Vancouver FC vs HFX Wanderers FC H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Vancouver FC logosu
iç saha formu
W D W D D
Canadian Premier League
Canlı 60' 1-1
Willoughby Community Park at the Langley Events Centre
HFX Wanderers FC logosu
deplasman formu
L L L W D

AI Maç Analizi

Vancouver FC
HFX Wanderers FC

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.75
2.90
0.60
1.80
2.30
1.30
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
4.30
5.00
3.60
3.95
3.60
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D D D D
W D W D D
L L L D D
vs
W W L D D
W L W L D
L L L W D
2.5 Üst Formu
O U O U O
O U O O U
U U O U O
vs
U O U O O
U O O U O
O O O U O
KG VAR Formu
Y Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
vs
N Y N Y Y
N Y Y N Y
Y Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.10 3.80 2.40 Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.00 3.00 5.00 HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
HFX Wanderers FC +0.90
Vancouver FC +0.10
HFX Wanderers FC +1.90
HFX Wanderers FC +0.20
Vancouver FC +0.80
HFX Wanderers FC +1.20
HFX Wanderers FC +1.60
HFX Wanderers FC +0.60
HFX Wanderers FC +2.60
Maç başı ort. atılan gol
1.50 2.20 0.80 Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 1.60 2.40 HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
HFX Wanderers FC +0.50
HFX Wanderers FC +0.10
HFX Wanderers FC +0.90
Vancouver FC +0.20
Vancouver FC +0.60
HFX Wanderers FC +0.20
HFX Wanderers FC +1.20
HFX Wanderers FC +0.80
HFX Wanderers FC +1.60
Maç başı ort. yenen gol
1.60 1.60 1.60 Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 1.40 2.60 HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Vancouver FC daha iyi
HFX Wanderers FC daha iyi
Vancouver FC daha iyi
Vancouver FC daha iyi
HFX Wanderers FC daha iyi
Vancouver FC daha iyi
Vancouver FC daha iyi
HFX Wanderers FC daha iyi
Vancouver FC daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Vancouver FC
HFX Wanderers FC

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.5 2.2 0.8 2 1.6 2.4
Maç başı yenen gol 1.6 1.6 1.6 2 1.4 2.6
Maç başı toplam gol 3.1 3.8 2.4 4 3 5
KG VAR oranı 80% 100% 60% 70% 60% 80%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 20% 20% 20%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Canadian Premier League maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Vancouver FC
HFX Wanderers FC

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Vancouver FC
HFX Wanderers FC

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Vancouver FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
HFX Wanderers FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Canadian Premier League

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Cavalry FC 26 16 6 4 53:21 +32 54 D W L L D
2 Forge 26 16 6 4 46:20 +26 54 D D D W W
3 Atlético Ottawa 26 13 4 9 40:41 -1 43 L L W W W
4 Vancouver FC 26 9 7 10 37:35 +2 34 L D D D D
5 Supra du Quebec 26 9 5 12 40:47 -7 32 W L W W D
6 HFX Wanderers FC 26 7 7 12 40:44 -4 28 W W L D D
7 York United 26 6 9 11 40:61 -21 27 D L W L L
8 Pacific FC 26 2 8 16 30:57 -27 14 D W L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Forge 14 10 3 1 28:9 +19 33
2 Cavalry FC 12 9 3 0 30:7 +23 30
3 Atlético Ottawa 13 8 3 2 24:17 +7 27
4 Vancouver FC 13 6 4 3 21:15 +6 22
5 York United 13 5 3 5 28:30 -2 18
6 HFX Wanderers FC 13 4 4 5 21:21 0 16
7 Supra du Quebec 13 4 3 6 18:19 -1 15
8 Pacific FC 13 1 3 9 14:24 -10 6
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Cavalry FC 14 7 3 4 23:14 +9 24
2 Forge 12 6 3 3 18:11 +7 21
3 Supra du Quebec 13 5 2 6 22:28 -6 17
4 Atlético Ottawa 13 5 1 7 16:24 -8 16
5 HFX Wanderers FC 13 3 3 7 19:23 -4 12
6 Vancouver FC 13 3 3 7 16:20 -4 12
7 York United 13 1 6 6 12:31 -19 9
8 Pacific FC 13 1 5 7 16:33 -17 8

Kadrolar

Vancouver FC

Teknik direktör: M. Nash

4-2-3-1
1 C. Irving
3 M. Doner
5 M. Campagna
30 Thomas Geoffrey Field
23 K. Proctor
4 I. Ssewankambo
8 L. Toomey
7 T. Bah
17 Emrick Fotsing
10 M. Amissi
14 T. Campbell

Yedekler

  • 21M. PolisiM
  • 9L. MoussetF
  • 20N. MezquidaM
  • 16Benjamin LeeM
  • 2P. GeeD
  • 33Henrik RegitnigG
  • 11A. TraoreF

HFX Wanderers FC

Teknik direktör: V. Sartini

4-3-3
1 M. Carducci
21 Jefferson Alphonse
26 T. Meilleur-Giguère
16 Kareem Sow
33 I. A. Hassan
25 Liam Mackenzie
5 L. Olguin
22 S. Zitman
8 I. Johnston
14 J. Bahamboula
23 Miguel Arilla

Yedekler

  • 12S. AstridgeG
  • 20Tavio CiccarelliF
  • 4Jabu DengD
  • 18A. RampersadM
  • 11A. ReidF
  • 37Caden TrestrailM
  • 17F. TroisiD