-
Sassuolo
Lazio
4.30 5.004.00 2.005.00 2.20Sassuolo Lazio Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
AS Roma
Cagliari
3.60 3.003.00 3.003.60 2.20AS Roma Cagliari Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Torino
Como
3.00 3.304.00 3.004.30 4.30Torino Como Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Instituto Cordoba
Deportivo Riestra
4.30 0.903.00 0.003.60 1.60Instituto Cordoba Deportivo Riestra Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Argentinos JRS
Independ. Rivadavia
4.30 1.304.00 2.004.30 1.90Argentinos JRS Independ. Rivadavia Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Leicester
Wigan
2.00 0.304.00 2.003.60 2.60Leicester Wigan Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
PST
Milton Keynes Dons
Bromley
1.90 1.302.00 3.004.00 3.60Milton Keynes Dons Bromley Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Sheffield Wednesday
Cambridge United
2.60 2.902.00 3.001.60 5.00Sheffield Wednesday Cambridge United Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
PST
Oxford United
Stockport County
2.90 2.603.00 1.003.30 1.90Oxford United Stockport County Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
PST
Luton
Doncaster
3.30 1.302.00 3.003.60 3.60Luton Doncaster Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
AI Tipster Premium
Premium erişimin kilidini aç
Her maç için tüm tahminler ve maç istatistiklerinin tamamı, sadece bir önizleme değil.
- Yaklaşan tüm tahminler İlk birkaçı değil, tüm tahminler
- Oyun istatistikleri Her takım için korner, kart, ofsayt ve faul
- Üst/Alt istatistikleri 0.5 ile 4.5 arası gol oranları, atılan ve yenen
- Sınırsız canlı bildirimler Her canlı bildirimde tüm maç detaylarını al, günde sadece 3 değil
- Her yeni özellik Yeni istatistikler ve araçlar eklendiği anda
Abone Ol
- Güvenli ödeme
- İstediğin zaman iptal et
-
Woking
Boreham Wood
1.60 4.302.00 3.003.30 3.60 -
AFC Fylde
Hartlepool
2.30 1.002.00 3.002.90 3.60 -
FC Halifax Town
Barrow
3.60 2.602.00 3.003.60 4.30 -
Altrincham
Kidderminster Harriers
5.00 2.605.00 3.004.30 3.00 -
AFC Hornchurch
Yeovil Town
4.00 3.301.00 3.002.20 3.60 -
Tamworth
Scunthorpe
3.30 1.004.00 2.004.30 2.20 -
Worthing
Southend
3.30 2.904.00 3.003.60 5.00 -
Boston United
Gateshead
0.30 0.003.00 4.004.30 2.90 -
Wealdstone
Solihull Moors
1.30 1.303.00 4.002.90 4.30
-
Morecambe
Darlington 1883
3.30 1.003.00 4.002.90 4.30 -
Chester
Marine
3.00 2.001.00 4.002.20 4.30 -
Southport
Macclesfield
2.30 2.603.00 2.003.60 3.30 -
Oxford City
Merthyr Town
2.60 1.902.00 1.003.60 3.30 -
Hereford
AFC Telford United
3.30 1.603.00 3.002.90 3.30 -
Spennymoor Town
South Shields
1.60 2.003.00 3.005.00 2.90 -
Worksop Town
King's Lynn Town
2.00 3.303.00 2.002.90 2.90 -
Bedford Town
Hednesford Town
3.30 2.603.00 2.004.30 4.30 -
Spalding United
Brackley Town
3.30 0.302.00 5.002.60 3.60 -
Buxton
Harborough Town
3.30 0.605.00 1.004.30 3.60 -
Radcliffe
Chorley
3.00 1.304.00 2.003.60 2.90
-
Maidstone Utd
Ebbsfleet United
3.30 3.303.00 1.004.30 2.90 -
Dover
Chelmsford City
1.60 2.202.00 2.002.90 4.30 -
Braintree
Dagenham & Redbridge
1.00 1.304.00 1.004.30 2.20 -
Maidenhead
Horsham
0.90 2.902.00 3.003.60 4.00 -
Billericay Town
Hampton & Richmond
3.60 0.305.00 2.003.60 2.90 -
Truro City
Slough Town
3.30 1.002.00 3.002.90 3.60 -
Chesham United
Farnham Town
1.30 3.304.00 3.002.90 4.30 -
AFC Totton
Torquay
1.00 2.003.00 3.002.20 2.20 -
Dorking Wanderers
Hemel Hempstead Town
2.30 1.603.00 0.003.60 0.90 -
Tonbridge Angels
Folkestone Invicta
2.00 1.302.00 1.002.90 2.90 -
Walton & Hersham
Salisbury
0.30 2.603.00 2.002.90 4.30
-
St Albans City
Burgess Hill Town
4.00 1.604.00 2.003.60 4.30 -
Maldon & Tiptree
Eastbourne Borough
1.00 2.304.00 3.004.30 2.90 -
Stanway Rovers
Cray Wanderers
0.00 2.304.00 4.004.30 5.00 -
Whitehawk
Dulwich Hamlet
1.60 1.003.00 3.003.30 2.90 -
Brentwood Town
Cheshunt
3.00 1.304.00 3.003.60 2.90 -
Enfield Town
Chatham Town
4.00 2.004.00 3.003.60 2.20 -
Welling United
Leatherhead
5.00 2.602.00 4.002.90 3.60
-
Taunton Town
Frome Town
3.00 2.305.00 2.004.30 2.90 -
Berkhamsted
Sholing
3.00 1.902.00 1.002.90 3.30 -
Basingstoke Town
Uxbridge
2.60 2.603.00 1.005.00 3.60 -
Bracknell Town
Gosport Borough
3.30 2.303.00 3.003.30 3.60 -
Chichester City
Hanworth Villa
4.30 2.605.00 3.004.30 3.30 -
Hanwell Town
Havant & Wville
1.60 0.001.00 4.002.60 4.30 -
Poole Town
Chertsey Town
3.00 2.602.00 3.002.90 4.30 -
Yate Town
Wimborne Town
1.60 1.604.00 3.004.30 2.60 -
Plymouth Parkway
Gloucester City
5.00 1.603.00 4.002.90 5.00
-
Benevento
Catanzaro
2.60 0.303.00 4.004.30 4.30Benevento Catanzaro Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Ascoli
Sampdoria
3.25 0.601.25 2.004.13 3.30Ascoli Sampdoria Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Cesena
Empoli
1.50 1.301.00 2.004.00 3.60Cesena Empoli Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Virtus Entella
Avellino
1.90 2.302.00 1.004.30 2.90Virtus Entella Avellino Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Padova
Sudtirol
2.30 1.601.00 3.002.90 4.30Padova Sudtirol Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Vicenza Virtus
Modena
2.17 2.303.33 3.003.83 3.60Vicenza Virtus Modena Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Mantova
Cremonese
2.30 0.752.00 2.502.90 2.88Mantova Cremonese Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Estoril U23
Santa Clara U23
3.60 1.303.00 2.004.30 2.90 -
Portimonense U23
Marítimo U23
0.30 1.304.00 3.004.30 3.60 -
Farense U23
Academico Viseu U23
1.90 4.302.00 4.005.00 4.30 -
Moreirense U23
Gil Vicente U23
2.38 1.602.50 1.002.88 2.90 -
Famalicão U23
União Leiria U23
3.30 3.304.00 3.004.30 3.60 -
Rio Ave U23
Sporting CP U23
2.60 3.002.00 3.003.60 2.90 -
Penafiel U23
Vizela U23
2.00 3.302.50 4.004.13 4.30 -
Torreense U23
Estrela U23
1.60 0.303.00 3.004.30 2.60
-
CO Medenine
Olympique du Kef
0.00 0.005.00 2.503.25 3.25 -
Stade Gabesien
Korba
3.25 2.500.00 0.000.75 1.50 -
JS Kairouanaise
EGS Gafsa
2.50 0.000.00 5.001.50 3.25 -
Ariana
AS Kasserine
3.25 5.000.00 5.003.25 3.25 -
Moknine
Ksour Essef
0.00 3.252.50 0.001.50 0.75 -
Redeyef
Jendouba Sport
2.50 2.502.50 0.001.50 1.50
-
Independiente Res.
Defensa y Justicia Res.
3.60 1.602.00 2.003.60 3.60 -
Platense Res.
Lanús Res.
0.60 3.300.00 3.002.90 3.60 -
Rosario Central Res.
Sarmiento Res.
2.60 1.902.00 1.002.90 3.60 -
Atl. Rafaela 2
Newell's Old Boys Res.
4.30 1.603.00 0.004.30 2.90 -
Talleres Córdoba Res.
Aldosivi Res.
3.30 1.204.00 2.003.60 4.00
-
Halesowen Town
Leamington
3.30 1.302.00 2.003.60 3.60 -
Alvechurch
Anstey Nomads
3.30 2.301.00 4.001.20 5.00 -
Banbury United
Worcester City
2.30 0.603.00 2.004.30 3.60 -
Bishop's Stortford
Stamford
2.00 0.004.00 5.003.60 2.20 -
Bromsgrove Sporting
Stratford Town
3.60 1.602.00 2.003.60 2.30 -
Needham Market
Leighton Town
3.60 0.003.00 3.003.60 3.60 -
Peterborough Sports
Leiston
3.30 1.305.00 4.005.00 3.30 -
Kettering Town
Rushall Olympic
4.30 2.003.00 4.002.90 2.90 -
Racing Club Warwick
Redditch United
1.90 0.903.00 4.003.00 5.00 -
Real Bedford
Stourbridge
3.60 1.904.00 1.005.00 3.30
Bu filtrelere uyan maç yok.