2 0 1 1 2:3 -1 1
10 Qabala 3 0 0 3 1:6 -5 0
11 Zira 2 0 0 2 0:6 -6 0
12 Araz 3 0 0 3 3:10 -7 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.