České Budějovice U19 vs Baník Ostrava U19 H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

České Budějovice U19 logosu
iç saha formu
W W W D W
1. Liga U19
SCM Složiště
Baník Ostrava U19 logosu
deplasman formu
W W L L W

AI Maç Analizi

České Budějovice U19
Baník Ostrava U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

České Budějovice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Baník Ostrava U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.80
4.30
1.30
4.00
5.00
3.00
2.5 Üst katsayısı
4.50
4.00
5.00
4.00
4.00
4.00
KG VAR katsayısı
4.65
4.30
5.00
3.60
4.30
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

České Budějovice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Baník Ostrava U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L W D W
W W W D W
L W D L L
vs
W L W W W
W W W W W
W W L L W
2.5 Üst Formu
O O O U O
O O O U O
O O O O O
vs
O O O O O
O U O O O
U O O O O
KG VAR Formu
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Y Y Y Y Y
vs
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
N Y Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
5.30 5.60 5.00 České Budějovice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.80 3.60 4.00 Baník Ostrava U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
České Budějovice U19 +1.50
České Budějovice U19 +1.70
České Budějovice U19 +1.30
České Budějovice U19 +1.80
České Budějovice U19 +2.00
České Budějovice U19 +1.60
České Budějovice U19 +1.20
České Budějovice U19 +1.40
České Budějovice U19 +1.00
Maç başı ort. atılan gol
3.20 4.20 2.20 České Budějovice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 2.40 2.00 Baník Ostrava U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
České Budějovice U19 +1.00
České Budějovice U19 +0.80
České Budějovice U19 +1.20
České Budějovice U19 +2.00
České Budějovice U19 +1.80
České Budějovice U19 +2.20
Eşit
Baník Ostrava U19 +0.20
České Budějovice U19 +0.20
Maç başı ort. yenen gol
2.10 1.40 2.80 České Budějovice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.60 1.20 2.00 Baník Ostrava U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Baník Ostrava U19 daha iyi
Baník Ostrava U19 daha iyi
Baník Ostrava U19 daha iyi
České Budějovice U19 daha iyi
Baník Ostrava U19 daha iyi
České Budějovice U19 daha iyi
Baník Ostrava U19 daha iyi
Baník Ostrava U19 daha iyi
Baník Ostrava U19 daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

České Budějovice U19
Baník Ostrava U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

České Budějovice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Baník Ostrava U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 3.2 4.2 2.2 2.2 2.4 2
Maç başı yenen gol 2.1 1.4 2.8 1.6 1.2 2
Maç başı toplam gol 5.3 5.6 5 3.8 3.6 4
KG VAR oranı 90% 80% 100% 60% 80% 40%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 30% 20% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 1. Liga U19 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
České Budějovice U19
Baník Ostrava U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

České Budějovice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Baník Ostrava U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

1. Liga U19

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.