Sigma Olomouc U19 vs Zbrojovka Brno U19: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Sigma Olomouc U19
formă acasă
D L W W W
1. Liga U19
Svatoplukova tráva
Sigla Zbrojovka Brno U19
formă în deplasare
D L D L L

Analiza AI a meciului

Sigma Olomouc U19
Zbrojovka Brno U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Zbrojovka Brno U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.15
3.30
3.00
2.30
4.00
0.60
Coeficient Peste 2.5
4.50
4.00
5.00
5.00
5.00
5.00
Coeficient GG
3.95
3.60
4.30
3.25
2.20
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Zbrojovka Brno U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L W W W
D L W W W
L W W L W
vs
W W L L W
L W W W W
D L D L L
Formă Peste 2.5
O O U O O
O O O U O
O O O O O
vs
O O O O O
O O O O O
O O O O O
Formă GG
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Y Y Y Y N
vs
N Y Y N N
N N N Y N
Y Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
5.30 4.80 5.80 Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
4.50 4.40 4.60 Zbrojovka Brno U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 +0.80
Sigma Olomouc U19 +0.90
Sigma Olomouc U19 +0.70
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +0.40
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +1.30
Sigma Olomouc U19 +1.40
Sigma Olomouc U19 +1.20
Media goluri marcate/meci
3.10 3.00 3.20 Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 2.80 1.80 Zbrojovka Brno U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 +0.80
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +1.30
Sigma Olomouc U19 +0.70
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +1.20
Sigma Olomouc U19 +0.90
Sigma Olomouc U19 +0.40
Sigma Olomouc U19 +1.40
Media goluri primite/meci
2.20 1.80 2.60 Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 1.60 2.80 Zbrojovka Brno U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Mai bine: Zbrojovka Brno U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Mai bine: Zbrojovka Brno U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Mai bine: Zbrojovka Brno U19
Mai bine: Zbrojovka Brno U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Sigma Olomouc U19
Zbrojovka Brno U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Zbrojovka Brno U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 3.1 3 3.2 2.3 2.8 1.8
Goluri primite/meci 2.2 1.8 2.6 2.2 1.6 2.8
Goluri totale/meci 5.3 4.8 5.8 4.5 4.4 4.6
Rată GG 70% 60% 80% 50% 20% 80%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 30% 60% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 1. Liga U19 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Sigma Olomouc U19
Zbrojovka Brno U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Zbrojovka Brno U19 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

1. Liga U19

Pentru această competiție nu avem clasament.