Teplice U19 vs Hradec Králové U19 H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Teplice U19 logosu
iç saha formu
L W D L
1. Liga U19
Stadyum belli değil
Hradec Králové U19 logosu
deplasman formu
D D L W L

AI Maç Analizi

Teplice U19
Hradec Králové U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Teplice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hradec Králové U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.39
1.63
3.00
2.60
3.60
1.60
2.5 Üst katsayısı
4.44
3.75
5.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
4.22
4.13
4.30
3.45
3.60
3.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Teplice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hradec Králové U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L D L L
L W D L
W W W L L
vs
L W D L D
W W W D D
D D L W L
2.5 Üst Formu
O O U O O
O O U O
O O O O O
vs
O O U O O
O U O U O
O U O O O
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
Y Y Y N
Y N Y Y Y
vs
Y N Y Y Y
N N Y Y Y
Y N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
5.05 4.50 5.60 Teplice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.10 3.00 3.20 Hradec Králové U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Teplice U19 +1.95
Teplice U19 +2.05
Teplice U19 +1.85
Teplice U19 +1.40
Teplice U19 +1.50
Teplice U19 +1.30
Teplice U19 +2.50
Teplice U19 +2.60
Teplice U19 +2.40
Maç başı ort. atılan gol
2.30 2.00 2.60 Teplice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 2.20 1.80 Hradec Králové U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Teplice U19 +0.30
Teplice U19 +0.10
Teplice U19 +0.50
Eşit
Hradec Králové U19 +0.20
Teplice U19 +0.20
Teplice U19 +0.60
Teplice U19 +0.40
Teplice U19 +0.80
Maç başı ort. yenen gol
2.75 2.50 3.00 Teplice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 0.80 1.40 Hradec Králové U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Hradec Králové U19 daha iyi
Son 9 maç Son 4 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Teplice U19
Hradec Králové U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Teplice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hradec Králové U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.3 2 2.6 2 2.2 1.8
Maç başı yenen gol 2.75 2.5 3 1.1 0.8 1.4
Maç başı toplam gol 5.05 4.5 5.6 3.1 3 3.2
KG VAR oranı 78% 75% 80% 60% 60% 60%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 40% 40% 40%
Son 9 maç Son 4 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 1. Liga U19 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Teplice U19
Hradec Králové U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Teplice U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hradec Králové U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 9 maç Son 4 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

1. Liga U19

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.