1860 Rosenheim vs Pfaffenhofen H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

1860 Rosenheim logosu
iç saha formu
W D W L L
Oberliga - Bayern Süd
Jahnstadion
Pfaffenhofen logosu
deplasman formu
L W D D L

AI Maç Analizi

1860 Rosenheim
Pfaffenhofen

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

1860 Rosenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pfaffenhofen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.30
2.30
0.30
2.10
2.60
1.60
2.5 Üst katsayısı
3.00
3.00
3.00
4.00
4.00
4.00
KG VAR katsayısı
2.75
1.90
3.60
3.80
4.30
3.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

1860 Rosenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pfaffenhofen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D L L L
W D W L L
L L L D L
vs
D W D W L
D L D W W
L W D D L
2.5 Üst Formu
O U O O O
O U U O O
U O O U O
vs
O O U O O
U O O O O
O O O U O
KG VAR Formu
Y Y Y N N
N N N Y N
N Y Y Y N
vs
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.20 2.80 3.60 1860 Rosenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.70 4.00 3.40 Pfaffenhofen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pfaffenhofen +0.50
Pfaffenhofen +0.80
Pfaffenhofen +0.20
Pfaffenhofen +0.90
Pfaffenhofen +1.20
Pfaffenhofen +0.60
Pfaffenhofen +0.10
Pfaffenhofen +0.40
1860 Rosenheim +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.20 1.60 0.80 1860 Rosenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.60 2.00 1.20 Pfaffenhofen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pfaffenhofen +0.40
Pfaffenhofen +0.80
Eşit
Eşit
Pfaffenhofen +0.40
1860 Rosenheim +0.40
Pfaffenhofen +0.80
Pfaffenhofen +1.20
Pfaffenhofen +0.40
Maç başı ort. yenen gol
2.00 1.20 2.80 1860 Rosenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 2.00 2.20 Pfaffenhofen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1860 Rosenheim daha iyi
Eşit
1860 Rosenheim daha iyi
1860 Rosenheim daha iyi
1860 Rosenheim daha iyi
1860 Rosenheim daha iyi
Pfaffenhofen daha iyi
Pfaffenhofen daha iyi
Pfaffenhofen daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

1860 Rosenheim
Pfaffenhofen

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

1860 Rosenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pfaffenhofen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.2 1.6 0.8 1.6 2 1.2
Maç başı yenen gol 2 1.2 2.8 2.1 2 2.2
Maç başı toplam gol 3.2 2.8 3.6 3.7 4 3.4
KG VAR oranı 40% 20% 60% 70% 80% 60%
Gol yememe oranı 30% 60% 0% 10% 0% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
1860 Rosenheim
Pfaffenhofen

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

1860 Rosenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pfaffenhofen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Süd

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.