Dresden II vs Union Sandersdorf: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Dresden II
formă acasă
W W D W
Oberliga - Nordost-Süd
Stadion neconfirmat
Sigla Union Sandersdorf
formă în deplasare
W L W L D

Analiza AI a meciului

Dresden II
Union Sandersdorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.00
4.13
1.50
2.65
3.00
2.30
Coeficient Peste 2.5
0.71
1.25
0.00
2.50
2.00
3.00
Coeficient GG
3.29
3.25
3.33
2.90
2.90
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D D W
W W D W
D D D
vs
W L L L D
W W W L L
W L W L D
Formă Peste 2.5
O U U U U
U O U U
U U U
vs
O U O O O
U U O U O
U U O O O
Formă GG
Y Y Y N N
N Y Y N
Y Y N
vs
N N Y Y Y
N N Y N Y
N N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.92 2.50 1.33 Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 2.60 4.00 Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Union Sandersdorf +1.38
Union Sandersdorf +0.68
Union Sandersdorf +2.08
Union Sandersdorf +0.80
Union Sandersdorf +0.10
Union Sandersdorf +1.50
Union Sandersdorf +1.97
Union Sandersdorf +1.27
Union Sandersdorf +2.67
Media goluri marcate/meci
1.33 2.00 0.67 Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 1.40 2.60 Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Union Sandersdorf +0.67
Union Sandersdorf +0.07
Union Sandersdorf +1.27
Egalitate
Dresden II +0.60
Union Sandersdorf +0.60
Union Sandersdorf +1.33
Union Sandersdorf +0.73
Union Sandersdorf +1.93
Media goluri primite/meci
0.58 0.50 0.67 Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.20 1.40 Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Dresden II
Union Sandersdorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.33 2 0.67 2 1.4 2.6
Goluri primite/meci 0.58 0.5 0.67 1.3 1.2 1.4
Goluri totale/meci 1.92 2.5 1.33 3.3 2.6 4
Rată GG 58% 50% 67% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 42% 50% 33% 40% 40% 40%
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Dresden II
Union Sandersdorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0