Chauray logosu

Chauray

Fransa bayrağı Fransa • National 2 - Group B
D L L L L Son form

Sıradaki Maç

National 2 - Group B •

Stade du Pigeon Blanc Maç Önizlemesi

Takım Formu

Son 6 maç

L D L L L L
Galibiyet 0 0%
Beraberlik 1 17%
Mağlubiyet 5 83%

Önemli Rakamlar

Maç başı atılan gol 0.5
Maç başı yenen gol 1.83
Galibiyet oranı 0%
KG VAR oranı 50%
Gol yememe oranı 17%

Son 6 maç

Maç başı atılan gol 0.33
Maç başı yenen gol 1.33
Galibiyet oranı 0%
KG VAR oranı 33%
Gol yememe oranı 33%

Son 3 iç saha maçı

Maç başı atılan gol 0.67
Maç başı yenen gol 2.33
Galibiyet oranı 0%
KG VAR oranı 67%
Gol yememe oranı 0%

Son 3 deplasman maçı

Gol Eğilimleri

0.5 üst gol 83%
1.5 üst gol 83%
2.5 üst gol 50%
3.5 üst gol 17%
KG VAR 50%
0.5 üst gol 67%
1.5 üst gol 67%
2.5 üst gol 33%
3.5 üst gol 0%
KG VAR 33%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 67%
3.5 üst gol 33%
KG VAR 67%

Puan Durumu

National 2 - Group B

Tüm tabloyu gör
# Takım O G B M A Pu
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 -2 5
13 Saumur 6 1 1 4 -6 4
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 -5 3
15 Châteaubriant 6 0 3 3 -7 3
16 Chauray 6 0 1 5 -8 1

Son Maçlar

Yaklaşan Maçlar

İç Saha ve Deplasman Performansı

İç Saha Stade Municipal

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
0%
Maç başı atılan gol
0.33
Maç başı yenen gol
1.33
KG VAR oranı
33%
Gol yememe oranı
33%

Deplasman

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
0%
Maç başı atılan gol
0.67
Maç başı yenen gol
2.33
KG VAR oranı
67%
Gol yememe oranı
0%

Detaylı Takım İstatistikleri

Maç başına

Lehine Aleyhine
Gol 0.5 1.83
Topa sahip olma
Gol 0.33 1.33
Gol 0.67 2.33

Bu turnuvada korner, kart, ofsayt ve faul verisi tutulmuyor - yalnızca goller gösteriliyor.

Sıradaki Maç Tahminleri

Ek Analizler

  • Gol eğilimi

    Maç başına ortalama 0.5 gol; karşılıklı gol oranı %50.

  • Savunma karnesi

    Maç başına ortalama 1.8 gol yiyor; gol yemediği maç oranı %17.

  • İç saha avantajı

    İç sahada ve deplasmanda oldukça dengeli: iç sahada %0, deplasmanda %0 galibiyet.