Dinan Léhon vs Le Poiré sur Vie H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Dinan Léhon logosu
iç saha formu
W W
National 2 - Group B
Stade du Clos Gastel
Le Poiré sur Vie logosu
deplasman formu
L L W

AI Maç Analizi

Dinan Léhon
Le Poiré sur Vie

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Dinan Léhon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.00
5.00
2.00
2.50
3.33
1.67
2.5 Üst katsayısı
0.83
2.50
0.00
3.33
3.33
3.33
KG VAR katsayısı
1.58
3.25
0.75
2.67
1.50
3.83
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Dinan Léhon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W D W D
W W
L W D D
vs
L L W W W
L W W
L L W
2.5 Üst Formu
U U U O U
U O
U U U U
vs
O O U O O
O U O
U O O
KG VAR Formu
N N N Y N
N Y
N N N N
vs
N Y N Y N
N N N
N Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
1.63 2.50 0.75 Dinan Léhon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.67 3.00 2.33 Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie +1.04
Le Poiré sur Vie +1.37
Le Poiré sur Vie +0.70
Le Poiré sur Vie +0.17
Le Poiré sur Vie +0.50
Dinan Léhon +0.17
Le Poiré sur Vie +1.92
Le Poiré sur Vie +2.25
Le Poiré sur Vie +1.58
Maç başı ort. atılan gol
1.13 2.00 0.25 Dinan Léhon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.33 1.67 1.00 Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie +0.20
Le Poiré sur Vie +0.54
Dinan Léhon +0.13
Dinan Léhon +0.67
Dinan Léhon +0.33
Dinan Léhon +1.00
Le Poiré sur Vie +1.08
Le Poiré sur Vie +1.42
Le Poiré sur Vie +0.75
Maç başı ort. yenen gol
0.50 0.50 0.50 Dinan Léhon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.33 1.33 1.33 Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Dinan Léhon daha iyi
Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Dinan Léhon
Le Poiré sur Vie

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Dinan Léhon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.13 2 0.25 1.33 1.67 1
Maç başı yenen gol 0.5 0.5 0.5 1.33 1.33 1.33
Maç başı toplam gol 1.63 2.5 0.75 2.67 3 2.33
KG VAR oranı 25% 50% 0% 33% 0% 67%
Gol yememe oranı 63% 50% 75% 33% 67% 0%
Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group B maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Dinan Léhon
Le Poiré sur Vie

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Dinan Léhon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group B · National 2: Group B

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.