Sigma Olomouc U19 vs Zbrojovka Brno U19 H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Sigma Olomouc U19 logosu
iç saha formu
D L W W W
1. Liga U19
Svatoplukova tráva
Zbrojovka Brno U19 logosu
deplasman formu
D L D L L

AI Maç Analizi

Sigma Olomouc U19
Zbrojovka Brno U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Sigma Olomouc U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zbrojovka Brno U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.15
3.30
3.00
2.30
4.00
0.60
2.5 Üst katsayısı
4.50
4.00
5.00
5.00
5.00
5.00
KG VAR katsayısı
3.95
3.60
4.30
3.25
2.20
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Sigma Olomouc U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zbrojovka Brno U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L W W W
D L W W W
L W W L W
vs
W W L L W
L W W W W
D L D L L
2.5 Üst Formu
O O U O O
O O O U O
O O O O O
vs
O O O O O
O O O O O
O O O O O
KG VAR Formu
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Y Y Y Y N
vs
N Y Y N N
N N N Y N
Y Y Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
5.30 4.80 5.80 Sigma Olomouc U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.50 4.40 4.60 Zbrojovka Brno U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sigma Olomouc U19 +0.80
Sigma Olomouc U19 +0.90
Sigma Olomouc U19 +0.70
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +0.40
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +1.30
Sigma Olomouc U19 +1.40
Sigma Olomouc U19 +1.20
Maç başı ort. atılan gol
3.10 3.00 3.20 Sigma Olomouc U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 2.80 1.80 Zbrojovka Brno U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sigma Olomouc U19 +0.80
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +1.30
Sigma Olomouc U19 +0.70
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +1.20
Sigma Olomouc U19 +0.90
Sigma Olomouc U19 +0.40
Sigma Olomouc U19 +1.40
Maç başı ort. yenen gol
2.20 1.80 2.60 Sigma Olomouc U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 1.60 2.80 Zbrojovka Brno U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Zbrojovka Brno U19 daha iyi
Sigma Olomouc U19 daha iyi
Sigma Olomouc U19 daha iyi
Zbrojovka Brno U19 daha iyi
Sigma Olomouc U19 daha iyi
Zbrojovka Brno U19 daha iyi
Zbrojovka Brno U19 daha iyi
Sigma Olomouc U19 daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Sigma Olomouc U19
Zbrojovka Brno U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sigma Olomouc U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zbrojovka Brno U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 3.1 3 3.2 2.3 2.8 1.8
Maç başı yenen gol 2.2 1.8 2.6 2.2 1.6 2.8
Maç başı toplam gol 5.3 4.8 5.8 4.5 4.4 4.6
KG VAR oranı 70% 60% 80% 50% 20% 80%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 30% 60% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 1. Liga U19 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Sigma Olomouc U19
Zbrojovka Brno U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sigma Olomouc U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zbrojovka Brno U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

1. Liga U19

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.