DJK Bamberg vs Ammerthal H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van DJK Bamberg
thuisvorm
L L W D D
Oberliga - Bayern Nord
Rudi-Ziegler-Sportanlage Hauptspielfeld
Logo van Ammerthal
uitvorm
D L L W D

AI-wedstrijdinzichten

DJK Bamberg
Ammerthal

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.45
1.60
1.30
1.30
1.00
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
1.00
4.00
4.00
5.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.75
1.90
3.60
4.30
4.30
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D D D L
L L W D D
L L W D L
vs
L W W L D
L L L W L
D L L W D
Over 2.5-vorm
U U O U O
U O U U U
O O U O O
vs
O O U O O
O O O O O
U O O U O
BTS-vorm
N N Y Y Y
N N N N Y
Y N N Y Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.00 3.00 DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 4.20 3.40 Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ammerthal +1.30
Ammerthal +1.70
Ammerthal +0.90
Ammerthal +1.80
Ammerthal +2.20
Ammerthal +1.40
Ammerthal +0.80
Ammerthal +1.20
Ammerthal +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 0.40 1.00 DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.20 1.60 Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ammerthal +0.70
Ammerthal +0.50
Ammerthal +0.90
Ammerthal +1.00
Ammerthal +0.80
Ammerthal +1.20
Ammerthal +0.40
Ammerthal +0.20
Ammerthal +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.80 1.60 2.00 DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.40 3.00 1.80 Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
Gelijk
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
DJK Bamberg beter
Ammerthal beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

DJK Bamberg
Ammerthal

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 0.4 1 1.4 1.2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.8 1.6 2 2.4 3 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2 3 3.8 4.2 3.4
BTS-percentage 40% 20% 60% 80% 80% 80%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
DJK Bamberg
Ammerthal

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

DJK Bamberg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.