Dresden II vs Union Sandersdorf H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Dresden II logosu
iç saha formu
W W D W
Oberliga - Nordost-Süd
Stadyum belli değil
Union Sandersdorf logosu
deplasman formu
W L W L D

AI Maç Analizi

Dresden II
Union Sandersdorf

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Dresden II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Union Sandersdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.00
4.13
1.50
2.65
3.00
2.30
2.5 Üst katsayısı
0.71
1.25
0.00
2.50
2.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.29
3.25
3.33
2.90
2.90
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Dresden II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Union Sandersdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W D D D W
W W D W
D D D
vs
W L L L D
W W W L L
W L W L D
2.5 Üst Formu
O U U U U
U O U U
U U U
vs
O U O O O
U U O U O
U U O O O
KG VAR Formu
Y Y Y N N
N Y Y N
Y Y N
vs
N N Y Y Y
N N Y N Y
N N N Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
1.92 2.50 1.33 Dresden II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.30 2.60 4.00 Union Sandersdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Union Sandersdorf +1.38
Union Sandersdorf +0.68
Union Sandersdorf +2.08
Union Sandersdorf +0.80
Union Sandersdorf +0.10
Union Sandersdorf +1.50
Union Sandersdorf +1.97
Union Sandersdorf +1.27
Union Sandersdorf +2.67
Maç başı ort. atılan gol
1.33 2.00 0.67 Dresden II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 1.40 2.60 Union Sandersdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Union Sandersdorf +0.67
Union Sandersdorf +0.07
Union Sandersdorf +1.27
Eşit
Dresden II +0.60
Union Sandersdorf +0.60
Union Sandersdorf +1.33
Union Sandersdorf +0.73
Union Sandersdorf +1.93
Maç başı ort. yenen gol
0.58 0.50 0.67 Dresden II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.20 1.40 Union Sandersdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Dresden II daha iyi
Son 7 maç Son 4 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Dresden II
Union Sandersdorf

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Dresden II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Union Sandersdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.33 2 0.67 2 1.4 2.6
Maç başı yenen gol 0.58 0.5 0.67 1.3 1.2 1.4
Maç başı toplam gol 1.92 2.5 1.33 3.3 2.6 4
KG VAR oranı 58% 50% 67% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 42% 50% 33% 40% 40% 40%
Son 7 maç Son 4 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Nordost-Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Dresden II
Union Sandersdorf

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Dresden II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Union Sandersdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 7 maç Son 4 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0