TuS Geretsried vs Ismaning H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

TuS Geretsried logosu
iç saha formu
D L L L L
Oberliga - Bayern Süd
Isaraustadion
Ismaning logosu
deplasman formu
W L D L L

AI Maç Analizi

TuS Geretsried
Ismaning

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

TuS Geretsried (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ismaning (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.15
0.30
2.00
2.65
4.00
1.30
2.5 Üst katsayısı
3.00
3.00
3.00
4.00
5.00
3.00
KG VAR katsayısı
2.75
2.60
2.90
3.60
4.30
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

TuS Geretsried (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ismaning (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L W L L
D L L L L
W L L W L
vs
W L W L W
L W W W W
W L D L L
2.5 Üst Formu
O O U O O
U O U O O
O U O U O
vs
O U O O O
O O O O O
O U O U O
KG VAR Formu
N N N Y Y
N Y N N Y
Y N N N Y
vs
Y N Y Y Y
Y N Y Y Y
N N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.80 2.40 3.20 TuS Geretsried (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.20 5.40 3.00 Ismaning (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ismaning +1.40
Ismaning +2.60
Ismaning +0.20
Ismaning +1.80
Ismaning +3.00
Ismaning +0.60
Ismaning +1.00
Ismaning +2.20
TuS Geretsried +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.00 0.60 1.40 TuS Geretsried (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.60 3.60 1.60 Ismaning (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ismaning +1.60
Ismaning +2.60
Ismaning +0.60
Ismaning +2.00
Ismaning +3.00
Ismaning +1.00
Ismaning +1.20
Ismaning +2.20
Ismaning +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.80 1.80 1.80 TuS Geretsried (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.60 1.80 1.40 Ismaning (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ismaning daha iyi
Eşit
Ismaning daha iyi
Ismaning daha iyi
Eşit
Ismaning daha iyi
Ismaning daha iyi
Eşit
Ismaning daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

TuS Geretsried
Ismaning

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

TuS Geretsried (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ismaning (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1 0.6 1.4 2.6 3.6 1.6
Maç başı yenen gol 1.8 1.8 1.8 1.6 1.8 1.4
Maç başı toplam gol 2.8 2.4 3.2 4.2 5.4 3
KG VAR oranı 40% 40% 40% 60% 80% 40%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
TuS Geretsried
Ismaning

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

TuS Geretsried (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ismaning (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Süd

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.