DJK Bamberg vs Ammerthal H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

DJK Bamberg logosu
iç saha formu
L L W D D
Oberliga - Bayern Nord
Rudi-Ziegler-Sportanlage Hauptspielfeld
Ammerthal logosu
deplasman formu
D L L W D

AI Maç Analizi

DJK Bamberg
Ammerthal

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

DJK Bamberg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ammerthal (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.45
1.60
1.30
1.30
1.00
1.60
2.5 Üst katsayısı
2.50
1.00
4.00
4.00
5.00
3.00
KG VAR katsayısı
2.75
1.90
3.60
4.30
4.30
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

DJK Bamberg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ammerthal (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W D D D L
L L W D D
L L W D L
vs
L W W L D
L L L W L
D L L W D
2.5 Üst Formu
U U O U O
U O U U U
O O U O O
vs
O O U O O
O O O O O
U O O U O
KG VAR Formu
N N Y Y Y
N N N N Y
Y N N Y Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.50 2.00 3.00 DJK Bamberg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.80 4.20 3.40 Ammerthal (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ammerthal +1.30
Ammerthal +1.70
Ammerthal +0.90
Ammerthal +1.80
Ammerthal +2.20
Ammerthal +1.40
Ammerthal +0.80
Ammerthal +1.20
Ammerthal +0.40
Maç başı ort. atılan gol
0.70 0.40 1.00 DJK Bamberg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.20 1.60 Ammerthal (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ammerthal +0.70
Ammerthal +0.50
Ammerthal +0.90
Ammerthal +1.00
Ammerthal +0.80
Ammerthal +1.20
Ammerthal +0.40
Ammerthal +0.20
Ammerthal +0.60
Maç başı ort. yenen gol
1.80 1.60 2.00 DJK Bamberg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.40 3.00 1.80 Ammerthal (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
DJK Bamberg daha iyi
DJK Bamberg daha iyi
Eşit
DJK Bamberg daha iyi
DJK Bamberg daha iyi
DJK Bamberg daha iyi
DJK Bamberg daha iyi
DJK Bamberg daha iyi
Ammerthal daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

DJK Bamberg
Ammerthal

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

DJK Bamberg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ammerthal (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.7 0.4 1 1.4 1.2 1.6
Maç başı yenen gol 1.8 1.6 2 2.4 3 1.8
Maç başı toplam gol 2.5 2 3 3.8 4.2 3.4
KG VAR oranı 40% 20% 60% 80% 80% 80%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 10% 0% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Nord maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
DJK Bamberg
Ammerthal

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

DJK Bamberg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ammerthal (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Nord

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.