Colmar vs St Maur Lusitanos H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Colmar
thuisvorm
W D L
National 2 - Group A
Colmar Stadium
Logo van St Maur Lusitanos
uitvorm
D W D

AI-wedstrijdinzichten

Colmar
St Maur Lusitanos

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St Maur Lusitanos (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.33
2.17
0.50
3.83
5.00
2.67
Over 2.5-coëfficiënt
1.67
1.67
1.67
3.33
5.00
1.67
BTS-coëfficiënt
2.67
2.67
2.67
4.17
5.00
3.33
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St Maur Lusitanos (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D D L L
W D L
L D L
vs
W W W D W
W W W
D W D
Over 2.5-vorm
U U O O U
U O U
U U O
vs
O O O U O
O O O
U O U
BTS-vorm
N Y Y N N
N Y N
N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y Y Y
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.17 2.00 2.33 Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 3.33 1.67 St Maur Lusitanos (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St Maur Lusitanos +0.33
St Maur Lusitanos +1.16
Colmar +0.50
St Maur Lusitanos +0.50
St Maur Lusitanos +1.33
Colmar +0.33
St Maur Lusitanos +0.17
St Maur Lusitanos +1.00
Colmar +0.66
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.67 1.00 0.33 Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.67 2.33 1.00 St Maur Lusitanos (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +1.66
St Maur Lusitanos +0.33
St Maur Lusitanos +0.67
St Maur Lusitanos +1.33
Gelijk
St Maur Lusitanos +1.34
St Maur Lusitanos +2.00
St Maur Lusitanos +0.67
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 1.00 2.00 Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.83 1.00 0.67 St Maur Lusitanos (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St Maur Lusitanos beter
St Maur Lusitanos beter
St Maur Lusitanos beter
St Maur Lusitanos beter
Gelijk
St Maur Lusitanos beter
St Maur Lusitanos beter
St Maur Lusitanos beter
St Maur Lusitanos beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Colmar
St Maur Lusitanos

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St Maur Lusitanos (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.67 1 0.33 1.67 2.33 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 1 2 0.83 1 0.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.17 2 2.33 2.5 3.33 1.67
BTS-percentage 33% 33% 33% 83% 100% 67%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 17% 0% 33%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group A-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Colmar
St Maur Lusitanos

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St Maur Lusitanos (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group A · National 2: Group A

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.