Colmar vs St Maur Lusitanos H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Colmar logosu
iç saha formu
W D L
National 2 - Group A
Colmar Stadium
St Maur Lusitanos logosu
deplasman formu
D W D

AI Maç Analizi

Colmar
St Maur Lusitanos

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Colmar (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.33
2.17
0.50
3.83
5.00
2.67
2.5 Üst katsayısı
1.67
1.67
1.67
3.33
5.00
1.67
KG VAR katsayısı
2.67
2.67
2.67
4.17
5.00
3.33
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Colmar (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W D D L L
W D L
L D L
vs
W W W D W
W W W
D W D
2.5 Üst Formu
U U O O U
U O U
U U O
vs
O O O U O
O O O
U O U
KG VAR Formu
N Y Y N N
N Y N
N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y Y Y
Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.17 2.00 2.33 Colmar (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.50 3.33 1.67 St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos +0.33
St Maur Lusitanos +1.16
Colmar +0.50
St Maur Lusitanos +0.50
St Maur Lusitanos +1.33
Colmar +0.33
St Maur Lusitanos +0.17
St Maur Lusitanos +1.00
Colmar +0.66
Maç başı ort. atılan gol
0.67 1.00 0.33 Colmar (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.67 2.33 1.00 St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +1.66
St Maur Lusitanos +0.33
St Maur Lusitanos +0.67
St Maur Lusitanos +1.33
Eşit
St Maur Lusitanos +1.34
St Maur Lusitanos +2.00
St Maur Lusitanos +0.67
Maç başı ort. yenen gol
1.50 1.00 2.00 Colmar (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.83 1.00 0.67 St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos daha iyi
St Maur Lusitanos daha iyi
St Maur Lusitanos daha iyi
St Maur Lusitanos daha iyi
Eşit
St Maur Lusitanos daha iyi
St Maur Lusitanos daha iyi
St Maur Lusitanos daha iyi
St Maur Lusitanos daha iyi
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Colmar
St Maur Lusitanos

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Colmar (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.67 1 0.33 1.67 2.33 1
Maç başı yenen gol 1.5 1 2 0.83 1 0.67
Maç başı toplam gol 2.17 2 2.33 2.5 3.33 1.67
KG VAR oranı 33% 33% 33% 83% 100% 67%
Gol yememe oranı 17% 33% 0% 17% 0% 33%
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group A maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Colmar
St Maur Lusitanos

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Colmar (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group A · National 2: Group A

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.